Şimdi Ara

Captain Tsubasa - Rise of New Champions TÜRKÇE Yama Çalışması %20

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
11
Favori
7.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen hafta
  • Cevaplayan Üyeler 38
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 23
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 5 saat 14 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Favoriye Eklediklerim 11
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • sinnerclown (23 mesaj) Parsalihan (5 mesaj) acar85 (3 mesaj) lomegra (2 mesaj) bjk onur (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (36 mesaj) Mobil (31 mesaj) Uygulama (4 mesaj)
  • @
22 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Türkçe Yamalar >> Yama İstek & Sohbet ve Diğer Konular >> Captain Tsubasa - Rise of New Champions TÜRKÇE Yama Çalışması %20
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    920 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Merhaba arkadaşlar bu güzel çocukluğumuzun efsane manga serisinin son oyunu için tool yaptırdım.Bu oyunu Türçe yama ile oynamak için gönüllü çevirmen ihtiyacı duymaktayım.Oyunda notepade göre 57768 satır var ancak aralarda büyük boşluklar ve bir iki kelimelik satırlar var toplam 405465 kelime var.Azı vardır çoğu yoktur.Türkçe font yoktur onlarda eklenecektir.Eğer yeterli başvuru olursa kafamdaki sayı 10 çevirmen 3 taster olup en kısa sürede bitirmektir.Eğer yeterli başvuru olmazsa ücretsiz yapması koşulu ile bir ekibe yada gruba verebilirim.Konuyu ön plana çıkararak daha fazla insana ulaşabiliriz.Çevirmenler sırasıyla konuya eklenecektir.Şimdiden hepimize kolay gelsin.NOt:İletişim için imzamdaki discord'um üzerinden ulaşabilirsiniz
    TÜRKÇE YAMA ÜCRETSİZ OLUCAK.

Proje başlangıç Tarihi:
    06.09.2020

Proje Yöneticisi
    sinnerclown

Proje Danışmanı
    Onur Epik

Çevirmenler

LordOf501st
    MindlessRookieSR
    Onur Epik
    elysee

Tester

MindlessRookieSR
    Parsalihan

GELİŞMELER

Yama metni 10 parçaya bölündü ve bunlardan 4 tanesi çevirmenlere teslim edildi.
    Oyun iki versiyon halinde çıkacak önce özel vuruşlar çevirilmemiş hali sonrada çevrilmiş hali.
    Yama ağırda olsa ilerliyor.Bitirilen textler teslim edildiğinde bir yüzde belirteceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinnerclown -- 17 Kasım 2020; 15:15:11 >

• Yarbay
    5525 Mesaj
    Çeviri yükü fazlaymış. Umarım Dünyasına hakim çevirmenler girişir bu işe. Kolay gelsin.
    quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Çeviri yükü fazlaymış. Umarım Dünyasına hakim çevirmenler girişir bu işe. Kolay gelsin.
    Başkan o yüzden tsubasatr.net'deki arkadaşları dahil ettim.Onların destekleri ile gayet güzel bir çeviri olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinnerclown -- 5 Eylül 2020; 10:45:39 >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Truelegend

değer mi bu oyun için bu kadar uğraşmaya :)
    Kardeşim oyunun fanları gelirse fena olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Biraz tercih meselesi oyun Türkçe olursa sırf çocukluk zamanımda en çok izlediğim çizgi filmlerden biri olduğu için oyununu da para verip almak isterim.
    |
    |
    Truelegend kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Oyun guzel aslinda ama cok bugli, sorunlu ve cok tutmadi. Emek isteyen bi ceviri olacak, katilirdim ama oyunun cok tutmadigini ozellikle turkiye'de nerdeyse hic tutmadigini bildigimden bu kadar emege degecegini dusunmuyorum. Yine de kolay gelsin, simdiden ellerinize saglik.

Promises will go unfulfilled and faith will be let down.
  • Yüzbaşı
    601 Mesaj
    Sabirsizlikla bekliyorum oyun gayet guzel zamanla bug lar duzeltilecektir zaten yeni yeni storyler eklenecek dlc oyunculari gelecek onlida da da problemler var zamanla duzelecektir insallah yeterli destek bulunur ve yama cikar

|
    |
    PS4 PRO 1TB \ MSİ Z270 GAMİNG M5 LGA 1151 \ İ7 6700K 4.2 GHZ \ Corsair Vengeance 16GB 8*2 DDR4 2400 MHZ CL14 \ 240 GB SANDİSK ULTRA 2 SSD \ NZXT S340 ELİTE BEYAZ KASA \ HİGH POWER 750W 80 PLUS PSU \ EVGA GeForce GTX1080 FTW 8GB \ SİLVERSTONE AR01 CPU COOLER \ RAZER NAGA HEX V2 \ RAZER GOLIATHUS SPEED COSMİC ED. PAD \ Samsung C24FG73 Curved 144Hz FreeSync QLED Gaming Monitor
  • Er
    6 Mesaj
    valla yapılsın ben 20tl veririm, yeterki yapılsın
    |
    |
    Çok güzel olacak cocukluğumuzda ataride amma oynardık.Rabbim yardımcımız olsun

|
    |
    Vakti zamanında hex editörleri ile atarideki tsubasa oyununu Türkçe yapmışlardı. Hatta kendi yorumlarını da oyuna eklemişlerdi(özel güçler falan).

Yıllar yılı Playstation 2 oyununu da Tüürkçe çıkar diye bekledim ama bırak Türkçe, ingilzice bile çıkmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Violet Evergarden -- 6 Eylül 2020; 16:54:32 >
    |
    |
    Hocam 3. sınıf dil öğrencisiyim. Yardımcı olmak isterim fakat tsubasa dünyası hakkında en ufak fikrim yok. Çok spesifik olmayan kısımları çevirebilirim ya da çevrilen kısımların kontrolünü yapabilirim.

Sa ingilizcem çok üst düzey değil ama cabuk bitmesi için yardım edebilirim

|
    |
    |
    |

Konuya yazdım çevirmen aranıyor diye

|
    |

quote:

Orijinalden alıntı: Forever Support

Hocam 3. sınıf dil öğrencisiyim. Yardımcı olmak isterim fakat tsubasa dünyası hakkında en ufak fikrim yok. Çok spesifik olmayan kısımları çevirebilirim ya da çevrilen kısımların kontrolünü yapabilirim.
    İmzamdaki discord üzerinden iletişime geçebilirmiyiz.
    quote:

Orijinalden alıntı: freeman1930

Kolay gelsin başkan. 57bin satır. 10 kişiden aşağısı kurtarmaz. İnşallah bulursun.
    Başkan notepad göre ama boşluklarıda sayıyor satır sayisı çok daha düşük kelime sayısı doğru ama isimler filanda var bir kaç kere tekrarlanmiş satırlar halinde.Cevirisi basit bir oyun.
    |
    |

920 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: bjk onur

kaç gündür bekliyorum iletişime geçmeni ama beni ekibe eklemeyip başlamışsın..
    Daha henüz başlamadık ekip toparlamaya çalışıyoruz.Discord üzerinden iletisim kuralım.
    |
    |
Radyo Dinle
Cancer Clinical Trials
Sohbet
Canlı Tv izle
Masal Oku
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,055
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.