Şimdi Ara

Captain America: Civil War (06.05.16) l Robert Downey Jr. - Chris Evans VİZYONDA (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.609
Cevap
57
Favori
164.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bLackMumbLe

quote:

Orijinalden alıntı: Death52

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

quote:

quote:

quote:

Ben yokum

Sensiz tadı çıkmaz ama.

Yok, en azından şimdilik Bence siz de bir süre erteleyin. Filmler de olacak karakterler falan belli olduktan sonra girin iddiaya

Bu arada üstteki rakamları toplam hasılat için söylediysen çok az. İki film de 1 Milyar barajını rahat geçer

Rakamları fragmanlarla birlikte revize edebilirim ama nihai sonuçtan eminim.

Çok emin olma derim ben. BvS de bir villain daha olacak, sadece Lex ile olmaz. Doomsday falan koyarlar Marvel'ı, Civil War da kurtarmaz

İsterse Darkseid koysun DC yine de bu geçer.

Çok emin olma bak. Wonder Woman, Superman, Batman boşuna aynı film de olmaz. Yıkılmış Superman heykelinin önünde tören vardı çiçek falan koymuşlardı, bak Death of Superman'e falan girerler fena olur

Abi istedikleri hikayeyi yapsınlar Marvel kaç yıl emek verdi bu işe..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ben yokum

Sensiz tadı çıkmaz ama.

Yok, en azından şimdilik Bence siz de bir süre erteleyin. Filmler de olacak karakterler falan belli olduktan sonra girin iddiaya

Bu arada üstteki rakamları toplam hasılat için söylediysen çok az. İki film de 1 Milyar barajını rahat geçer

Çok emin olma derim ben. BvS de bir villain daha olacak, sadece Lex ile olmaz. Doomsday falan koyarlar Marvel'ı, Civil War da kurtarmaz

Çok emin olma bak. Wonder Woman, Superman, Batman boşuna aynı film de olmaz. Yıkılmış Superman heykelinin önünde tören vardı çiçek falan koymuşlardı, bak Death of Superman'e falan girerler fena olur

O kadar yıl emek verdiler diye her filmleri çok iyi hasılat yapacak diye bir şey yok ki. Hikaye belirleyici etkendir. Mesela Thor, Avengers'dan sonra bile diğer Marvel filmlerine oranla iyi bir hasılat yapamadı. Batman ile Superman sinema da ilk defa bir araya geliyor Justice League'in temelleri atılıyor. Desen ki Civil War gibi çok önemli bir eventten uyarlama yapılıyor tamam. Ama o kadar yıl emek vermekte tek başına bir etken değil. Bu arada BvS fanlığı yaptığım sanılmasın zira bana göre filmden bir cacık olmayacak
  • bu filmde civil war'a sadece birkaç gönderme yapılacaksa fazla iddialı olmamak gerekiyor ama civil war ciddi ciddi işlenecekse gişede çok iyi iş yapacaktır.nasıl olacağı konusunda açıklama varsa da bilgim yok ama civil war'ı cap. america adı altında değilde avengers adı altında ele alacaklarını düşünüyorum.film kaliteli 2 filmin ve kaliteli bir avengers'ın(beklenti) ardından işleyeceği konudan bağımsız olarak ironman 3 gibi bir patlamada yapabilir.
  • Civil War nasıl ciddi işlenecek ki?

Sadece tek filmde olmayacak kadar uzun bir hikaye. Kırpılmış bir film izleyeceksiniz işte.
  • Civil War neden ayrı bir seri olarak gelmiyor?

Tek filmle nasıl işlenecek o kadar hero ve olaylar...
  • Marvel şu an "Ne çıkarırsak izliyorlar" havasında olduğu için farketmiyor onlar için.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ben yokum

Sensiz tadı çıkmaz ama.

O kadar yıl emek verdiler diye her filmleri çok iyi hasılat yapacak diye bir şey yok ki. Hikaye belirleyici etkendir. Mesela Thor, Avengers'dan sonra bile diğer Marvel filmlerine oranla iyi bir hasılat yapamadı. Batman ile Superman sinema da ilk defa bir araya geliyor Justice League'in temelleri atılıyor. Desen ki Civil War gibi çok önemli bir eventten uyarlama yapılıyor tamam. Ama o kadar yıl emek vermekte tek başına bir etken değil. Bu arada BvS fanlığı yaptığım sanılmasın zira bana göre filmden bir cacık olmayacak

Görücez bakalım

• İddaayı kabul ettin demek. Şimdiden şartları söyleyeyim de sonradan kimse vazgeçmesin

İddaaya konu olan filmler şunlardır:

http://www.imdb.com/title/tt3498820/?ref_=nv_sr_2
    http://www.imdb.com/title/tt2975590/?ref_=nv_sr_1

Abd hafta sonu izlenme sayısıhttp://pro.boxoffice.com/ sitesine göre baz alınarak karşılaştırma yapılacaktır.
    Sonradan iddadan iki taraf da vazgeçemez.
    Civil War'ın gişe sopnucu belli olduktan sonra kaybeden taraf kendini forumdan 30 günlüğüne uzaklaştıracaktır.
    Bu iddaa ve kurallar sadece ikimiz arasındadır, geri kalanların yaptığı yapacağı şeyler bizi ilgilendirmez.

Şimdiden geçmiş olsun diyeyim
  • Civil War, oyunculara alıştığımız için kadro olarak daha önde duruyor. Ama Iron Man ile Captain America'nın karşı karşıya gelmesi, Batman mi Superman mi? gibi yılların sorusuna karşına biraz zayıf kalabilir.

Son olarak bu Captain America neden bu kadar eziliyor, arkaplanda kalıyor? Sonuçta bu adam süper asker ama Avengers'ta hiçbir işe yaramadı. Winter Soldier'da biraz topladı ama hâlâ kötü durumda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merc With a Mouth

Civil War, oyunculara alıştığımız için kadro olarak daha önde duruyor. Ama Iron Man ile Captain America'nın karşı karşıya gelmesi, Batman mi Superman mi? gibi yılların sorusuna karşına biraz zayıf kalabilir.

Son olarak bu Captain America neden bu kadar eziliyor, arkaplanda kalıyor? Sonuçta bu adam süper asker ama Avengers'ta hiçbir işe yaramadı. Winter Soldier'da biraz topladı ama hâlâ kötü durumda.

Benim kanaatim yüzbaşı amerika karakteri iyi işlendi şöyleki steve rogers malumunuz süper asker serumu alana kadar savaş eğitiminden bir haberdi, serumu aldıktan sonrada yeterli tecrübeyi kazanamadan olayların içine daldı ayrıca karakter olarak nispeten saf olması ve 70 sene zamanda yolculuk etmesi yeni dünyaya adapte sorunları vs hepsi steve'i çok dezavantajlı noktaya getirdi, günümüze biraz alıştığında ise neler yapabileceğinin bir kısmını winter soldier'da gördük bunların dışında zaten steve'in gücü iron man hulk thor gibi karakterlerin yanında sönük kalıyor. Steve takımın disiplin ve takım ruhu yönünü kontrol edecektir. Bence sonradan bozmazlarsa steve karakteri gayet iyi işleniyor şimdilik. Mutemeldir ki gelecek filmlerde steve rogers yardıracaktır.
  • Off Civil War ne yav.

Cidden bazen anlamakta güçlük çekiyorum sizi.

Marvel tamam Çizgi Romanın birebir aynısını yapsa bir sürü Süper Kahraman olsa o zaman derim ki belki şansı var. Ama sadece Cap ve Iron Man olacak filmde.

BvS'de ise Superman, Batman, Wonderwoman, Aquaman falan var. Bir nevi mini Justice League. Batman ve Superman hastası olan insanlar var. Hele bu ikisini aynı filmde görmenin heyecanını yaşayan manyaklar var. Daha önce böyle bir şey yapmadı DC. O yüzden hasılat olarak ihtimal bile vermiyorum Civil War'a geçilmesine.
  • !antidote! kullanıcısına yanıt
    Hiç o açıdan bakmadım askeriyede 2-3 koştu sonra projeye katıldı sonra da direk savaşa gitti. Eğitim almaya fırsatı olmadı. Ama yine de Almanlara karşı baya etkiliydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erwin

Off Civil War ne yav.

Cidden bazen anlamakta güçlük çekiyorum sizi.

Marvel tamam Çizgi Romanın birebir aynısını yapsa bir sürü Süper Kahraman olsa o zaman derim ki belki şansı var. Ama sadece Cap ve Iron Man olacak filmde.

BvS'de ise Superman, Batman, Wonderwoman, Aquaman falan var. Bir nevi mini Justice League. Batman ve Superman hastası olan insanlar var. Hele bu ikisini aynı filmde görmenin heyecanını yaşayan manyaklar var. Daha önce böyle bir şey yapmadı DC. O yüzden hasılat olarak ihtimal bile vermiyorum Civil War'a geçilmesine.

Ciwil War değil Cap Amerika Ciwil War zaten filmin adı Captan ile Iron man arasında geçiyor buhikaye Ciwil War ise direk savaşı anlatıyor ayrı yani bir birinden

• Cıvıl War u eğlenceli yoldan öğrenmek isteyen varsa Marvel Ultimate Alliance 2 : Civil War oynasın.Oynamak için tonla karakter var ve 4 kişiye kadar da çoklu oynama modu var.Tek kötü yanı sadece Ps3 ve Xbox 360 a çıktı.Hala oynayamadım.

• Karakter gelişimi sırasıyla the first avengers, avengers ve winter soldier filmleri dikkatli gözlenirse daha iyi farkedilir yüzbaşı gittikçe daha hızlı ve akrobatik hareket eder hale gelirken, kalkanıda çok daha etkili kullanabiir hale geldi. winter soldierla kapışmaları izlenince farkediliyor.
  • tam da doğum günümde vizyona giriyor, artık askerdeyken hafta sonu gidip izlerim
  • Marvel ile Sony Spider-Man'in film hakları için görüşüyormuş. Ocak'ta Spidey ya devam edecek ya da Marvel'e verilip yeni bir üçleme ile Avengers evrenine katılacak.

• Daha önce de böyle haberler çıktı. Sonra Kevin Fiege yalanladı

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.