Şimdi Ara

canon sx130 kullanıcıları (123. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.676
Cevap
20
Favori
240.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gunesindostu

tum sx130 forumu tatile mi cikti benden hbrsiz yawwwww

Ben burdayım
    bende bu soruna cevap foto paylaş dicem ama zaten paylaşmısın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorkem0303

quote:

quote:

sx130 fotolarıma burdan bakabilirsiniz bugun cektiğim hepsini koydum secmedim...

arkadaslar

gunesindostu.blogspot.com burdan fotolarıma bakın arkadaslar

senin fotoların hepsi neden ince uzun çektikten sonramı kırptın yoksa panaromik mi?
    manzara mekan süper ama daha geniş açı olsa daha etkili olurdu diye tahmin ediyorum.

dostum fotoların ustune tıkla onlar genis acili zaten anlamıyorum ben bi tuhaflık var.is modu acikken bi tuhaf oluyor fotoları nete atarkan.. mesela yapamadiğim bi, kpss sorusunu cekip face e koydugumda fotoyu yan koyuyor..is modunu kapadiğim zaman sorun yok.... bu fotolarda is modunda cekildiği iicn nete koyarken sacmaladı..:) bi fotoya tıklayınca slayt show gibi hepsi geliyor...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gorkem0303

quote:

quote:

sx130 fotolarıma burdan bakabilirsiniz bugun cektiğim hepsini koydum secmedim...

arkadaslar

gunesindostu.blogspot.com burdan fotolarıma bakın arkadaslar

senin fotoların hepsi neden ince uzun çektikten sonramı kırptın yoksa panaromik mi?
    manzara mekan süper ama daha geniş açı olsa daha etkili olurdu diye tahmin ediyorum.

dostum fotoların ustune tıkla onlar genis acili zaten anlamıyorum ben bi tuhaflık var.is modu acikken bi tuhaf oluyor fotoları nete atarkan.. mesela yapamadiğim bi, kpss sorusunu cekip face e koydugumda fotoyu yan koyuyor..is modunu kapadiğim zaman sorun yok.... bu fotolarda is modunda cekildiği iicn nete koyarken sacmaladı..:) bi fotoya tıklayınca slayt show gibi hepsi geliyor...

Alıntıları Göster
    quote:

ilginç bendede hep is açık ama hiç böyle sorun olmuyor..

• quote:

arkaasalr kimse varmı sandisk clas 6 alicam.... 23 tlye gelcek sizce nasıl 15mbs yazma hızı 20 okuma hızı var

class 6 yeterli bence ben abartıp class 10 aldım sıkıntı olmasın diye ama bence yeterli
  • quote:

Orijinalden alıntı: usluçocuk06

quote:

arkaasalr kimse varmı sandisk clas 6 alicam.... 23 tlye gelcek sizce nasıl 15mbs yazma hızı 20 okuma hızı var

class 6 yeterli bence ben abartıp class 10 aldım sıkıntı olmasın diye ama bence yeterli

verbatimin class 10 sd kartı var 8gb 27 tl onu almayı dusunuyorum bimeksten yolum dusersee
  • yehuu

canon sx130 kullanıcıları
  • aa

canon sx130 kullanıcıları
  • hepsinimi kırptın nasıl ceektin yav...Bide ALLY nin oradamı oturuyosun?
  • 2 gün evvel teknosa turuncu indirimden 400 tl bende sx130 alarak aranıza katıldım, standart günlük kullanıcıyım
    ilk izlenimlerim cihazla ilgili olumlu
    diğer compakt makinalara göre biraz irice alırken biraz tereddüt ettim, bakalım sorun çıkaracak mı
  • Canon Sx130 HAkkında Baya Bi Bİlgi Vermişsiniz Bu Konuda Öncelikle Emeği Gecen Herkeze Teşekkür Ederim Bende Sizin Sayenizde Canon sx130 a Müptezel Oldum Fakat Su Anda Hiçbir Mağzada İndirime Girmiyor Bu Ürün Anlayamadım gitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: necmettinengin

hepsinimi kırptın nasıl ceektin yav...Bide ALLY nin oradamı oturuyosun?

hocam cumhurşyet meydanından cektim yok hocam kırpmadım tıklarsan acılır nedense gunesindostu.blogspot.com a oyle atıyor ama sevdim makineyi......antalyada oturuyorum
  • Çekilen videoları (720p) hangi program ile birleştirebiliriz?

movie maker ile yapamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: kolleteral

2 gün evvel teknosa turuncu indirimden 400 tl bende sx130 alarak aranıza katıldım, standart günlük kullanıcıyım
    diğer compakt makinalara göre biraz irice alırken biraz tereddüt ettim, bakalım sorun çıkaracak mı

keşke aldığın gün bizede duyursaydın, bir arkadaşım istiyordu, bendekini inceleyince almaya karar verdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: airporter

quote:

Orijinalden alıntı: kolleteral

2 gün evvel teknosa turuncu indirimden 400 tl bende sx130 alarak aranıza katıldım, standart günlük kullanıcıyım

keşke aldığın gün bizede duyursaydın, bir arkadaşım istiyordu, bendekini inceleyince almaya karar verdi.

teknosa sıksık turuncu yapıyor turuncu indirimlerindede bu urunde indiirm yapıyor pek rabet yok bu urunlere yani bilen yok aslında

verbatim hafıza kartı alan varmi bimeksten kendime yeni bir tane alıcam almısken 8 alayım... 8 gb kac dakika video kaydı yapılıor arkadaslar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunesindostu -- 25 Ocak 2012; 18:39:50 >

• teknosa bir indirimde 350 bir indirimde 300 e sattı şimdi tekrar 400ü satıyor demekki elindeki ürünleri bitirmiş sayemizde :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BAYMAYAN

Çekilen videoları (720p) hangi program ile birleştirebiliriz?

movie maker ile yapamadım

çekilen mov uzantılı videoları movie maker ın desteklediği dosya türlerine çevirdikten sonra movia maker ile yapılabiliyor sanırım...
  • verbatim aldım 8 gb 25 tlye:) bu arada 28 ocakta turuncu var teknosaya bakın
  • quote:

Orijinalden alıntı: rhmbyrktroglu

Canon Sx130 HAkkında Baya Bi Bİlgi Vermişsiniz Bu Konuda Öncelikle Emeği Gecen Herkeze Teşekkür Ederim Bende Sizin Sayenizde Canon sx130 a Müptezel Oldum Fakat Su Anda Hiçbir Mağzada İndirime Girmiyor Bu Ürün Anlayamadım gitti

bende indirim bekliyorum almak için her gün takip ediyorum ürünü almak için çok bekledim inşallah değer.

Arkadaşlar bu arada Yarın Teknosada Turuncu İndirim var Bilginize ben sahsen Mersin teknosa da ürün gelmişse almayı düşünüyorum geçenlerde sordum teşhir ürünü varmış sadece bende almak istemedim o ürünü yenisi gelmişse mağzadan gelmemişse internetten sipariş verecem artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naked leader -- 27 Ocak 2012; 10:50:40 >

• Arkadaşlar Hepsiburada.com da Toshiba Class 10 8GB Hafıza Kartında İndirim var Ben Siparişimi verdim.

!!!!!! Toshiba 8 GB Class 10 SDHC Hafıza Kartı !!!!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartal2_ocal -- 27 Ocak 2012; 11:53:08 >
  • 
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.