Şimdi Ara

canon sx130 kullanıcıları (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3.676
Cevap
20
Favori
240.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: airporter

quote:

Orijinalden alıntı: kartal2_ocal

Arkadaşlar Bu Ataba At908 deki Charger(Şarj) Işığı Şarj Edildi Anlamına mi Geliyor Yoksa Şarj Ediliyor Anlamına Mı Geliyor ?
    Birde Bu Deşarj İşini Hangi Aralıklarla Yapmalıyım ?

fişe taktığında önce kırmızı yanacak şarj ediyor demek, eğer şarj etmeden önce deşarj etsin istiyorsan, deşarj butonuna iki kere basıp ışığın kırmızıdan turuncuya döndüğünü görmelisin,( kırmızıya çok yakın bir turuncu olduğundan sarı deşarj butonuna basarken ışığa bakmayı ihmal etme, ren birbirine çok yakın olduğu için aradaki deşarja geçisi göremeyebilirsin) bu şekilde pillerin içindeki mevcut enerji durumuna göre 1-2 saat te sürebilir piller yarıdan fazla doluysa 5-6 hatta daha fazla sürebilir, deşarj işlemi bittiğinde otomatik olarak şarj işlemine geçer ve ışık kırmızıya dönüşür, şarj işlemi tamamlandığında ışık yeşile döner ki, bu da şarj bitti trickle şarj yapıyorum( yani çok düşük bir amperle pili azami alabileceği enerjiye kadar doldurur) yeşil lamba yandıktan 1 saat falan sonra pilleri çıkartabilirsiniz yada ne zaman kullanacaksanız o zamana kadar 10-15 saat bu şekildede kalabilir, çıkardığınızda azami güçle kullanabilmeniz için.

Teşekkür Ederim

• quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar Bu Ataba At908 deki Charger(Şarj) Işığı Şarj Edildi Anlamına mi Geliyor Yoksa Şarj Ediliyor Anlamına Mı Geliyor ?

fişe taktığında önce kırmızı yanacak şarj ediyor demek, eğer şarj etmeden önce deşarj etsin istiyorsan, deşarj butonuna iki kere basıp ışığın kırmızıdan turuncuya döndüğünü görmelisin,( kırmızıya çok yakın bir turuncu olduğundan sarı deşarj butonuna basarken ışığa bakmayı ihmal etme, ren birbirine çok yakın olduğu için aradaki deşarja geçisi göremeyebilirsin) bu şekilde pillerin içindeki mevcut enerji durumuna göre 1-2 saat te sürebilir piller yarıdan fazla doluysa 5-6 hatta daha fazla sürebilir, deşarj işlemi bittiğinde otomatik olarak şarj işlemine geçer ve ışık kırmızıya dönüşür, şarj işlemi tamamlandığında ışık yeşile döner ki, bu da şarj bitti trickle şarj yapıyorum( yani çok düşük bir amperle pili azami alabileceği enerjiye kadar doldurur) yeşil lamba yandıktan 1 saat falan sonra pilleri çıkartabilirsiniz yada ne zaman kullanacaksanız o zamana kadar 10-15 saat bu şekildede kalabilir, çıkardığınızda azami güçle kullanabilmeniz için.

Teşekkür Ederim

http://www.amazon.co.uk/Samsonite-Trekking-Premium-DF22-Camera/dp/B0009V8Y2G

bu kılıf sıgarmı bizimkine altta videosu var olculeri 6.5 4 11

birde buna bakın limankoda bunlar 10 tl :)

http://www.genius-versand.de/shop/product_info.php?products_id=132631

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunesindostu -- 1 Şubat 2012; 15:48:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gunesindostu

quote:

Orijinalden alıntı: hasebu

quote:

quote:

Makinayı Aldım Alalı Evde Deneme Çekimi Dışında Çekim Yapamadım Vizelere Finallere Denk Geldi, Şimdi Okul Tatil Kar Yağmıyor Bahar Geldi

elinzde hangi kılıflar var arakdasalr birer link verseniz.z.

Ben bunu kullanıyorum tavsiye olunur http://www.ebay.com/itm/New-Leather-Camera-Case-bag-pouch-Canon-Powershot-SX120-SX130-SX150-/280805188097?pt=US_Camera_Cases_Bags&hash=item41614b2201

dostum bu kılıfın ucundaki citcit sağlam demi boyundayken felan acilip etmez demi... birde daha ucuzu yokmu bunun 17 dolardan ebayda:) sen bu adamdan mi aldın

Kılıfın çıtçıtı mıknatıslı ve sağlam.Ben bu çantanın siyah olanını eylül ayında 10 $ a ücretsiz kargoyla başka bir satıcıdan almıştım.

• Arkadaşlar Fotoğraf Paylaşamıyorum Çünkü Upload yapamıyorum Bir sıkıntı var Giderir Gidermez Kodak Çantamın Resimlerini Paylaşacağım
  •  canon sx130 kullanıcıları
     canon sx130 kullanıcıları

• arkadaşlar yalnış anlamasın ama ben süngerimsi çantalardan degilde daha derli toplu çantalardan yanayım.içine yedek pilini usb kablonu varsa ufak masaüstü tripodunu rahatca koyabilecegin boyut/işlevsellik açısından maximun performansi sagliyacak ve makineyi olası çarpmalara karşı koruyabilecek olmasi onemli.
    buda caselogic de mevcut.

• Kesinlikle Açıklamana %100 Katılıyorum Renkler Zevkler Tartışılmaz
  • quote:

quote:

quote:

Teşekkür Ederim

bahsi geçen şarj aleti nin linkini paylaşa bilirmisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: naked leader

quote:

quote:

quote:

Teşekkür Ederim

bahsi geçen şarj aleti nin linkini paylaşa bilirmisiniz

http://www.pilburada.com/ataba-at-908-800-mah-ultra-hizli-desarj-sarj-cihazi-30914u.html

• evet arkadaşlar makina ile yaptığım bir kaç çekim auto mod unda çektim hepsini...

geçen araç hareket halindeyken çektim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naked leader -- 2 Şubat 2012; 15:28:50 >

• pil konusunu bir kaç arkadaş sormuş . ben bir sene önce sanyo enolop pilleri kullanmaya başladım . daha önce duracell varta sony ve gp kullandım .. ama en sonunda sanyo enolopta karar kıldım tavsiye edebilirim..
  • benim kullandıklarım şarj edile bilir piller den değil kullan bitince at gitsin olanlarından...
  • quote:

Orijinalden alıntı: naked leader

benim kullandıklarım şarj edile bilir piller den değil kullan bitince at gitsin olanlarından...

dostum o piller hemen biter sen sarjlı al kesinlikle... 2700 olursa daha iyi olur duracell alma varta tercihimdir ama gp sanyo evelop
  • sx130 cdsini okutumayanlar pm atarSA YARDIMCI OLURUM
  • quote:

Orijinalden alıntı: rhmbyrktroglu

Canon Sx130 HAkkında Baya Bi Bİlgi Vermişsiniz Bu Konuda Öncelikle Emeği Gecen Herkeze Teşekkür Ederim Bende Sizin Sayenizde Canon sx130 a Müptezel Oldum Fakat Su Anda Hiçbir Mağzada İndirime Girmiyor Bu Ürün Anlayamadım gitti

müptezel:saygınlığını yitirmiş. çokluğundan dolayı değerini kaybetmiş<<<ne alaka
  • arkadaşlar canon sx 130 alıcaktım son dk da vazgeçtim sx 230 hs aldım bu arada yurt dışından getirttim ürünü şirket aracılığıyla kardeşim sayesinde masrafsız :D anladığım kadarıyla 75 dolar diye gözükmekte ancak slr tarzı makineler kalmaktaymış bu makinada hiç sıkıntı olmadı kompaklarda bir sıkıntı yok yani arkadaşlar tabi bilemiyorum sorun yaşayanda olmuştur kesin ama ben 2 tane getirdim şu ana kadar problem olmadı bunun dışında ürünü satıyorum arkadaşlar kadımda almıştım yanında aparatlarınıda getirtmiştim sebebi
    Panasonic DMC-FZ150 almaya karar verdim

yanında ne göndericeğimi sorarsanız

8 GB HAFIZA KARTI

ÇANTASI

YEDEK BATARYASI

TEMİZLİK KİTİ

KART OKUYUCUSU

TRİPOD AYAĞI

BATARYA ŞARJ ALETİ VE YEDEK ŞAR ALETİ

ARAÇ ŞARJ ALETİ

HDMI KABLOSU (ALTIN UÇLU KABLO)

HEDİYE OLARAK GÖNDERİLECEKTİR

+ KARGOYUDA BEN KARŞILIYORUM

740 liraya bırakıyorum arkadaşlar

• quote:

sx130 cdsini okutumayanlar pm atarSA YARDIMCI OLURUM

cd si ne işe yararki içinde ne var? ben hiç takmadım bile :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorkem0303

quote:

sx130 cdsini okutumayanlar pm atarSA YARDIMCI OLURUM

cd si ne işe yararki içinde ne var? ben hiç takmadım bile :)

bende kurmadım:) program falan varmiki bi arkadas istedi hot fileye attım bende: )
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulu_can

pil konusunu bir kaç arkadaş sormuş . ben bir sene önce sanyo enolop pilleri kullanmaya başladım . daha önce duracell varta sony ve gp kullandım .. ama en sonunda sanyo enolopta karar kıldım tavsiye edebilirim..

• 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.