Şimdi Ara

Captain Marvel (2019) | Brie Larson (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
948
Cevap
18
Favori
48.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dün izledim, sevmedim ben de. brie güzel oynamış ona lafım yok zaten beğendiğim de bir kadın ve oyuncu.

black panther izlemedim ama diğer tüm filmler içerisinde en kötüsü bu film olmuş. iron man 3 bile daha iyiydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kartal Göz kullanıcısına yanıt

Thanosu alt ettiğini nerden çıkardın ?
    Biz mi bir şey kaçırdık ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -The Avengers- -- 3 Haziran 2019; 15:34:43 >
  • -The Avengers- kullanıcısına yanıt
    Böyle bir spoiler yemiştim hocam. Aslı astarı yoksa iyi. Malum ortamlara düşmesini bekliyorum onun da.

İzlemediğin bir şey hakkında niye buraya yazıyorsun birader
    Buna bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak denir, takdir edersin ki.
    Vay arkadaş ya :D
    Bu arada Thanos'u en fazla zorlayan kişi oydu bence, ama sadece o kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -The Avengers- -- 3 Haziran 2019; 16:37:35 >
  • -The Avengers- kullanıcısına yanıt
    Belki de zorlama denmiştir de ben öyle yanlış hatırlayıp yanlış aktarmışımdır. Niye bu kadar büyüttün ki?

Çünkü bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan insanlara sinir oluyorum, senin gibi
  • 4k gelmiş.

• yunus626emre kullanıcısına yanıt
    Room'u izledim. Brie 10 numara oyuncu ama CapM için yanlış seçim. İzlediğim en iyi anne performansı olabilirdi Room'daki.
    Senaristler ve castı kim seçiyorsa film onlara yazılır.
  • Zorla yapılmış kahraman filmi rezalet olmuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şöyle bir temele inelim diye acele birşekilde çekilmiş bir film havası vardı. Jude Law bile kurtarmaya yetmemiş.

• Tamamen feministler için çekilmiş olan saçma sapan bir film gerçekten, ayrıca o kadar yetenekli oyuncu varken neden ısrarla Brie Larson seçildi?
  • Filmin kötü olduğundan adım gibi eminim fakat Brie ablanın hatrına izleyeceğim
  • CGI'nın mertliği bozmadığı dönemlerde belki yılda 1-2 tane çıkan her şeyiyle güzel filmlerin yanında düşük seviyeli filmler olurdu. Bu filmi izleyince onlar aklıma geldi. Yeminle 3. sınıf video filmi gibi olmuş. CGI olmasa (ki o bile ahım şahım değil) 5 kuruş etmez . CGI ile 5 kuruş ediyor işte 5/10 (fazlası israf).
  • 4k'da Brie bir harika dostum!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moving On

Tamamen feministler için çekilmiş olan saçma sapan bir film gerçekten, ayrıca o kadar yetenekli oyuncu varken neden ısrarla Brie Larson seçildi?
    Yahudi olduğu için seçildi başka neden olacak Bunlar kadar kafatasçı başka bir millet görmedim zaten şu anki kadronun %90'ı Yahudi hala ısrarla Yahudi oyuncu arıyorlar beyinsizler

• Diğer Marvel filmlerine nazaran tabii ki beklentileri karşılamadı. Fakat "ÇÖP" kelimesini kullanacak kadar da değil. ÇÖP yazanlarda ilk bir eleştirmeyi öğrenseler fena olmayacak.
  • Çöp bir film. son yıllarda yapılan zencicilik, feministcilik furyasının son halkası.

Filmi çöp yapan şey diyalogların aşırı yapay olmalı, klişelerin abartı olması. CGI nın bazı sahnelerde Türk filmlerini andırması. Pulp fictiondaki samuel jackson nerdeee burdaki jackson nerde üzülmemek elde değil.
  • Sadece endgame bağlantısı yapan sahnesi güzeldi. Geri kalan bomboş.

• Eğlenceli filmdi ona kimse itiraz etmez sanırım ama evet diğer Marvel serilerine göre çıtanın altında kalmış. Başroldeki kadının paytak paytak koşuşu bile insanı filmden soğutuyor. Ama izlenmeyecek kadar kötü değil bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackGhost12

Sadece endgame bağlantısı yapan sahnesi güzeldi. Geri kalan bomboş.
    Kara panterden iyiydi yine ama
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.