Şimdi Ara

CANON PIXMA MP-252 INKJET YAZICI, TARAYICI, FOTOKOPİ 68TL 4gb flash bellek hediyeli (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
20.183
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    en fazla 100 çıktıda kartuşlar gümmmm
  • en ucuz duplex yazıcı hangisidir acaba. yani aynı anda hem sayfanın önüne hem de arkasında yazan.
  • ben geçen sene mm den mp270 olan modelini almıştım. aynı kartuşları kullanıyor sanırım tek farkı 270 de usb girişi var fotoğraf makinaları için. 4. defadır siyah kartuşu dolduruyorum . bir top kağıt bitti ve sağdan soldan gelen kağıtlarla 600-700 civarı çıktı almışımdır. sonuç olarak cescessordan aldığım mürekkep ile siyah kartuşu bir çok kez doldurdum ve henüz bir sıkıntı yaşamadım. kartuşlar bitince doldurduktan sonra tek yapmanız gereken printerdaki resume tuşuna (kırmızı çember içinde üçgen olan tuş) 10 sn kadar basıp bırakmanız. sonrasında printer kartuşun doluluk oranını kontrol etmiyor. renkli kartuşu henüz doldurmadığım için yorum yapamıyorum ancak bir sorun olacağını sanmıyorum.
  • bende canon vardı basıyor ancak boş çıkıyor.
    dolumda mu kafada mı sorun var acaba.
    bir de tarayıcı eğri tarıyor
  • Bu kadar çok renkli yorum var, olumlu - olumsuz...İptal edelim en iyisi o zaman...Hediye alacağız küfür yemeyelim
  • canon mp140 var bende 2 kere kartuş doldurdum. sonra printer kendini arızaya verdi. başka 2. el kartuş aldım denedim chip değişince belki düzelir diye. arıza düzelmedi. rus bir programcının yazdığı yazılımla belleğini sildim yeniden program yükledim. gene olmadı. ordaki e8 hatası mıh gibi kaldı. evde çöp olarak duruyor şimdi.

işin kötüsü scanner özelliğide çalışmıyor

canon dan uzak durun kısaca
  • mp 150 de bende var yukarıdakilerin aynısı geçerli. ama tarayıcı da yamuldu işime yaramıyor.
    ama hp den kaliteli ürün
    5 yıllık canon yeni hp lerden sağlam duruyor
  • Bu ürünün bu fiyata satılması çok muazzam bir şey...düşünenler için tavsiye ederim canon aio ürünlerini
  • Yaziciyi almadim,usb bellek de gidip baktim dandik biseye benziyor,dolmuyorsa niye alayim.
  • dolduğunu söylemiştim ancak siz bilirsiniz tabii ki.
  • Ben aldım bir tane..
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

Vatan a sormayın bilene sorun

• http://www.dolabilenkartus.com.tr/productview.asp?id=328

Yukarıdaki linkte 100ml'lik kartuş seti ile beraber satılan mp252nin muadili mp 250 var.kendi yazıcınıza bu seti taktırmak için irtibata geçebilirsiniz.
  • şimdi bu mak. kullanan arkadaşlara bir sorum olacak (daha doğrusu bana yöneltilen bir soru ) xp de bu alet scan yapmıyor yani gözlemlediğim kadarıyla fotokopide problem yok ama scan edip bilgisayara belge yüklerken driver eksik hatası veriyor bende ilk önce driverı kurdum ama yine aynı hatayı veriyor navigator (ismini tam hatırmamıyorum) isimli program yüklü değil hatası veriyor fikri olan var mı acaba ?
  • Aynı ürünün benzer modelinden bende de var.
    Yaklaşık bir ay kullandıktan sonra kağıt alış yeri bozuldu sonrası çöp.
    Bu alet kartuşu olmadan tarayıcıyı bile açmaz.
    Kartuşu da dolduracağınızı zannetmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mozturkgss -- 5 Ocak 2011; 16:46:07 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.