Şimdi Ara

Canon ve Epson Tüm soruları Yanıtlıyorum. ! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
638
Cevap
27
Favori
63.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba epson wf 3520 yazıcımda 0xD9 hatası alıyorum. doldurulabilen kartus kullanıyorum hatayı hiç bir sitede bulamadım. siz biliyor musunuz? tesekkurler
  • Hocam öncelikle emeğiniz için teşekkür ederim.
    Uzun zamandır kendime ilkoklula giden iki çocuğum ve öğretmen olan eşim için yazıcı aramaktayım.
    Her ne kadar tüm oklar epson kartuşu wifi bir makinayı almak yönünde olsada genede içimde bir şüphe daima olmadı değil.
    O yüzden halen daha canon, brother ve hp makinalara yapılan bitmeyen kartuş sistemleri hakkında araştırma yapıyorum.
    Bu süreçte yorumlarınızı ve cevaplarınızıda tek tek okudum.
    Ancak bir epson satıcısı olmanız bana biraz manidar geldi tabi.
    Dediğim gibi epson yazıcı tercihim hep vardı ama bir ev kullanıcısı için haftada 5-10 veya ayda 25-30 çıktı için wifi renkli bir makinaya 600-700 tl vermek biraz tuzlu bence. Her ne kadar epson'nun mürekkep maliyetleri ucuz olsada bence makina satış fiyatlarıyla bunu tolere ediyor (bizim gibi ev kullanıcıları için tabi) diye düşünyorum. Kaldıki yazıcının hızı, baskı kalitesi gibi özellikler bizim için pek birşey ifade etmiyor. Sorunsuzluk, kolay kartuş dolumu, konfor ve uygun fiyat bizim için daha önemli.
    Bu sebeple benim sorum epson kadar pahalı olmayan alternatif sorunu az olan bir çözümünüz olabilir mi?

• Tutakbilisim T kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim ancak yazıcı daha 1 haftalık hemen olur mu 1 haftada böyle sorunlar
  • İyi gunler,

Canon Maxify MB2050 hakkında ne dusunuyorsunuz? Dakikada 16 sayfa renksiz baskı verdigini iddaa ediyor Canon; bu dogru mudur? Ya da en azından 10 sayfa verebilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhabalar. Epson l800 için Agfa kağıt nasıldır. solma dağılma vs gibi konularda bilgilendirirseniz sevinirim. bu güne kadar birçok kağıt kullandım. epson kağıt ve atak rayol kağıttan başka kağıt açıkçası memnun etmedi. agfa kağıt için güzel şeyler duydum ama bu işin içinde olanlardan bilgi almak çok daha iyi olur
  • Merhaba, Canon LBP6310 aldım. Aylık maksimum çalışma hacmi 25 bin sayfa. Yazıcının mekanik arızası var mı fazla kullanıma göre? Bu yazıcıyla ayda 2-3 bin arası çıktı almak sorun olur mu? Muadil toner kullanıyorum bu arada.

Teşekkürler.
  • tüm soruları cevaplamıyorsunuz galiba sadece satın almayı dusunenlere mi yönelik bir konu?
  • kanokano K kullanıcısına yanıt
    Merhaba Fiyat konusunda 0850 840 84 21 arayarak özel fiyat alabilirsiniz.
  • spoiler4all kullanıcısına yanıt
    Pek kullanılan bir cihaz değil. Aklıma 2 hata geliyor denemek lazım tabikide bakılması gerekir
    1- Scaner hatası
    2- Kafa kablosunda mürekkep bulaşmışmı kontrol ediniz bulaşmış ise temizlenerek veya yakmış ise kafa kablosu anakart kafayı da beraber yakar 3 ünün de değişmesi gerekir.
  • husgam H kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,
    Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim öncelikle.
    Öncelikle biz epson yetkili servisi yetkili satıcısı olmadan önceden de halende Canon Hp samsung Brother satıyoruz.
    Epsonu genel anlamda önermemin sebebi şudurki.
    Tanklı sistemler gayet uygundur maaliyeti ucuzdur.
    Epson da Dünyada bir ilki yaparak orjianlini ve garantilisini sundu.
    Gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum o yüzden satıyorum canon isteyen müşterilerime daha fazla kar etmeme rağmen canon almayınk yarın gelip iş yerinde sorun çıkmasın. Bunu demedin şunu demedin olmasın diye veya evlerinde aniden kartuş bozulduğunda tank döküldüğünde allah belanı versin Kadir demesinler diye :)
    Her yetkili servis her satıcı malını över fakat benim gibi içinden gelerek insanlara yardım edemez. Ben epsonu sattığım için çok memnunum. Bana bu servisliği verenlerede ekmeğini yediğimiz firmayada sonsuz teşekkür ediyorum.
    Hele şöyle bir düşünün.
    Türkiyenin en büyük bitmeyen kartuş firmasıwww.bitmeyenkartus.com.tr dahi girin bakın kaç adet canon kaç adet epson yazıcı var ona bakın. Hele canon un yeni yazıcıları insan satmaya korkuyor.
    illa epson harici tavsiye istiyorsanız
    Canon mg3550 Mx 475 faxlı alabilirsiniz.

• hanedantr kullanıcısına yanıt
    Normalde olmaması gerekir muadil mürekkep kullanılmışsa olur.
  • Kabuska kullanıcısına yanıt
    Dakikada 16 sayfa o kadar zor bir baskı değil hangi modeli alsanız verir.
  • akyildizemre A kullanıcısına yanıt
    Merhabalar Agfa bölge bayisi olarak bir çok işinde profesyonel fotoğrafçıya sattığımızı ve olumlu sonuçlar aldığımızı memnuniyetle bildirmekteyim.
    Toplu alımlarda yardımcı olabilirim
    0850 840 84 21 arayabilirsiniz.
  • _Akıncı kullanıcısına yanıt
    Makine güzeldir. 2 3 bin sayfa hiç bir şey yapmaz makineye
    www.tutakbilisim.com üzerinden ithal toner alabilirsiniz.
    Hayır Trafik kazası geçirdiğimden ve iş yoğunluğu üst üste gelince cevap vermekte geciktim.
    Ayrıca telefon numaram aşağıda yazıyor gün içinde forumda ulaşanlar oluyor telefonda dahi ücretsiz destek vermekteyim.
    Konu içerisinde yardım etmenin yanında satış ta yapmam sanırım kimseyi zor duruma sokmuyordur.
    Sonuçta buda reklam amaçlı bir çalışmadır.
  • öncelikle geçmiş olsun. ben yazıcıma sinir olmaya basladım da ondan sziden acil cevap bekledim :) benim yazıcımda dediğiniz anakart olayları filan varmdıır acaba. cunku acılıyor baya bi sure sesler geliyor filan en son içerden tiz bi zz zz sesi gelirken hata diyor. iki set dolu kartus bitirdi hala hatayı bırakmadı. tam da okul zamanı pek iyi olmadı. sonuc olarak galiba servise götürmem gerekecek değil mi yazılımı filan yeniden yuklememe ragmen değişmedi.
  • Tutakbilisim T kullanıcısına yanıt
    üründe orjinal mürekkep var kendi ellerimle ben doldurdum kutudan çıkan kafa temizlem yapınca dediğim olay düzeldi
  • birde l365 modelinde 10x15 çıktı alırken etrafına beyaz çerçeve atıyor bunu engellemenin bir yolu yokmu acab aben bulamadım da
    dilerszeniz 05425308748 whatsapp ile bir video çekin öyle bakalım.
  • fotoğraf yazdırırken kenarlıksız ylazdırmayı seçin.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.