Şimdi Ara

canon sx130 kullanıcıları (126. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.676
Cevap
20
Favori
240.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: exposure

quote:

Orijinalden alıntı: naked leader

arkadaşlar makinanın yanında verilen piller sizde nasıl çabuk bitiyormu benim kiler çabuk bitti bir şey anlayamadım toplam makinayı kullandığım saat 3-4 saat 10 tane de flaşlı çekim yaptım birde makinasürekli açık değildi 1 saat kullandım 2 saat kullanmadım o şekilde kullandım

o pillerin çabuk bitmesi tabii ki normal, zira sizin yapmanız gereken 2+2 tane 2500 mAh civarı kapasitede şarj edilebilir piller kullanmak.

performansı bir de o şekilde değerlendirin derim.

teşekürler
  • satürn de 4 tl ye masaüstü tripod da aldim.ohhhş.
     canon sx130 kullanıcıları
  • daha kılıf alamadım yawww
  • Memleketten Kış Manzarası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartal2_ocal -- 31 Ocak 2012; 19:47:08 >

• Makinayı Aldım Alalı Evde Deneme Çekimi Dışında Çekim Yapamadım Vizelere Finallere Denk Geldi, Şimdi Okul Tatil Kar Yağmıyor Bahar Geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartal2_ocal

Makinayı Aldım Alalı Evde Deneme Çekimi Dışında Çekim Yapamadım Vizelere Finallere Denk Geldi, Şimdi Okul Tatil Kar Yağmıyor Bahar Geldi

elinzde hangi kılıflar var arakdasalr birer link verseniz.z.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunesindostu

quote:

Makinayı Aldım Alalı Evde Deneme Çekimi Dışında Çekim Yapamadım Vizelere Finallere Denk Geldi, Şimdi Okul Tatil Kar Yağmıyor Bahar Geldi

Ben Bunu Kullanıyorum
    http://www.bimeks.com.tr/urun/119545/kodak-travel-case-kamera-cantasi.aspx

• quote:

quote:

quote:

Ben Bunu Kullanıyorum
    http://www.bimeks.com.tr/urun/119545/kodak-travel-case-kamera-cantasi.aspx

dostum bu kılıf buyuk deilmi makine icinde sallanmıyormu yaw.... sonra bu kılıfla boynuna asıyonmu ... montada girmz:) bi fotosunu ceksende herkeze faydalı olsa:)

• yarın eklerim
  • Bu arada bende bir masaüstü tripod aldım. Hizlial danhttp://www.hizlial.com/foto-kamera/tripod-ve-basliklari/hama-4024-mini-flexi-m-tripod-12-cm_03.009.5223.0013.htm epey ucuz ama kargo parası ile 8 civarına geliyor sanırım. Benim çanta büyük olduğundan yanında rahat taşıyabiliyorum. Bu arada bacakları biraz daha esnek olabilirmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: mitto

Bu arada bende bir masaüstü tripod aldım. Hizlial danhttp://www.hizlial.com/foto-kamera/tripod-ve-basliklari/hama-4024-mini-flexi-m-tripod-12-cm_03.009.5223.0013.htm epey ucuz ama kargo parası ile 8 civarına geliyor sanırım. Benim çanta büyük olduğundan yanında rahat taşıyabiliyorum. Bu arada bacakları biraz daha esnek olabilirmiş.

insallah agir gelip dusmezzzz

• yok ağır gelmiyor, bende aynısını kullanıyorum hama marka,, merak etme zamanla bacaklar yumuşuyor, daha elastik hale geliyor,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi airporter -- 1 Şubat 2012; 1:03:37 >
  • Arkadaşlar herkese selamlar.

Benim size danışmak istediğim bir husus var. Eskiden Canon Powershot SX120 kullanıcısıydım.

Size danışmak istediğim husus şu arkadaşlar; Resim kalitesinde SX120 ile SX130 arasında fark var mı? Hangisi resimde daha kaliteli çekim yapıyor. Çok büyük farklar var mı arasında? Özellikle resim çekme modları (makro, Iso vs..) her ikisinde de aynı mı?

Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: altuntug

Arkadaşlar herkese selamlar.

Benim size danışmak istediğim bir husus var. Eskiden Canon Powershot SX120 kullanıcısıydım.

Size danışmak istediğim husus şu arkadaşlar; Resim kalitesinde SX120 ile SX130 arasında fark var mı? Hangisi resimde daha kaliteli çekim yapıyor. Çok büyük farklar var mı arasında? Özellikle resim çekme modları (makro, Iso vs..) her ikisinde de aynı mı?

Şimdiden teşekkürler.

ben yeni bir sx130 kullanıcısı olarak şunu söyleyebilirim ki aralarındaki en önemli iki fark MP ve HD video kaydı yapılabilmesi. sizin makineniz 10 MP, sx130 ise 12 MP. günlük kullanımda kayda değer bir fark yaratacağını düşünmüyorum.

"kaliteli çekim" denilen durumun objektifin, lensin, sensörün kalitesinden tutun da birçok farklı kritere giden etkeni var. ama bu iki makine arasında büyük bir farklılık yaratmayacaktır.

• Arkadaşlar Bu Ataba At908 deki Charger(Şarj) Işığı Şarj Edildi Anlamına mi Geliyor Yoksa Şarj Ediliyor Anlamına Mı Geliyor ?
    Birde Bu Deşarj İşini Hangi Aralıklarla Yapmalıyım ?
  • Vallahi sevindim tripod'un sonradan daha esneyeceğine zira şu anda bayağı cebelleştiriyor beni. Ama dediğiniz gibi hiç devrileceğe benzemiyor sağlam gibi. Bu arada bil deşarj işlemini her defasında yapmalısınız. Ancak ışık olayını bilmiyorum, kullanma kılavuzu çıkmadı mı içinden?
  • quote:

quote:

Ben bunu kullanıyorum tavsiye olunur http://www.ebay.com/itm/New-Leather-Camera-Case-bag-pouch-Canon-Powershot-SX120-SX130-SX150-/280805188097?pt=US_Camera_Cases_Bags&hash=item41614b2201

• quote:

Orijinalden alıntı: altuntug

Arkadaşlar herkese selamlar.

Şimdiden teşekkürler.

Bildiğim kadarıyla sx130 lensi biraz daha geniş açılı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasebu

quote:

quote:

Ben bunu kullanıyorum tavsiye olunur http://www.ebay.com/itm/New-Leather-Camera-Case-bag-pouch-Canon-Powershot-SX120-SX130-SX150-/280805188097?pt=US_Camera_Cases_Bags&hash=item41614b2201

dostum bu kılıfın ucundaki citcit sağlam demi boyundayken felan acilip etmez demi... birde daha ucuzu yokmu bunun 17 dolardan ebayda:) sen bu adamdan mi aldın

• quote:

Arkadaşlar Bu Ataba At908 deki Charger(Şarj) Işığı Şarj Edildi Anlamına mi Geliyor Yoksa Şarj Ediliyor Anlamına Mı Geliyor ?
    Birde Bu Deşarj İşini Hangi Aralıklarla Yapmalıyım ?

fişe taktığında önce kırmızı yanacak şarj ediyor demek, eğer şarj etmeden önce deşarj etsin istiyorsan, deşarj butonuna iki kere basıp ışığın kırmızıdan turuncuya döndüğünü görmelisin,( kırmızıya çok yakın bir turuncu olduğundan sarı deşarj butonuna basarken ışığa bakmayı ihmal etme, ren birbirine çok yakın olduğu için aradaki deşarja geçisi göremeyebilirsin) bu şekilde pillerin içindeki mevcut enerji durumuna göre 1-2 saat te sürebilir piller yarıdan fazla doluysa 5-6 hatta daha fazla sürebilir, deşarj işlemi bittiğinde otomatik olarak şarj işlemine geçer ve ışık kırmızıya dönüşür, şarj işlemi tamamlandığında ışık yeşile döner ki, bu da şarj bitti trickle şarj yapıyorum( yani çok düşük bir amperle pili azami alabileceği enerjiye kadar doldurur) yeşil lamba yandıktan 1 saat falan sonra pilleri çıkartabilirsiniz yada ne zaman kullanacaksanız o zamana kadar 10-15 saat bu şekildede kalabilir, çıkardığınızda azami güçle kullanabilmeniz için.

• 
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.