Şimdi Ara

Canon PowerShot S2 IS ( YENİ ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
0
Favori
10.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dizayn olarak güzel kullanım bakımından güzelözellikleride gayet iyi almaya değer fiyatı cazip olursa bakarız tadına...
  • Ben bu canonu bombalarım. Ne vardı şunu 2 ay önce çıkartsalardı ben FZ20 almadan. Ama yine de düşünecek olursak FZ20 deki ring focus herşeye değer :D Bu arada diginorm.com.tr adresinde ABD fiyatının 500 $ olacağı söylenmiş. Bilgilerinize...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deeper -- 23 Nisan 2005, 19:26:05 >
  • Fiyatı yanılmıyorsam 2000YTL
    Laptop gibi...
  • Abovvvv ben onu alacağıma neler alırım neler
  • Örnek resimlerini bende beğenmedim açıkcası. Ama videosu baya güzel.
  • ring focus ne işe yarar kardeş?
    u arada 500 dolar civarıysa sanırım eniştemi bi amerikaya gönderirim gibi.
    quote:

Orjinalden alıntı: Deeper

Ben bu canonu bombalarım. Ne vardı şunu 2 ay önce çıkartsalardı ben FZ20 almadan. Ama yine de düşünecek olursak FZ20 deki ring focus herşeye değer :D Bu arada diginorm.com.tr adresinde ABD fiyatının 500 $ olacağı söylenmiş. Bilgilerinize...
  • Manyak özellikler var ama s1in fiyatını düşünürsek eğer bu makine cok cok daha pahalı olacaaktır
    hala bence iki kötü yanı var bunlar minicik ekranı sabit ve 2.5" yapsalar iyi olur vehala kalem pil kullanması hala makineye lion bir pil ekliyemiyorlar
    sonunda sd karta geçmesi iyi olmuş...
  • quote:

Orjinalden alıntı: derkin

ring focus ne işe yarar kardeş?
    u arada 500 dolar civarıysa sanırım eniştemi bi amerikaya gönderirim gibi.
    quote:

Orjinalden alıntı: Deeper

Ben bu canonu bombalarım. Ne vardı şunu 2 ay önce çıkartsalardı ben FZ20 almadan. Ama yine de düşünecek olursak FZ20 deki ring focus herşeye değer :D Bu arada diginorm.com.tr adresinde ABD fiyatının 500 $ olacağı söylenmiş. Bilgilerinize...

Ring focusla odaklamayı manuel olarak yapabilirsin. Ama profosyenel bir fotoğrafçı gibi objektif üzerinden. Bunun da zevki ayrı tabiki, kendini profosyenel bir fotoğrafçı olarak hissetmek. Bir de bana göre diğer manuel focuslardan daha etkili. Daha kendimi tam geliştirmedim ama yavaş yavaş alışıyorum.

• ring focus tuttum bu olayı zaten alışkanlık olmuş analog makinelerden dijital makinede insanın eli gidiyor ama nerede focus ayarı falan yok

bir dahaki alacağım makine kesin profesyonel olacak
  • bunun başka ne renkleri var
  • Konica nın bir modeli var aynı Canon powershot a benziyor tip olarak. Özelliklerini okumuştum biryerden. Harika diyebilirim. Özellikle fiyatı PowerShot dan daha ucuz.
  • steves-digicams sitesinde, haziranda çıkacağını ve fiyatının $499.99 olacağı yazılı.
    http://www.steves-digicams.com/diginews.html
  • quote:

Orjinalden alıntı: TuVNeRa_

Konica nın bir modeli var aynı Canon powershot a benziyor tip olarak. Özelliklerini okumuştum biryerden. Harika diyebilirim. Özellikle fiyatı PowerShot dan daha ucuz.

hangi model bu yaw?merak ettim(minolta hastalığım varda)

dediğim gibi canon powershot s1 ıs yurt dışı 300 dolar türkiyede 900ytl

sanırım buda 500 dolar olsa türkiyede 1500 ytl den aşşağı olmaz.
    az kaldı zaten canon yönetimine erkayaları şikayet eden birmail atacağım sizinde desteklerinizi bekliyorum.
  • arkadaşın dediği minolta sanırım z5 modeli ,http://konicaminolta.com/products/consumer/digital_camera/dimage/dimage-z5/
  • yok değişik bi model olmalı çünkü z3-z5 z10 z20 z2 hepsi aynı tipte.eğer z5 diyorsa z5 te manyak ama bu makinanın yerini tutmaz gibi.
  • S2 IS'nin alternatifi olabilecek modeller hangileri sizce?
  • quote:

Orjinalden alıntı: derkin
    hangi model bu yaw?merak ettim(minolta hastalığım varda)

dediğim gibi canon powershot s1 ıs yurt dışı 300 dolar türkiyede 900ytl

sanırım buda 500 dolar olsa türkiyede 1500 ytl den aşşağı olmaz.
    az kaldı zaten canon yönetimine erkayaları şikayet eden birmail atacağım sizinde desteklerinizi bekliyorum.

Canon PowerShot S2 IS  ( YENİ )
  • Z5 in Canonlar karşısında tipleri bozuk.....
  • Konika nın hiç bir modelinde estetik yok
    Canon hiç olmasa Daha estetik gorunumlu... Önemli olan estetik degil işlev ama konika itici geliyor
  • çok haklısınız
    bence de konica minoltalarda estetik yok
    ve çok kaba görünüyor
    çok yer kaplıyor
    azıcık daha estetik olsa hiç düşünmeyeceğim
    ama onu taşımak için kocaman bir çanta gerekiyor (rakiplerine oranla tabi)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.