Şimdi Ara

Canon Pixma MX410 Çok Fonksiyonlu Wi-Fi Yazıcı Kullananlar (Yardimlaşma Platformu) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
2
Favori
28.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar selamlar bende Wireless kullanabilceğim bir yazıcı bakıyorum, şimdi şöyle evde Wireless modemim var fakat ben bilgisayarımı ethernet kablo ile kullanıyorum yani bilgisayarımda wireless alıcısı-vericisi yok, MX410 alırsam wireless olarak çıktı alamazmıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PVH

Arkadaşlar selamlar bende Wireless kullanabilceğim bir yazıcı bakıyorum, şimdi şöyle evde Wireless modemim var fakat ben bilgisayarımı ethernet kablo ile kullanıyorum yani bilgisayarımda wireless alıcısı-vericisi yok, MX410 alırsam wireless olarak çıktı alamazmıyım?

güzel soru
  • İkinci sorumda, ben bitmeyen kartuş sistemli olarak almayacağım, mx-410'un kartuşları kolay bulunabiliyomu? ve tanesi kaç lira?
  • quote:

İkinci sorumda, ben bitmeyen kartuş sistemli olarak almayacağım, mx-410'un kartuşları kolay bulunabiliyomu? ve tanesi kaç lira?

bitmeyen kartuşlu net üzerinden kendin alabilir yada servis gelip bagliyor sanirim 80liramiydi neydi galiba... normal olarak al istersen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Key -- 9 Mart 2012; 16:47:11 >
  • Canon MX 435 ile arasında ne fark var? 435 almaya değer mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgaciik

Canon MX 435 ile arasında ne fark var? 435 almaya değer mi ?

BİLMİYORUM FAKAT BİZİM YAZİCİ GAYET KULLNİŞLİ DİYEBİLİRİM SANIRIM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Key -- 24 Mayıs 2012; 20:52:02 >
  • benim yazıcının siyah kartuşu bitti.sürekli besleme sistemi taktırmayı düşünüyorum.bakırköy de bir firmayla görüştüm.yazıcıyı işyerine götürüp montajının yapılmasını bekleyeceğim.15 dakika sürer dedi.100 tl. istedi.fiyat normalmidir acaba?
  • quote:

Arkadaşlar selamlar bende Wireless kullanabilceğim bir yazıcı bakıyorum, şimdi şöyle evde Wireless modemim var fakat ben bilgisayarımı ethernet kablo ile kullanıyorum yani bilgisayarımda wireless alıcısı-vericisi yok, MX410 alırsam wireless olarak çıktı alamazmıyım?

modeminin wifi özelliğini açarsan yazıcını wifi olarak kullanabilirsin. hiçbir sıkıntı olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lideramca

benim yazıcının siyah kartuşu bitti.sürekli besleme sistemi taktırmayı düşünüyorum.bakırköy de bir firmayla görüştüm.yazıcıyı işyerine götürüp montajının yapılmasını bekleyeceğim.15 dakika sürer dedi.100 tl. istedi.fiyat normalmidir acaba?

tuşa basili tutup kartuşun murekkep az uyarısını gecebiliyordunuz benim bildigim....ve sonrasında kaliteli bir mürekkep ile kartuşun bittiginde, dolumunu güvendigin biryerde kaliteli mürekkep ile yaptir bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Key -- 24 Mayıs 2012; 20:54:36 >
  • ben de bu ürünü kullanıyorum arkadaşlar. mürekkep bitiyor artık. kartuş ne önerirsiniz, fiyatlar nasıl? hangisinin ne avantajı ve dezavantajı vardır?
  • bitmeyen kartuş yani ciss yani sürekli besleme yöntemini bir araştır bence.
  • arkadaslar bende de aynı yazıcı var. surekli besleme sistemi monteli sekilde kullanıyordum. dun kartusları cıkarıp havasını aldım sonra tekrar taktım ancak 5200 hata kodu veriyor ve çıktıları yarıda kesiyor. renkler dagiliyor. kartuslari tanimiyor gibi nasil cozerim bu sorunu?
  • bitmeyen kartuş olayına çok farklı yorumlar gelmiş pek anlamadım. birisinin garanti verip kurması gerek sisteme anca.
    orjinal kartuşunun satıldığı bir link var mı nette hep bitmeyen kartuş çıkıyor.
  • evet montajın iyi yapılması lazım. En güzeli yazıcıyı kargo ile yollayıp montajın yapılıp size geri gelmesi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Antalyada oturuyorum. Malum buralar çok sıcak. Terlemeden geçen bir gün yok. Şirketin antetli kağıtlarını bastığımız zaman mürekkep dağılma yaparmı acaba?
  • Orijinalden alıntı: Key

Orijinalden alıntı: tolgaciik

Canon MX 435 ile arasında ne fark var? 435 almaya değer mi ?

evet bende merak ediyorum suan ikisid aynı fiyat aralarındaki fark nedir bilen varmı acaba
  • montajı iyi yapacak kim var ben götürebilirim?
  • bursa kartuşla irtibata geç.
  • beyler deneyen varmı modem olmadan laptoptan direk wifi ile yazdırabiliyormuyum? yoksa modem gereklimi kablosuz.?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.