Şimdi Ara

Çap Yayınları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
41.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu yayıneviyle ilgili pek fazla içerik bulamadım. Matematik ve geometri fasiküllerini almayı düşünüyorum, kullanan arkadaşlar biraz yorum yapabilir mi acaba?

• http://www.isler.com.tr/dosya_aktarim_153 burda pdfleri var incele seversen al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim sağolun, incelemiştim. Ama geometride sıfır olduğum için anlayamadım kalitesini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Penguen Gagasi

Bu yayıneviyle ilgili pek fazla içerik bulamadım. Matematik ve geometri fasiküllerini almayı düşünüyorum, kullanan arkadaşlar biraz yorum yapabilir mi acaba?

Ben karmaşık sayıları ondan bitirdim hoşuma gitti ama 0 istiyorsan kartexyen al ondan temel anlatan yok. Utanmasa çarpım tablosunu da yazacak :) çapın kartezyenden farklı bir tık konu anlatımı seviyesi önde o kadar. Soru tarzı görmek istiyorsan çözmemelisin. Sadece konuyu anlamak için yeterli o kada.

• AnadoluKizi kullanıcısına yanıt
    Şöyle mi yapsam tavsiyenle paralel, önce kartezyenden o konuyla ilgili fasikülü bitireyim, arkasına aynı konuyla ilgili çap'ı bağlayayım en sonda da hoş bi soru bankasıyla o konuyu kapatayım. Nasıl fikir?
  • Kartezyenden bitirdikten sonra çapı çözmenin pek anlamı olmaz, eğer o konuda hiç temelin yoksa kartezyen çöz çünkü ciddi anlamda 0'dan anlatıyor. Çap ise biraz daha üstün körü anlatıyor ve çapın her fasikülü iyi değil, kartezyeninde öyle mesela trigonometriyi kartezyenden önermem çok sıkıyor ve pek de birşey öğrenmiyorsun. Ama ben türev limit integralini aldım kartezyenin , çapında karmaşık sayılar v.s aldım.
    Geometri için istiyorsan temelin yoksa kartezyen al kesinlikle , çapın geometrisini hiç görmedim incelemedim ama kartezyen gerçekten geometri için iyi.
    Teşekkür ederim bu bilgiler için, sizden son olarak normalin biraz üstü seviyede geometri soru bankası tavsiyesi alabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Penguen Gagasi

Teşekkür ederim bu bilgiler için, sizden son olarak normalin biraz üstü seviyede geometri soru bankası tavsiyesi alabilir miyim?

Karekök geometri önerebilirim sanırım, çünkü bir tek onu biliyorum dershanede çözen arkadaşlardan ben antremanlarla geometride olduğum içinn..
    Çok teşekkür ederim isabetli oldu o kitap vardı bende çünkü.
  • Rica ederim, başarılar. Çözdüğünüzde beğenirseniz editleyin bende alabilirim. Antemanlarla geometriden üst levele geçebilirsem
    Olur olur, haberdar ederim gruptan :)
  • fem in geometriside guzel onuda incele bence

• onun kadar berbat geometri anlatan bir kitap görmeidm eğer fem simetriden bahsediyorsan.
  • simetri degil soru bankası beyaz normal olani

• kullandınız mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.