Şimdi Ara

CANON PIXMA IP 7250 Mürekkep Tavsiyesi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Orijinal kartuşların fiyatları ve baskı sayısı azlığı nedeni ile diğer mürekkeplerden kullanacağım fakat marka önerebilecek olan var mı? (Cescesor hariç, renkleri çok kötü)

• cescesor chroma life v2 serisi adlım fakat renkler tuhaf geldi bana da.
    yazıcıyla gelen photoink mürekkepler gayet güzel baskı veriyordu fakat onun da solma direnci çok kötü. 1 ayda soluyor fotoğraflar.
    G serisi orjinal mürekkep kullanılır mı acaba bizim yazıcılarda?
    bastığım fotoğraflar hep soldu. ben de arayış içindeyim :/
  • yukarıdaki mesajı yanlışlıkla oğlumun hesabından göndermişim.
    Yanlış anlaşılmasın, trol sanmayın hemen.
  • cescesorda emin değilim ama kırmızı renk(magenta) galiba sorun çıkarıyor. Bilseydim başta orjinal kartuşlarla tek tek sorun çıkaran renk var mı diye test ederdim. farklı markanın magentasıyla deneyeceğim bir ara bakalım ne olur. Yaptığımda yazarım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unknown108 -- 4 Ekim 2018; 0:21:33 >
  • unknown108 kullanıcısına yanıt
    Bende yıllardır photoink kullanıyorum. Cescesor denesem mi diye düşüncelerim var. Siz ne yaptınız?
  • Cescesor kullanmış birisi olarak hiç tavsiye etmiyorum. Suan da iP7250 yazıcım için Inktec marka ISO kalite onaylı cevreye uyum sertifikalı ve son kullanma tarihli çok kaliteli bir mürekkep kullanıyorum. Cescesor deterjan gibi mürekkep heryere dağılıyordu ve tam siyah vermiyordu. Inktec hidrofobik bir özellikte sanki silikon yüzeyde durur gibi bir mürekkep ve kuruma sorunu yaşamadım. Siddetle tavsiye ederim Hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alize333 A kullanıcısına yanıt
    Nereden tedarik ettiniz hocam?
  • Hocam “www.akillikartus.com” sitesinden aldım. Ben kimsenin vebalini almak istemem sonuçta baskı kafasının fiyatının 25 de 1 i fiyatına alıyoruz ve sizi ekonomik zarara uğramamanız çabasındayım. İyiye iyi kötüye kötü demeyi esirgemem sizin tecrübelerinizden de faydalanmak isterim her zaman. Sevgilerimle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.