Şimdi Ara

Canon ve Epson Tüm soruları Yanıtlıyorum. ! (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
638
Cevap
27
Favori
63.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: labkamil

Canon mg 5650 cihaz kullanıyorum. Çipli doldurmalı.
    Resimde görüldüğü gibi PGBK da dalgalı yazmalar var. Ne yapmam gerekiyor. Şimdiden teşekkürler.
    Merhaba, bu sorunun aynısını iP7250 yazıcıda yaşıyorum. Kafayı temizleyici solüsyon ve sıcak su dahil defalarca temizledim. Bazen silik basıyor, bazen de tam bassa da PGBK ortaya doğru çift basıyor. Kafanın değişmesi mi gerekir?

K.

• CANON PIXMA GM2040 almayı düşünüyorum.. Benim için öncelikli olarak siyah beyaz çıktı ve kablosuz olarak çıktı alabilmek.. diğer özelliklerin olması çok önemli değil.. Kullanan arkadaşlar tavsiye ederler mi? Ya da 1000 TL ye kadar başka önerisi olan var mı
  • emektar hp f2180 fotokopi çekmiyor ama tarama yapıyor. Sebebini bilen var mı?

Zaten sadece siyah kartuş var dolum ile idare ediyor. Yedek 1 tane kartuş var.

Bozulursa ayıp eder. Şuan sadece zaten çıktı alıyorum ama fotokopi işi olunca önce taratıp sonra çıkarmakugraştırıyor hele kimlik fotokopisi olursa. Zaten fotokopiyle çok işimolmuyor ama olunca ugraştırıyor.
  • Merhaba,
    Canon TS5150 kullanıyorum. Kartuşlarımdan renkli olan bozuldu sanırım. Çizgili çıkarıyor renklileri. Başka bir yerden kaynaklanır mı sorun ?

Ve de tıpalı kartuş kullanmaktayım. Tank uygulayabilir miyim ? Çok çıktı alıyorum da.
  • labkamil kullanıcısına yanıt
    Canon mg 5750 ile aynı deseni ben de alıyorum. Yazılar bulanık çıkıyor. İki kat yazı birer mm arayla yazılmış gibi çıkıyor. Sorunu nasıl çözebiliriz ki?bilgisi olan var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zts

CANON PIXMA GM2040 almayı düşünüyorum.. Benim için öncelikli olarak siyah beyaz çıktı ve kablosuz olarak çıktı alabilmek.. diğer özelliklerin olması çok önemli değil.. Kullanan arkadaşlar tavsiye ederler mi? Ya da 1000 TL ye kadar başka önerisi olan var mı

Ben de aynısını almayı düşünüyorum. Ancak en merak ettiğim şey telefonla yazıcı arasında arada modem bağlantısı olmadan çıktı çıkarılabiliyor mu?

• Haftada 30-40 sayfa kadar arkalı önlü çıktı almam gerekiyor. Canon GM2040 ile Epson M1140 arasında kaldım. Canon'un daha fazla özelliği var ve nispeten daha uygun ama diğer tarafta da Epson daha kaliteli gibi geliyor görünüş olarak. Yardımcı olabilir misiniz acaba?

• Merhaba;

Elimde Canon LaserBase MF 5700 model yazıcı var. (scan ve fax da var cihazda)

Sıfır kurulum yapacağım, elimde kurlum CD'si de var ama kurulumu gerçekleştiremiyorum.

Bilgisayar windows10

CD çalıştırdığımda güvenlik uyumsuzlukları var diyor, yine de çalıştır dediğimde MF Driver bu OS ile uyumlu değil hatası alıyorum.

Yazıcıyı nasıl kullanabilirim, yardım rica ederim.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barsoy -- 10 Kasım 2020; 17:52:15 >
  • barsoy kullanıcısına yanıt

Bunu gördüm ama benim model ile uyumlu olmayabilir diye yüklememiştim.

Deneyeceğim, bilgi veririm, teşekkürler.

Selam,

Driver'i indirip yükledim.

Software kısmında MF Toolbox diye bir uygulama mevcut ve sadece scanner uygulaması için sanırım.

Aygıt Yöneticisinde dirverlerin düzgün çalıştığı ve yazıcının bağlı olduğu bilgisi mevcut. (Yazıcı Bilgisayara USB ile bağlı.)

Ama maalesef bir belge seçip yazdırmak istediğimde yazıcıyı görmüyor.

Yazdırma işlemi için bir program yüklemem lazım ama bulamıyorum?

https://oip.manual.canon/USRMA-2865-zz-SS-trTR/contents/dwi-trb.html#05000000-020

burada yükleme yardımı var ama benim sıkıntıma çare olmuyor.

CD var ama sistemime uymadığı hatası veriyor, software listesinde de MF57?? ile ilgili bir uygulama yok.

• quasimodo32 kullanıcısına yanıt

YAzıcıyı varsayılan yazıcı yaptın mı? windows arama çubuğuna yazıcı ve tarayıcılar > (yazıcını seç) > yönet > varsayılan olarak ata > "bir test sayfası yazdır"

Selam,

Win10 yazıcıyı görmüyor.

Yazıcı ve tarayıcı sayfasında yazıcı yok.

Sorunum en baştan yazıcıyı yükleyememekti.

Yükleme CD'sini koyduğumda sistem ile uyumlu değil hatası veriyor direkt.

Yazıcıyı elle yüklemeye çalıştığımda yine bulamıyor, ekleme yapabileceğim moddeller arasında MF57?? serisi de yok.

Sistem uyumluluk kısmını aşamıyorum bir türlü.

Software Guide de incelediğim kadarı ile uyumlu sistemler Windows Me, Windows 2000, Windows XP ve Windows Server 2003

• quasimodo32 kullanıcısına yanıt

Usb kablo takıldığında zaten windows bişey takıldı diye uyarı verir. Hatta kurmaya çalışır. Senin kablo kırık yada gevşek yada usb port bozuk olabilir mi. Gerçi öyle olsa aygıt yöneticisinde görülmez. Verdiğim linkte driver win10 uyumlu hem 32 hem 64 bit için açıklamada yazıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Canon e414 kesik kesik yazdırıyor sebebini bilen var mı siyahda atlama var beyaz çizgi çıkıyor yana doğru her sayfada rastgele yerlerde iz bırakıyor anlayamadım acaba başlığı değiştirsem sorun çözülür mü

• Canon e414 boş siyah kartuş olan varsa elinde alabilirim yazıcı bozulur kenara atılır falan

• Elimde canon ip 1800 var cl 38 kartuşu tanimiyor çöp gibi bekliyor ne yapmam gerek

• labkamil kullanıcısına yanıt

@labkamil sorunu cözebildiniz mi? Ayni sorun suan benim basimda da var.

• quote:

Orijinalden alıntı: haydaryarar

Canon mg 5750 ile aynı deseni ben de alıyorum. Yazılar bulanık çıkıyor. İki kat yazı birer mm arayla yazılmış gibi çıkıyor. Sorunu nasıl çözebiliriz ki?bilgisi olan var mıdır?

Hocam sorunu cözdünüz mü? Ayni sorun benim de basimda suan.

• alesta21 A kullanıcısına yanıt

Kaliteli yazdırınca diğer siyahtan yazınca sorun biraz düzelmişti. Ama bu sonrada kafası komple bozuldu. Şuan laser canon almak üzereyim.

Canon ve Epson Tüm soruları Yanıtlıyorum. !

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.