Şimdi Ara

Canon pixma mg5750 yazıcı sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2 yıl önce 2019 Ağustos ayında canon markasına güvenerek ve kolay dolan kartuş mürekkep vs diye bu yazıcıyı tercih edip satın aldım.

2 sene içinde çok aktif olmayıp belkide max. 100-150 döküm almışımdır.

Ve gel gelelim olaya; Ağustos bitti yani 2 yıl garantisi odlar dolmaz 1 hafta önce cihaz durup dururken destek kodu 1403 ile beraber ekranda yazıcı kafası türü yanlış diye uyarı verdi ve hiçbir şekilde bu yazı ekrandan gitmiyor.

Servis menüsüne döndürdüm, bazı videolardaki temizleme olaylarının hepsini yaptım ama nafile sonuç değişmedi.

Zaten paylaşımlarda baktığımda kiminin garanti dışında kalır tavrıyla da karılaşanları gördüm o yüzden garanti konusunu hadi geçtim diyelim ama bu kadar kişinin aynı sorunla karşılaşması manidar. Demek ki fabrika çıkışı bir hatavar veya yazılımsal bir ayarlama yapıyorlar yeni parça alalım diye..

Baskı kafası fiyatlarına baktım; 500-600-700tl civarları.. Yeni yazıcı almak daha mantıklı bu fiyatları vereceğime..

Canon markası bundan sonra bende bitmiştir bu olaydan sonra.. Foto makinesini de kullanıyorum ayrıca ama kesinlikle daha bu marka bişey almam aldırmam..

Bu konuda başına gelen veya benzeri olay yaşayıp sorunu bu dediklerimin haricinde çözen varsa lütfen paylaşsın yoksa eğer zaten parçalayıp direkt çöpe atacağım ürünü..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crespo61 -- 24 Eylül 2021; 17:10:12 >

• potti34 P kullanıcısına yanıt

Hocam bunu denedim dedim zaten maalesef sonuç alamadım

• crespo61 kullanıcısına yanıt
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.