Şimdi Ara

CANON mu KODAK mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
2.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Belli bir model seçimi yapamadım şu an için. Ancak yaklaşık aynı fiyatlar baz alındığında, hangi markada daha iyi görüntü ve performans elde edilebilir?

• canon kaliteli fakat turkiye de pahali

kodak performans fiyat acisindan iyi
  • canon
  • san tavsiyem kodak al servisi mükemmel
    hiç sorun çıkarmıyor
  • CANON
    tek şartla KODAK o da CANON'a para yetmezse :))
  • canon gerçekten güzel ürünler sunmakta.ama Türkiyede fiyatları yüksek.
    Fiyat performans olarak Kodak tercih edilebilir
  • CANON
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Hackerteam06</i>
    <br />canon kaliteli fakat turkiye de pahali

kodak performans/fiyat acisindan iyi
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

aynen katılıyorum...
  • canon is the best, get rid of the rest!
  • arkadaşım ben de aynı konuda çok kafa yordum.. canon'un fiyatlar malesef çok yüksek. bu durumda bana kodak dx4530 veya dx6340 dan biri seçmek kalıyor.. kafamı karıştıran bi mevzu da.. yurtdışında ki sitelerde dx4530 un fiyatının dx6340 dan yüksek olduğunu görüyorum ama Türkiye'de bu durumun tam tersi sözkonusu!?
  • turkiye pazarlnda kodaklar amerikadan fln daha ucuz hatta bazl yerlerde(:
    bu olabiliyor,imalatcl-ithalatcl-satlcl ücgeninde bitiyor canon ithalatclsl erkayalar sagolsun hepimizi sagmal inek yerine koyuyor bindirdikce bindiriyor fiyatlarl...
    sen fiyatlna bakma,hangisi icine sindiyse onu al
  • CANON önerilir ama pahalı
    mercek yapımında en iyi canon cebini yakar belki ama işini görür degecek birşey istiyorsan şaşma
  • Buradan kaçak al yada yurtdışından bir yakınına söyle NİKON yada CANON al...

mesela A70 yurtdışı 180-200 dolara kadar var...Kodak daha pahalı yurtdışında. Yada uğraşma KODAK al gitsin..
  • Elmayla armut!

İkisi de meyve sonuçta... dememek lazım.

.oO°Oo.
  • BENDE KODAK DX 4530 VAR GÜZEL MAKİNA. BENİM İMKANLARIM BU MAKİNAYI ALMAYA MÜSAİTTİ BUNU ALDIM. BİRAZ PARAN VARSA CANON A80 AL DERİM GÜZEL BİR MAKİNA BENİM MAKİNADAN DAHA KALİTELİ VE MANUEL AYARLARDA MEVCUT. İNCELE İSTERSEN.

http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?CategoryId=307&productId=bd23982
  • canon canon canon = Nikon nikon nikon
    sonra belki kodak
  • Söylenecek tek şey var Canon ....

Çekilen fotolara bakarak tek söylenecek sey

http://www.dcresource.com/reviews/cameraList.php
    adresinden istedigin ürünün incelemsine bak. Örnek fotolar da var. Gece fotoları maro çekimler.

Baktıkça anlayacaksın ki Canon yada Nikon bu işin erbabı.
  • bence sony.
  • Ekonomik makinalarda fiyatına göre Kodak'lar daha iyi kalite veriyor. Ama yarı-profesyonel veya profesyonel makinalar için soruyorsanız Canon daha iyidir. Kodak'ın üst modelleri, Canon'un üst modellerinin gerisinde kalır.
  • tabii ki canon.biraz geçikmiş bir cevap ama
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.