Şimdi Ara

CANON PIXMA IP1300 RENKLİ YAZICI 36,61TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
5.668
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hepsiburada da CANON PIXMA IP1300 RENKLİ YAZICI %8 kdv dahil fiyatı 36.61 tl
    fiyat uygun geldi fakat yazıcının kartuşlarının fiyatı da yazıcı kadarmış..!

CANON PIXMA IP1300 RENKLİ YAZICI
     CANON PIXMA IP1300 RENKLİ YAZICI 36,61TL

• kartuş yanında gelmiyormu? bide kartuşmu almalıyız...
  • içinde renkli ve tam dolu kartuj geliyor. Ama bitince almak gerekecek tabi
  • Hepsiburada'da ürünle ilgili açıklamalarda koyu renkle yazılmış nota dikkat etmek lazım:

Not: Ürünün içinden renkli kartuş çıkmaktadır. Siyah kartuş çıkmamaktadır. Ayrıca alınması gereklidir.
  • o zaman sadece renklimi yazıyor...
  • kartuş tuzağı....
  • yan sanayi kartuş takılabilir ya da kolay dolum kartuşları. Araştırın bence bir yazıcı için çok komik bir fiyat..
  • Canon'un IP modellerini tavsiye etmem arkadaşlar. Mürekkepleri çok çabuk bitiyor. Yaklaşık 15 gün kullanmayınca da mürekkepleri uçuyor, kartuş bomboş kalıyor. İşin daha ilginç tarafı normalde kartuş üzerinde bulunan delikli kafa bu modellerde yazıcının içinde bulunuyor.Mürekkep kuruduğunda kafanın değişmesi gerekiyor ve kafanın fiyatı yazıcıdan pahalı. Bendeki kuruyunca servisteki arkadaşıma verdim adamlar ne yaptılarsa çözemediler. Bir kullanımlık fotoğraf makinası gibi bir şey. Ömrü çok kısa. Ama fiyat çok komik gerçekten.
  • bu modelin fiyatı zaten bu civarda. tekmarda kdv indirimi varken 34-35liraydı ama içinde siyah kartuş yok die almadım.siyah kartuşuda 25-30 liraydı

onun yerine 55liraya iP1800 modelini aldım. hem çok estetik hemde içinden tam dolu siyah ve renkli kartuş çıkıyor.2aydır kullanıyorum memnunum tavsiye ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.