Şimdi Ara

CANON S2 ciler BURAYA (74. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.768
Cevap
0
Favori
144.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    F5.0
    1/30

CANON S2 ciler BURAYA
  • çOK GÜZEL RESİMLER BURAK...
  • @senturk041 teşekkürler
  • Ben bir türlü kelebek yakalayamadım çok koştum peşinden konmadı zaten düz gitmiyorlar bir aşağı biryukarı sağa sola başımı döndürüyorlar ha kondu ha konacak.. şeytan diyor vur ensesine otursun bi yerede rahat rahat çekeyim ..
  • Ensesine vurduğun an da kelebekte bir estetik kalmaz. Tutmaya gelmiyor, kanatlarındaki boyası dökülüyor.
  • denedin yani ya şu beyaz ayarını her ortamda set yapmak lazım mı? ben set yapınca hep abzurt tonlara döndürüom zavallı makinenin çekimlerini.
  • --

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selolim -- 11 Temmuz 2006; 20:22:49 >
  • HAYDARPAŞA
     CANON S2 ciler BURAYA
  •  CANON S2 ciler BURAYA
  • üstünde biraz daha çalıştım ve sanırım çok daha iyi oldu: 5 mp de 640*480 kırpılmıştır.
     CANON S2 ciler BURAYA

bunlarda 5 mp den 800*600 kırpılmıştır.

CANON S2 ciler BURAYA

CANON S2 ciler BURAYA
  • Birde birşey soracağım; sizde görmüşsünüzdür dünya kupasında tribünlerde patır patır flaşlar patlıyordu, o mesafeden dinamit patlasa boş gibime geliyor, acaba gerçekten öyle flaşlar var mı yoksa auto modda çekimin kaçınılmaz sonucu mu?
  •  CANON S2 ciler BURAYA
  •  CANON S2 ciler BURAYA
  •  CANON S2 ciler BURAYA
  •  CANON S2 ciler BURAYA
  •  CANON S2 ciler BURAYA
  •  CANON S2 ciler BURAYA
  • Arkadaşlar resimler harika s2 ciler olarak süper devam edin bende en kısa zamanda resimleri siteye yüklemeye devam edeceğim aynı yerlerden geçmişiz galiba selolims.
  • Kadıköyden boğaz turu yaptım 5 ytl ye herkes tura çıkabilir. Kesinlikle tavsiye ederim . Çok güzel fotolar çekmenize imkan sağlar. Ama tekne birz fala sallanıyor onun için bol bol çekmenizi tavsiye ederim.
    quote:

Orjinalden alıntı: senturk041

Arkadaşlar resimler harika s2 ciler olarak süper devam edin bende en kısa zamanda resimleri siteye yüklemeye devam edeceğim aynı yerlerden geçmişiz galiba selolims.
  • Benim Canon S2 im bozuldu yaaa

Makineme o kadar iyi bakıyorum ki ondan mı kaynaklanıyor bilmiyorum yaklaşık 2 ay once elimden çakıl taşlarının içine düştü. İçim gitti içimmm. Sadece hafıza kartının kapağında eziklik var.

2 ay kullandım geçtiğimiz cumartesi aksam cantamı hazırlıyorum sabah erkenden denize gitcez. Pillerini kontrol edeyim dedim bi baktm makine acılmıyor. Pillerim tam dolu. Yedek pillerimde var onlarıda taktım. Turuncu ışık yanıyor objektif açılmıyor, makine bip bip bip ses çıkarıyor ve kapanıyor. İzleme modunu acıyorum yesil ısık yanıyor, ekranda onceden cektigim fotograf gorunuyor ama ekran ısıgı acılmadığı için belli olmuyor. Şimdi servise gönderdim inşallah düşmeden dolayı kaynaklanmıyordur garanti dısı kalmasını istemem ama 2 ay kullandım ve bol bol fotograf cekmistim.
    Nazardanmıdır? Bütün arkadaslarım hevesle bakıyor makineme
    Şimdi servisten gelecek sonucu bekliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.