Şimdi Ara

<CANON TEAM>CANON YAZICILAR HAKKINDA (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.154
Cevap
5
Favori
257.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1)dye siyah mürekkep ile pigment siyahın renk yoğunluğunda fark varmıdır?
    2)kuruma sürelerinde farklılık gösterebilirmi?
    3)fotoğraf çıktılarında hafif gri tonları pgi kartuşlarımı yazıyor?

Bu konular hakkında bildiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.
  • Arkadaşlar merhaba. Elimde Canon Pixma 510 var. bildiğiniz üzere yazıcı bölümünde 4 kartuş mevcut. Eğer birisi biterse bütün fonksiyonları devre dışı kalıyor. örneğin ben sadece tarayıcı bölümünü kullanmak istiyorum fakat ekranda kartuş değiştirmem gerektiği ile ilgili bir yazı olduğu için hiç bir işlem gerçekleştiremiyorum. aletin tarayıcı bölümünü nasıl aktif edebilirim? herhangibir fikri olan var mı? windows xp üzerinden tara dediğim halde sadece beklemeye başlıyor herhangi bir faaliyet göstermiyor.

şimdiden teşekkürler...!
  • canon mp560 almayı düşünüyorum. yazıcının orjinal kartuşları doldurulur mu dolarsa yazıcı ne der bu işe? doldurulabilen kartuşların satıldığı bi sitede görüştüğüm kişi : "doldurabilirsiniz, makine boş der ancak yazmaya devam eder" dedi bu bilgi doğru mudur?

Sorular yığılmış ancak bugün alacağım yazıcıyı.
  • ben zarar verdigini duydum öyle bi olayin. yazıcı kafasının tıkanmasına mi neden oluyormus. ama kolay dolum kartuş almak en güzeli ve hatta orjinal kartuşları kullanmayin öyle dursunlar.
  • Mp-560 aldım. 2 sorum olacak 1.si tarayıcı bana gürültülü gibi geldi ışık geri dönerken çok ses çıkartıyor normal mi?
    2.si wireless lı yazıcıyı ağ a bağladım sorunsuz ancak ağdaki her bilgisayarın bağlanmasını istemiyorum. Ortak ağım var. Bunu nasıl hallederim şimdiden teşekkürler.
  • Canon MP990 aldım tam anlamıyla stüdyo kalitesinde foto çıktısı alıyorum. Daha önce Hp c6280 kullanmıştım ama bunun eline su dökemez kesinlikle tavsiye derim.
  • bende mp610 var tarama yapıyorum sürekli

Hatası veriyor ama bilgisayar yazıcıya bağlı nasıl çözeriz bu sorunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet©

bende mp610 var tarama yapıyorum sürekli

Hatası veriyor ama bilgisayar yazıcıya bağlı nasıl çözeriz bu sorunu

arkadaşlar sorun çözülmüştür hata kablodaymış (ürünün içinden çıkan kabloda) Eski yazıcının kablosunu taktım şuan herşey yolunda

• quote:

Orijinalden alıntı: reckoner

Mp-560 aldım. 2 sorum olacak 1.si tarayıcı bana gürültülü gibi geldi ışık geri dönerken çok ses çıkartıyor normal mi?
    2.si wireless lı yazıcıyı ağ a bağladım sorunsuz ancak ağdaki her bilgisayarın bağlanmasını istemiyorum. Ortak ağım var. Bunu nasıl hallederim şimdiden teşekkürler.

Yok mu mp560 kullanan ?
  • arkadaşlar canon mp610 için nasıl bir dolum önerisinde bulunursunuz, 4 senedir orjinal kartuş kullanıyorum.. kartuş dolum mürekkepleri tavsiye edecekseniz, mürekkkebi orjinal kartuşuna mı enjekte etmemi önerirseniz yoksa kolay dolum kartuşuna mı enjekte etmemi önerirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ladex -- 22 Ağustos 2010; 5:59:03 >
  • Merhaba arkadaşlar 2 gün önce canon mx 340 wifi li bir yazıcı aldım ancak wifi ayarlarını bir türlü beceremedim kablosuz olarak bağlanamadım, bilen bir arkadaşımız ne yapmam gerektiğini adım adım yazarsa çok sevinirim, kullanıcı kitabı pek aydınlatıcı bilgi vermemiş yardımcı olursanız minnettar kalırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: skywalker06

Merhaba arkadaşlar 2 gün önce canon mx 340 wifi li bir yazıcı aldım ancak wifi ayarlarını bir türlü beceremedim kablosuz olarak bağlanamadım, bilen bir arkadaşımız ne yapmam gerektiğini adım adım yazarsa çok sevinirim, kullanıcı kitabı pek aydınlatıcı bilgi vermemiş yardımcı olursanız minnettar kalırım.

Koskoca forumda yok mu yani Wi-fi li yazıcı kullanan bi allahın kulu bir yardım istedik arkadaşlar zor gelmesin biz elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz.

3,4 tane bilgisayar var 1 tane yazıcı yazıcının wi fi özelliği var bunu nasıl ayarlayabilirim tüm bilgisayarlarda wireless adaptör de var
    1 bilgisayar illa kablolu bağlantı yapması lazım mı yazıcıya ? kablosuz ağ mı oluşturmam gerek böylece
  • Elimde canon mp 210 var 1,5 sene önce aldım sürekli dolum yapıyordum ama artık makina kartuşları kabul etmiyor ve bende yeni kartuş almak yerine yeni bir makina almak istiyorum tavsiyeniz nedir
  • Arkadaşlar merhaba
    Dün Mx 320 modelini aldım ama fax alma durumunu bir türlü gerçekleştiremiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.Ne yapmam gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkbattLe
    Bu ürünü alabilirsin

MP250

http://www.pratikev.com/fractalv33/pratikEv/pages/viewProduct.jsp?pInstanceId=1621931

Şimdi kullandigimdan biraz üst model olsun istiyorum mp560 ile mp 620 modellerine baktim bunlar arasinda fark nedir
  • 620 ni baskı hızı mp560 göre daha iyi Bunun dışında diğer özellikleri hemen hemen aynı

fakat şu war ürünleri zor bulursun bu ürünler şu anda yok hiç bi yerde .
  • mp 620 bir tek teknosa da var 150 lira büyük ihtimalle stokta yoktur ondan fazla ümidim yokta 560 var bir çok yerde var gözüküyor onuda mı bulamam yoksa :S
  • foto baskısı için önereceğiniz bi model varmı günlük çıktı sayısı yüksek olacak photo glass medyaya baskı yapabilecek kartuş ömrü uzun olacak ve mümkünsü tüm renk kartşlar ayrı ayrı olacak mümkünse baskı ön izleme ve kart okuyucusu olacak fiyatlardada bilgi verebilirsen sevinirim şimdiden tşk.
  • Mp560 larda piyasada yok.çunku canon un kendisinde yok ürün.Var diyenlere stok sormak lazım.
    Aslında mx340 da alabilirsin.Bunun en büyük avantajı Fax da olması.
    http://www.pratikev.com/fractalv33/pratikEv/pages/viewProduct.jsp?pInstanceId=2319224
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.