Şimdi Ara

### Canon SX150 IS Ana Konu - Paylaşım & Genel Bilgi & Diğer ### (446. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.951
Cevap
69
Favori
318.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 444445446447448
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: suicide

-10 da gitmemesi lazım aslında ekranların, garip :)

fotoğraflar güzel olmuş, renklerde oynama yaptınız mı acaba.

Hiçbişey yapmadım P de çektim, poz telafisini de bi basamak sağa aydınlık yaptım diye aklımda kalmış.

Ekranlar likid olduğu için -2-3 de bile donan cep telefonlarına şahit oldum, cebinize koyduğunuz bi cihazı vücut ısısı bi şekilde korur ama bu alet çantadaydı ve -10 u direk yedi ona şaşırdım, yoksa koynumda sakladığım cep tel 37 derece vücut ısısında gayet mutlu ve mesut takılıyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arranger.

Güzel fotoğraflar elinize sağlık.

Ölmüş konuyu canlandırdık:) Sx150 ile anca bu kadar oluyor, ama asıl burada önemli olan 2 tane poz çekmek için yaklaşık 40 santimetrelik karda -10 derece sıcaklıkta, 13 kilometrelik bir dağ yürüyüşünü göze almış olmak, fotoğrafın manevi değerini artırıyor

Eleştiriniz, ama fırçalamayınız, motive ediniz ama pohpohlamayınız

### Canon SX150 IS Ana Konu - Paylaşım & Genel Bilgi & Diğer ###

• kurs@tz kullanıcısına yanıt
    650d ile çok çekim yaptım ergan dağında, -20 civarlarında normal çalışmaya devam ediyordu o da. telefonlarda da bir sorun farketmemiştik. belkide dediğiniz gibi sürekli dışarıda kalıp direk olarak soğuğa maruz olmadığındandır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suicide -- 18 Ocak 2017; 16:15:28 >
  •  ### Canon SX150 IS Ana Konu - Paylaşım & Genel Bilgi & Diğer ###

Ödemiş/BOZDAĞ, sol alt tarafta azıcık gözüken yer Tire ilçesi.
    Kusuruma bakmayın mesajınızı yeni gördüm, exif bilgilerini en kısa sürede paylaşacağım hoşçakalın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• https://500px.com/eflatux Adresinmden Bu makine ile çekmiş olduğum fotoğraflar var. Bu makine hakkını sonuna kadar veriyor. Sorularıniz varsa sorabilirsiniz dostlar.

• eflatux kullanıcısına yanıt
    Harika resimler. Tebrik ederim.

• wallace_son kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim:)

• Dün gece ay resimleri cektim, birazdan yükleyeceğim

• Paris'te makinemi çaldırdım makineye değil 400 fotoya içim yandı ve sx150 devrimiz sona erdi
  • Umut K. kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun. Aslında cihazı kaybetme ve unutmalar sebiyle iletişim numaralarımızı bir kare çekmekte fayda var. Olurda iyi niyetli birinin eline geçerse resimlere bakarken bizi de bulabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: wallace_son

Geçmiş olsun. Aslında cihazı kaybetme ve unutmalar sebiyle iletişim numaralarımızı bir kare çekmekte fayda var. Olurda iyi niyetli birinin eline geçerse resimlere bakarken bizi de bulabilir.

Yok ya benim ki baya kötü niyetlisinden di ama nazar diyelim artık. Teşekkür ederim:)
  • merhaba arkadaşlar konu unutulup gitmiş gibi duruyor. Birşey sormak istiyorum cihazınızda ne marka model pil kullanıyorsunuz? Ne kadar dayanıyor? Uzun süre kullanım sağlayabilecek pil tavsiyeniz var mı? Halihazırda kendim Duracell'in 2400mah 1.2v'luk pilini kullanıyorum ama ömrü tamamlamaya yakın olduğunu düşündüğüm için az gidiyor. Hele video çekmeye başlayınca 3-5 dk içinde bitiveriyor.

Saygılar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben Varta nın 2700mah lık pillerini kullanıyordum. Memnundum.
  • Panasonic evolta kullanıyorum. Fakat cihazı çok nadir kullanırım. Daha doğrusu öyle kenarda duruyor. Bazen açar kurcalarım. Pil hep aktif. Durduğu yerde bitmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: gungorm

merhaba arkadaşlar konu unutulup gitmiş gibi duruyor. Birşey sormak istiyorum cihazınızda ne marka model pil kullanıyorsunuz? Ne kadar dayanıyor? Uzun süre kullanım sağlayabilecek pil tavsiyeniz var mı? Halihazırda kendim Duracell'in 2400mah 1.2v'luk pilini kullanıyorum ama ömrü tamamlamaya yakın olduğunu düşündüğüm için az gidiyor. Hele video çekmeye başlayınca 3-5 dk içinde bitiveriyor.

Saygılar

Sony 2500 mah pil kullanıyorum yalnız 15 saatlik şarj süresi var . Oldukça memnunum.
    Panasonic evolta da var bunları önceden kullanıyordum şimdi el fenerinde kullanıyorum.
    Sony alacaksan uygun fiyat bulamazsan danışabilirsin.
    2500 mah altını önermem.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nerden bulabilirim uygun fiyata

• Merhaba;
    Konu renklensin sx160 ile çektiğim fotoğraflar yorumlarınızı rica ediyorum.

### Canon SX150 IS Ana Konu - Paylaşım & Genel Bilgi & Diğer ### ### Canon SX150 IS Ana Konu - Paylaşım & Genel Bilgi & Diğer ### ### Canon SX150 IS Ana Konu - Paylaşım & Genel Bilgi & Diğer ### ### Canon SX150 IS Ana Konu - Paylaşım & Genel Bilgi & Diğer ### ### Canon SX150 IS Ana Konu - Paylaşım & Genel Bilgi & Diğer ### ### Canon SX150 IS Ana Konu - Paylaşım & Genel Bilgi & Diğer ### ### Canon SX150 IS Ana Konu - Paylaşım & Genel Bilgi & Diğer ### ### Canon SX150 IS Ana Konu - Paylaşım & Genel Bilgi & Diğer ### ### Canon SX150 IS Ana Konu - Paylaşım & Genel Bilgi & Diğer ### ### Canon SX150 IS Ana Konu - Paylaşım & Genel Bilgi & Diğer ### ### Canon SX150 IS Ana Konu - Paylaşım & Genel Bilgi & Diğer ### ### Canon SX150 IS Ana Konu - Paylaşım & Genel Bilgi & Diğer ### ### Canon SX150 IS Ana Konu - Paylaşım & Genel Bilgi & Diğer ### ### Canon SX150 IS Ana Konu - Paylaşım & Genel Bilgi & Diğer ### ### Canon SX150 IS Ana Konu - Paylaşım & Genel Bilgi & Diğer ### ### Canon SX150 IS Ana Konu - Paylaşım & Genel Bilgi & Diğer ### ### Canon SX150 IS Ana Konu - Paylaşım & Genel Bilgi & Diğer ### ### Canon SX150 IS Ana Konu - Paylaşım & Genel Bilgi & Diğer ###

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NRCLK -- 7 Temmuz 2017; 14:26:23 >

• Elinize sağlık hocam, gayet güzel kareler çekmişsiniz.
    Fiyatına göre gayet güzel bir cihaz halen ancak iso konusunda biraz sıkıntılı işte. Yine de gündüz çekimlerinde yeterince başarılı bir seri.
  • 
Sayfa: önceki 444445446447448
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.