Şimdi Ara

CANON S2 ciler BURAYA (71. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.768
Cevap
0
Favori
144.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam dün yeşillik alanda çektim demişsin .Yani bukadar böceği tespit edip çekmek ayrı bir başarı ,onların herbirine yaklaşarak çekmeniz ayrı bir başarı tebrikler.
  • Çatalca'da bu resimleri bahçemde 30 metre içerisinde çektim. Çatalca gibi büyükşehirden uzak yerlerde bu tür böcek ve örümcekleri bulmak aslında çok kolay ama itiraf etmeliyim o beyaz örümceği hayatımda belki de 2. defa görmüşümdür. Beyaz benekli böceği ise ilk defa gördüm. Bir kız böceğinin ise (helikopter böceği derdik çocukken) yaklaşmama bu kadar izin vermesi çok gariptir. Yaşadığım yer olan Acıbadem'de bunları görmek imkansız. Ama bu resimleri öğleden sonra akşam bastırırken çektim o yüzden belki mayışmış olabilirler :)
    Fazla korkmamamın sebebi ise küçükken yaz tatillerinde Tekirdağ'da hep örümceklerle çekirgelerle uğraşırdım. Biraz alışkanlık oldu.
  • s1 ile ilgili bir şey sorabilir miyim ?
    bu makinanın a610 dan kötü olan bir yönü var mı ?
    en uygun fiyatla (türkiye de ) nerede bulabilirim (konyadayım/ netten de olabilir istanbula da gidebilirim)
    teşekkürler
  • Öncelikle f1 görüntüleri çok güzel tebrikler selolims ..

tora senin çektiğin börtü böceklerde gerçekten harika çok hoşuma gidiyor börtü böcek resimleri. bende sıksık çekiyorum...ama hep kara sinek
  • quote:

Orjinalden alıntı: ishadami

s1 ile ilgili bir şey sorabilir miyim ?
    bu makinanın a610 dan kötü olan bir yönü var mı ?
    en uygun fiyatla (türkiye de ) nerede bulabilirim (konyadayım/ netten de olabilir istanbula da gidebilirim)
    teşekkürler

sevgili ishadami öncelikle s1 yerine s2 tercih etmeni isterim. s1 3,2 m.pixel A 610 6,1 mp önemi yok dersen s1 alhttp://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?CategoryId=307&productId=bd19603 linkte taksitli satılık. güvenle alabilirsin . ben bilgisayarı tamamen burdan topladım.. ama o kadar para vereceğine 850 ytl ye s2 alabilirsin yukarıda 750 ytlye veririm diyor...

• cevap için teşekkürler
    MP benim için önemli değil s2 alsam da 3MP ile cekerim sanırım ..

Mega Piksel dısında bir fark yok değil mi s1 ve s2 arasında ?
    ben zaten a610 yerine biraz daha para koyup s1 almaya karar verdim. biraz daha koyup s2 almak daha iyi ama bunun sonu yok ama benim bütcemin sonu var maalesef :(

taksitli almayı düşünüyorum ve de garanti önemli bence ..
  • Arkadaşlar yalnız insan fotolarını haziran yarışmasına eklemekte gecikmeyin.Yeterli çoğunluğu sağlamak için Temmuz ortalarına kadar devam edebilir bence .

Duyurulur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selolims -- 20 Haziran 2006; 22:28:16 >
  • Arkadaşlar pazar günü TEM de kocaeliden İstanbul istikametine gelirken bir olay yakaladım... Hepsini foto ve video ya çektim.. bi kaç gün sonra yayınlıyacam cünkü CHA ya sattım görüntüleri evime kadar gelip aldılar görüntüleri. Canon s2 video çekimine bayıldılar. makinamı sordular harikaymış haberimiz yok böyle makinalar olduğundan dediler. Resimler 2 tane inek otobanda yolun ortasında polisler kovalıyor bi arabaya biniyorlar. bi inip koşuyorlar.. çok komik ve tehlikeli bir olaydı Akşam tvlerde çıkar sanırım
  • Hocam bu video için nekadar para veriyorlar?
  • Hayırlı olsun şentürk :) Benim hiç aklıma gelmezdi CHA falan güzel düşünmüşsün. Ben video çekerken ses önden gidio görüntü arkadan gelio acaba pcde oynatırken mi öyle oluyor?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tora

Dün yeşillik bir alanda çektiğim süper makro 0 - 1.5 cm yakınlıktaki resimler;

CANON S2 ciler BURAYA
     CANON S2 ciler BURAYA
     CANON S2 ciler BURAYA
     CANON S2 ciler BURAYA
     CANON S2 ciler BURAYA

CANON S2 ciler BURAYA
     CANON S2 ciler BURAYA
     CANON S2 ciler BURAYA
     CANON S2 ciler BURAYA

tebrikler çok başarılı olmuş elinize sağlık.

• quote:

Orjinalden alıntı: cosymystic

Hayırlı olsun şentürk :) Benim hiç aklıma gelmezdi CHA falan güzel düşünmüşsün. Ben video çekerken ses önden gidio görüntü arkadan gelio acaba pcde oynatırken mi öyle oluyor?

saolasın makinanın markası nedir? pc attıktan sonra video stüdyo veya moviemeker ila düzelte bilirsin..sanırım..
  • işte Cihan Haber Ajansına Gönderdiğim Resimlerden biri.

CANON S2 ciler BURAYA
  • Cevabın için çok saol şentürk bende de S2 var ama mediaplayer falan açar sandım meğer onlar yüzünden prob oluomuş VLC yükleyince geçti çok teşekkür ederim. İnek kamerayı farketmiş gibi
  • quote:

Orjinalden alıntı: senturk041

işte Cihan Haber Ajansına Gönderdiğim Resimlerden biri.

CANON S2 ciler BURAYA

çok komik bir foto
  • quote:

Arkadaşlar pazar günü TEM de kocaeliden İstanbul istikametine gelirken bir olay yakaladım... Hepsini foto ve video ya çektim.. bi kaç gün sonra yayınlıyacam cünkü CHA ya sattım görüntüleri evime kadar gelip aldılar görüntüleri. Canon s2 video çekimine bayıldılar. makinamı sordular harikaymış haberimiz yok böyle makinalar olduğundan dediler. Resimler 2 tane inek otobanda yolun ortasında polisler kovalıyor bi arabaya biniyorlar. bi inip koşuyorlar.. çok komik ve tehlikeli bir olaydı Akşam tvlerde çıkar sanırım

Merak ettiğim bu ve bunun gibi görüntülere nekadar para veriyorlar. yani bileleim bir gün bizim de önümüze enterasan birşeyler çıkar bizde çeker göndeririz.

• quote:

Orjinalden alıntı: selolims

quote:

Arkadaşlar pazar günü TEM de kocaeliden İstanbul istikametine gelirken bir olay yakaladım... Hepsini foto ve video ya çektim.. bi kaç gün sonra yayınlıyacam cünkü CHA ya sattım görüntüleri evime kadar gelip aldılar görüntüleri. Canon s2 video çekimine bayıldılar. makinamı sordular harikaymış haberimiz yok böyle makinalar olduğundan dediler. Resimler 2 tane inek otobanda yolun ortasında polisler kovalıyor bi arabaya biniyorlar. bi inip koşuyorlar.. çok komik ve tehlikeli bir olaydı Akşam tvlerde çıkar sanırım

Merak ettiğim bu ve bunun gibi görüntülere nekadar para veriyorlar. yani bileleim bir gün bizim de önümüze enterasan birşeyler çıkar bizde çeker göndeririz.

fazla para VERMİYORLAR CANLI VE GÜZEL GÖRÜNTÜ YAKALAMAYA ÇALIŞIN BİRDE GÖRÜNTÜYE DEĞİL GENELDE ÇEVREYEDE ODAKLANMAYA ÇALIŞIN... BEN TV BAŞINA 25 YTL ANLAŞTIM...

• Hocam çok ucuza satmışsın ya . Adam senin gönderdiğin haberle yayın akışını dolduruyor. Bende en az 300,500 birşeyler vermişlerdir diye düşünüyordum. Piyasası bumudur yoksa pazarlıkla bu fiyatamı getiriyorlar. Acaba Show yada Star a satsaydın kaç verirlerdi? Aslında iyi para verseler bunun için husisi çalışanlar bile olabilir.
  • Merhaba...

CANON S2 ciler BURAYA
  • quote:

Orjinalden alıntı: selolims

Hocam çok ucuza satmışsın ya . Adam senin gönderdiğin haberle yayın akışını dolduruyor. Bende en az 300,500 birşeyler vermişlerdir diye düşünüyordum. Piyasası bumudur yoksa pazarlıkla bu fiyatamı getiriyorlar. Acaba Show yada Star a satsaydın kaç verirlerdi? Aslında iyi para verseler bunun için husisi çalışanlar bile olabilir.

onlarlada görüştüm bana adını yazarız dediler özel kanallar almıyor haber ajansları daha çok ilgileniyor cünkü onlar ajanslara üye ve havuz sistemi var yıllık para ödüyorlar hergün istediği haberi havuzdan çekip yayınlıyorlar çok özel olursa ayrı...bende şaşırdım baktım fiyatlar bu en iyi bana cha geldi...

• 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.