Şimdi Ara

CANON, SAMSUNG, PANASONIC, SHARP VE JVC DESTEK HATTI (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.151
Cevap
4
Favori
262.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tşkler fear... genel olarak memnu musun makineden?
  • quote:

Orjinalden alıntı: cabri

tşkler fear... genel olarak memnu musun makineden?

kameradan memnunum evet.gündüz çekimleri çok çok iyi.ayrıca o kadar çok manuel kontrol var ki istediğini şekilde çekim yapabilirsunuz.Optik görüntü sabitleyici süper.Ben tavsiye ederim...
  • Ben yavuz arkadışımızdan veya diğer arkadaşlardan bir konuyu aydınlatmalarını istiyorum. Uzun uğraşlardan sonra kamerayı aldım.. Panasonic nv gs 75 .. İkinci adım olarak kasetleri laptopta cd ye yazdırmak istiyorum.. Bunun için bir kaç yöntem olduğunu öğrendim.. 1-TV kartıyla 2-1394 Kartı ve kaplosuyla 3-videa kartıyla .. eeeeeee peki video kartları pahalı olduğuna göre bu işi 1394 kartı ile yapmaktan başka çare kalmıyor.. (YANILDIĞIM YERLERİ DÜZELTİRSENİZ SEVİNİRİM) .. piyasayı araştırdım 1394 kartlarında iki durum var a)400 mhz ve b)800 mhz.. fiyat farkıda birincisi 40 YTL ise ikincisi 70 YTL civarında, peki biz alırken hangisini almalıyız, çünkü aynı işi görecekse neden pahalı olanı alayım.... Birde şöyle bir durum var tabiki laptop kullandığım için ilerde eksternal DVD Yazıcı almayı düşünüyorum... Bu alacağım 1394 kartını nasıl etkiler.. LÜTFEN CEVAP...
    Özellikle yavuz arkadaşımıza bu olaya vesile olması nedeniyle kendisine çook teşekkür ederim... Her soruyla tek tek ilgilenmesi gerçekten özel bir durum..

• 1- En uygun yöntem 1394 kartı ile aktarmanız.
    2- Laptop PC alacaksanız zaten birçoğunda bu port mevcut. ekstra almanıza gerek yok.
    3- DVD yazıcı 1394 kartını etkilemez.
  • Selam Fear_is_the_key
    Foto modu için de örnek görebilir miyiz?
    Bir de makineyi hangi fiyattan aldığını yazabilir misin?
  • toshiba notebookda ıee1394 girişi yok, bu kartın harici olanı var mıdır?
  • quote:

Orjinalden alıntı: exca

Selam Fear_is_the_key
    Foto modu için de örnek görebilir miyiz?
    Bir de makineyi hangi fiyattan aldığını yazabilir misin?

kamerayı 1560 YTL'ye aldım.Bu da foto modundaki resim 2048*1512 çektim fakat buraya en fazla 200 kb resim upload edildiği için çözünürlüğü 1200*886 yaptım.
  • garantili fiyatı mı?
  • sevgili cabri notebook.ta eğer 1394 portu yoksa pcmcia yuvasını kullanarak harici bir 1394 pcmcia kart alabilirsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cabri

garantili fiyatı mı?

evet garantili...
  • aslında aynısını ayrı bir forum olarak yazmıştım ama ilgilenen çıkmadı belki burda bilen biri çıkar:
    optinon marka sayısal kameramı artık web cam olarak kullanamıyorum.eskiden windows bağladığımda önce kameranın menusünden sabit disk olarak mı web cam olarak mı kullanacağımı seçiyordum.ondan sonra windows onu tanıyordu.şimdi bana sormadan doğrudan sabit disk olarak tanıyor ve kameramı webcam olarak kullanamıyorum.bunu nasıl düzeltebilrim.format çekmeme rağmen aynı sorun devam ediyor.(xp kullanıyorum)
  • quote:

Orjinalden alıntı: ggunay

aslında aynısını ayrı bir forum olarak yazmıştım ama ilgilenen çıkmadı belki burda bilen biri çıkar:
    optinon marka sayısal kameramı artık web cam olarak kullanamıyorum.eskiden windows bağladığımda önce kameranın menusünden sabit disk olarak mı web cam olarak mı kullanacağımı seçiyordum.ondan sonra windows onu tanıyordu.şimdi bana sormadan doğrudan sabit disk olarak tanıyor ve kameramı webcam olarak kullanamıyorum.bunu nasıl düzeltebilrim.format çekmeme rağmen aynı sorun devam ediyor.(xp kullanıyorum)

bilgisayarım sağ tıkla /özellikler/donanım/aygıt yöneticisi tıkla.sonra orda yazılımı tıkla ve kaldır. denetim masasından donanım ekle ye tıkla ve aramasını bekle.eğer yine otomatik hard disk olarak tanırsa yazılımda sorun olabilir.güncel bir driver yüklemeni öneririm o halde...

• arkadaşlar bişey soracağım..
    bu digital fotoğraf makinası ile çekilen videolar neden çok hafıza tutuyor.. 2-3 dakikalık çekimde 206mb tutuyor normalmidir..
  • aygıt yöneticisinde yazılım görünmüyorki.bir tek kamerayı bağladığımda farklı olarak usb yığın depolama aygıtı diye bir şey görünüyor.onu da silip kamerayı baştan bağlamayı daha önce denemeiştim.optinon un sitesini bilsem firmware güncellemesi deniyecem ama bulamadımki siteyi hatta öyle bir site olduğundan da emin değilim artık
    quote:

Orjinalden alıntı: Fear_is_the_key

quote:

Orjinalden alıntı: ggunay

aslında aynısını ayrı bir forum olarak yazmıştım ama ilgilenen çıkmadı belki burda bilen biri çıkar:

bilgisayarım sağ tıkla /özellikler/donanım/aygıt yöneticisi tıkla.sonra orda yazılımı tıkla ve kaldır. denetim masasından donanım ekle ye tıkla ve aramasını bekle.eğer yine otomatik hard disk olarak tanırsa yazılımda sorun olabilir.güncel bir driver yüklemeni öneririm o halde...

• Canon ZR100 arkadaşlar bu kamera hakında bilgi verecek arkadaş varmı
    ayrıca ne kadara alsam iyi olur.

http://www.shopping.com/xPF-ZR100
  • ya başlık iyi açılmış ama nerede yardım nerede sorulan sorulara cevap..
    canon'dan anlayan birisi bana lütfedip yardım ederse çok memnun olacağım..
    canon sd300 için şarj aleti alacağım Canon ixus 500 'ün şarj cihazı sd300'e olurmu birtane buldum eğer olusa alacağım yoksa gidip dükkandan kazıklanacağım başka çare yok..
    tabi cevap gelene kadar kazık girmemiş olursa...
  • merhaba arkadaşlar ben buralarda biraz yeniyim pek tanıyan yoktur.......dubaiden panasonic gs150 kamera aldım fakat bu aletin neler yapailecegini tam olarak bilemiyorum...türkçe kullanım kılavuzunu nasıl temin edebilirim...birde burada bu makineyi bulamadım fiyatı hakkında bilgisi olan var mı...şimdiden teşekkür ederim... f_ugur@hotmail.com
  • Kardeş dubai den kac paraya aldın gs 150 yi?
  • benim sorunun yanıtını bilen yok mu yav?
  • arkadaşlar panasonik 140 ile sony 42e arasındaki farkı bana maddeler halinde yazabilirmisiniz saygılar
    özelliklede yavuz hocamdan cevap bekliyorum
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.