Şimdi Ara

Capcom, Bir Yıl İçinde Büyük Bir Oyun Çıkaracak (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Dino Crisis 3'ü Xbox'ta uzay temalı yapıp batırdıkları için ne kadar çok istesemde geleceğini düşünmüyorum. Uzun yıllardan beri gerek puan gerekse satışlar bakımından DMC ve Onimusha gibi serilerden de pek umutlu değilim. Deep Down ise yıllar önce baktığımda F2P bir oyundu ve yıllardan beri hiç kendini bozmayıp yerinde sayan bir görünümde. Monster Hunter 5'in Switch'e duyurulacağı yönünde bir analiz şirketinin açıklaması olmuştu fakat Capcom'un bahsettiği büyük bir yapım sözü bana daha çok yeni bir oyun serisinin doğuşunu ve muhtemelen RE Engine ile geliştirileceğidir. Duyurulduğundan beri RE 2 Remake'ten hiçbir gelişme yayınlanmaması oldukça canımı sıkıyor. Kayıt odasındaki piyano melodisini RE 7'nin tamamına tercih ederim.
  • Çıkaracakları oyunu Switch' e de çıkarsınlarda gerisi mühim değil :)
  • Dragons dogma tarzi cikarsa super olur helede online tabanli arena seklinde bir yenilik getirirlerse daha guzel olur
  • Hakikaten şu zamanda çıkarttıkları oyunlar o kadar kötüki geçenlerde final fantasy 7 nin remake gördüm oyun süper olmuş eski oyunlar şu anki oyunlardan 10 kat daha iyi yapacaklarsa re serisinin 2-3 ve code veronica birde dino crisis remake yapsınlar daha iyi ne yapalım biz yeni oyunları hiç heyecanlandırmıyolar beni oyun manyağı bir adamdım şimdi oyunların yüzüne bile bakmıyorum.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • DMC görsek iyi olurdu, bahsedilen oyun Resident Evil 8 de olabilir bence.
  • Yeni bir Onimusha oyunu mükemmel olurdu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Büyük ihtimalle yeni bir Devil May Cry oyunudur diye düşünüyorum . Bayadır bir haber yoktu. Resident evil 2 remake de olabilir.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Capcom 2017'de Resident Evil'ın 20.yılına özel 2 tane RE oyunu çıkaracağını söylüyordu :D Resident Evil 7 çıktı biri gitti buda muhtemelen Resident Evil 2 Remake yada Revelations 3'tür :3

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.