Şimdi Ara

Captain Marvel (2019) | Brie Larson (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
948
Cevap
18
Favori
48.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Brie Larson da güzel ama...

Captain Marvel (2019) | Brie Larson

Bu kadın Black Canary hariç hiçbir kahramanı oynamamlı

• quote:

Orijinalden alıntı: RIDANES

Jude Law kadroya katıldı.

http://variety.com/2017/film/news/jude-law-captain-marvel-brie-larson-1202621673/

Jude Law'ı da katsalar Sherlock ve Watsonlar Marvel'de olmuş olacak diye düşünmüştüm tam da

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ratch

quote:

Orijinalden alıntı: RIDANES

Jude Law kadroya katıldı.

http://variety.com/2017/film/news/jude-law-captain-marvel-brie-larson-1202621673/

Jude Law'ı da katsalar Sherlock ve Watsonlar Marvel'de olmuş olacak diye düşünmüştüm tam da

Sıra dizideki Irene'de

• quote:

Filmdeki Irene varken dizidekini kim takar

Üçlü tamam

Mary'ler de cameo yapsın

Artık MCU'da "No shit Sherlock" repliğini görmek farz oldu

• Gal gadot etkisi yaratabilecek mi bakalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Physicist_Emre

Gal gadot etkisi yaratabilecek mi bakalım.

Brie Larson Oscar ödüllü dostum film iyi olur kötü olur bilemeyiz ama kendisinden şüphe duyulmasına gerek yok.

Gal Gadot'un vasat oyunculuğu vardı WW'den önce nitekim bizi şaşırttı kendini geliştirip role uyum sağladı. Ama Brie Larson açısından zaten gram sorun olmaz. Artık iş yönetmen ve yapımcılarda.
  •  Captain Marvel (2019) | Brie Larson
  •  Captain Marvel (2019) | Brie Larson

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmedaltair -- 25 Ocak 2018; 23:17:12 >
  • Brie Larson seçimi inanılmaz kötü bence ya. Emily Blunt falan olsaydı keşke.

• quote:

Setten görseller:

Kree Militia kostümü diyorlar kırmızı kostümü böyle yapacak değiller sonuçta hemen millet de sazan gibi atlıyor sanki marvel renk körü

• Kostüm geçicidir merak etmeyin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer Spider gibi ilk kostüm denemeleri falan yapmış ise bu karakter bu da o denemelerdendir.Filmde gösterilmiştir ,fazla kasmaya gerek yok..
  • Seneye de giyer kostümü olmuş bu ama kahramanlar işe ilk başladıklarında kostümleri berbat oluyor ya onun yüzünden diye düşünüyorum..

Yoksa vücut ölçüleri gayet yerinde kendisinin..

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2017/01/30/08/3CA4185400000578-4170892-image-a-2_1485763580896.jpg

• 5 yılda bir filmi yapmaya çalişiyorlar.

Gören Oscara ambargo koyacak şaheser yapacaklar sanar.

Vasat bir kahraman filmi olur Antman gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kabus87 -- 27 Şubat 2018; 2:5:24 >
  • Yav Captain Marvel'e yapsın, Ant Man'e yapsın, Black Panther'e(Black Panther'e de yapmamışlar bu arada.Buna biraz kılım bu yüzden de.Daha izleyemedim ama öyle söylendi. ) yapsın ama benim Iron Man'ime, Thor'uma, Avengers'ıma yapma birader.
    Senin karakterlerin, hikayelerin o kadar fazla ki her filme aynı formül uygulanmaz ki birader.
    Bu yüzden Marvel fanboyuyum ama diğer taraftan Anti Disney fanboyuyum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luganoguz -- 2 Mart 2018; 22:7:12 >
  • quote:

Captain Marvel filminin yazarı Geneva Robertson-Dworet, filmi ciddi bir bilim kurgu filmi olarak değil, komedi unsurları olan aksiyon filmi olarak tanımlıyor.

Thor kadar olmayacaksa katlanılır ama yine de hayal kırıklığı yarattı. Bu nasıl açıklama ya

kadin kahraman ve komedi

bi gidin ya
  • quote:

Captain Marvel filminin yazarı Geneva Robertson-Dworet, filmi ciddi bir bilim kurgu filmi olarak değil, komedi unsurları olan aksiyon filmi olarak tanımlıyor.

Thor kadar olmayacaksa katlanılır ama yine de hayal kırıklığı yarattı. Bu nasıl açıklama ya

Öff
  • Gümbür gümbür secret invasion'a doğru gidiyoruz.İnfinity wardan sonra avengersin %90 konusu budur diyorum(belki dormammu olur ama düşük ihtimal onun haricinde foxun haklarının satın alınmasıda secret invasion filmini erteleyebilir).Film ise bolca feministlik içeren bir film olacak(vizyon tarihi bile belli ediyor).Ayrıca en güçlü kahraman olacak olması ne bileyim beklemek lazım ama pekte sıcak baktığımı söyleyemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victor zsasz -- 25 Mart 2018; 23:28:20 >
  • Phil Coulson, Korath ve Ronan, Captain Marvel'da yer alacak.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.