Şimdi Ara

Canon ve Epson Tüm soruları Yanıtlıyorum. ! (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
638
Cevap
27
Favori
63.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    baya geri gittim ama bulamadım ne arıyormuşum
  • Yazıcı 😀

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba. Canon E484 model yazıcım var. henüz 1 yıl bile olmadı. çıktı alırken böyle bir hata olmaya başladı. çizgiler üstüste binmiyor. yazılarda da oluyor. foto da detaylı bir şekilde görülüyor. bu neden oluyor?

Canon ve Epson Tüm soruları Yanıtlıyorum. !
  • Canon Maxify MB2150 nasıldır?

Renkli,
    Doluma müsait dolum kartuşu olan,
    ADF ile tarama fotokopi imkanı olan,
    Otomatik çift taraflı yazdırabilen bir makine anladığım kadarıyla (doğruysam)

Dolayısıyla bu açılardan ihtiyaçlarımı karşılayacak bir makine olduğunu düşünüyorum.

Var mıdır öneriniz, tavsiyeniz, bu yazıcı hakkında bilginiz?

Teşekkürler
  • LeTHaLdeepth L kullanıcısına yanıt
    L365 aldım
  • Brother bakıyorum.

Canon en kötülerden.

Epson iyi ama üst seviyelerdeki modelleri..

• LeTHaLdeepth L kullanıcısına yanıt
    benim canon m serisi yazıcım,açılırken 5 dk kendini toparlıyamıyor,sonra da birsürü hata canon berbat bunu kullananlar da önermişler di güya..
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeTHaLdeepth

Brother bakıyorum.

Canon en kötülerden.

Epson iyi ama üst seviyelerdeki modelleri..

Epson kullananları, araştıranları sayfama bekliyorum...

https://forum.donanimhaber.com/epson-orijinal-tankli-yazici-kullananlar-kulubu--126686416
  • Hocam benim bir arizam var yazici acilmiyor ikinci el almistim adam belki kablosunu degistirdi iki uc aydir kullaniyordum ama elektrik gelmiyor artik 4-5 farkli kabloyla denedikten sonra degerlere bakayim dedim yazici altinda 0,6 - 0,4 amper diyor taktigim kablolar 2,5 amper bundan mi acaba kablo tipi de ikili normal radyo teyp kablosu gibi. Epson L210

• aeffes kullanıcısına yanıt
    Sorundan anlamam ama kablonun daha yüksek akım desteklemesi bir problem oluşturmaz. Büyük ihtimalle yazıcının kartında bir sorun var. Bir elektronik tamiri yapan yerlere götür. Devreye bakarlar çözülür sorun basit bir şeyse

• quote:

Orijinalden alıntı: _AveNTuriN_

Sorundan anlamam ama kablonun daha yüksek akım desteklemesi bir problem oluşturmaz. Büyük ihtimalle yazıcının kartında bir sorun var. Bir elektronik tamiri yapan yerlere götür. Devreye bakarlar çözülür sorun basit bir şeyse

O zaman direkt servisine gotureyim yarin

• epson l382 için Adjustment Program lazım
    karadaban27@gmail.com
    elinde olan arkadaşlar yollarlarsa sevinirim
  • Arkadaşlar Canon E484 yazıcının sanırsan güç girişini yaktım. İnternette baktım ama bulamadım.
    Bulabileceğim bir yer bilen var mı acaba?
    Bozuk e484 varsa ondan da çıkartılabilir.
    Seri numarası K30363
    24V - 0.75A

• quote:

Orijinalden alıntı: Onur__

Canon Maxify MB2150 nasıldır?

Renkli,
    Doluma müsait dolum kartuşu olan,
    ADF ile tarama fotokopi imkanı olan,
    Otomatik çift taraflı yazdırabilen bir makine anladığım kadarıyla (doğruysam)

Dolayısıyla bu açılardan ihtiyaçlarımı karşılayacak bir makine olduğunu düşünüyorum.

Var mıdır öneriniz, tavsiyeniz, bu yazıcı hakkında bilginiz?

Teşekkürler

Merhaba , ben de kullandım canon mb 2150 yazıcı. Genel olarak iyi ama 10.000 sayfadan sonra emici dolu hatası verdiğinde aldığınız fiyatın yarısını servise verme gibi bir durum söz konusu. EPSON genel olarak diğer cihazlara göre daha sorunsuz 20.000-30.000 sayfaya kadar rahatlıkla kullanabilirsiniz.Saygılarımla...
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_maske

Arkadaşlar merhaba. Canon E484 model yazıcım var. henüz 1 yıl bile olmadı. çıktı alırken böyle bir hata olmaya başladı. çizgiler üstüste binmiyor. yazılarda da oluyor. foto da detaylı bir şekilde görülüyor. bu neden oluyor?

Merhaba bu sorun yazıcının içerisindeki hizalama şeridi ( şeffaf olan) lekelendiğinde oluşuyor. Islak mendil ile silip kurularsanız tahminimce sorununuz çözülür. Saygılarımla...

• Merhaba, bana da yardımcı olursanız sevinirim.

Yazıcım canon mx925. Siyah renkte yazıları silik ve mürekkep hafif dağınık veriyor. Yazıyı başka bir renge boyayıp çıktı aldığımda problem yok ancak standart siyah renkteki word dosyalarında dediğim gibi silik, dağınık veriyor.

1) Yazıcı kafasını çıkarıp temizledim. Tıkanıklık yok.
    2) kartuştan mıdır diye 2 farklı kartuşla denedim sonuç değişmedi. (2 kartuşun mürekkepleri de farklıydı)
    3) Yazıcı içindeki şeritleri elim girdiği kadar sildim.

Geriye bir tek yazıcı kafasının siyah bölümünün özelliğini yitirmesi alternatifi kaldı. Yazıcımın kafasını ikinci el bulabilir miyim? Veya arıza farklı bir şeyden kaynaklanıyor olabilir mi?

Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sever bilgisayar akhisar

quote:

Orijinalden alıntı: the_maske

Arkadaşlar merhaba. Canon E484 model yazıcım var. henüz 1 yıl bile olmadı. çıktı alırken böyle bir hata olmaya başladı. çizgiler üstüste binmiyor. yazılarda da oluyor. foto da detaylı bir şekilde görülüyor. bu neden oluyor?

Merhaba bu sorun yazıcının içerisindeki hizalama şeridi ( şeffaf olan) lekelendiğinde oluşuyor. Islak mendil ile silip kurularsanız tahminimce sorununuz çözülür. Saygılarımla...

Konuda geçti mi bilmiyorum ama Canon dolan kartuşlu yazıcılarda fotoğraf baskısı almak için en iyi mürekkep hangisidir? Sipariş vermek istiyorum ama bir türlü karar veremedim. Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: sanctum22

Merhaba, bana da yardımcı olursanız sevinirim.

Yazıcım canon mx925. Siyah renkte yazıları silik ve mürekkep hafif dağınık veriyor. Yazıyı başka bir renge boyayıp çıktı aldığımda problem yok ancak standart siyah renkteki word dosyalarında dediğim gibi silik, dağınık veriyor.

1) Yazıcı kafasını çıkarıp temizledim. Tıkanıklık yok.
    2) kartuştan mıdır diye 2 farklı kartuşla denedim sonuç değişmedi. (2 kartuşun mürekkepleri de farklıydı)
    3) Yazıcı içindeki şeritleri elim girdiği kadar sildim.

Geriye bir tek yazıcı kafasının siyah bölümünün özelliğini yitirmesi alternatifi kaldı. Yazıcımın kafasını ikinci el bulabilir miyim? Veya arıza farklı bir şeyden kaynaklanıyor olabilir mi?

Teşekkür ederim.

Merhaba bir çıktı örneği koyarsanız buraya daha sağlıklı yardımcı olabilirim.Saygılarımla...

• Merhabalar
    Canon mx850 yazıcım mevcut acaba bu yazıcıda qy6-0067 baskı kafası kullanılabiliyor mu?
  • Selamlar,

Epson L550 bitmeyen mürekkepli yazıcım fonksiyonlarını yerine getirmiyor.

Pc den gönderdiğim belgeyi yazmıyor.

Nozul kontrol, kafa temizleme gibi işlevleri gerçekleştiremiyor.

Kapatma tuşuna basınca, ekranda kapanıyor yazıyor, güç ışığı yanıp sönüyor ama bir türlü kapanmıyor.

Sebebi ve çözümü hakkında fikri, bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.