Şimdi Ara

@@ Canon EOS DSLR İnceleme ve Paylaşım Merkezi @@ (493. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44.057
Cevap
43
Favori
1.830.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 491492493494495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • katze çanta sağlammış pardon ama dıştan harbiden korumza gibi gözüküyo

bu arada foto 7.0 puana ulaştı inşallah gf olur
  • GF olur biraz ortalık karışacak ama olsun
  • Yöneticiler gf olan fotoğrafları inceliyorlar mı?
  • İnceleseler ne olucak ki , önemli olan kişi , fotograf değil
  • bu arada biz kız arkadaşımla bir çanta aldık.
    2 body falan sığdırabilsin ve laptop da taşıyabilsin diye sırt çantası aldık.
    150 ytl'ye aldık.

rengi bu
     @@ Canon EOS DSLR İnceleme ve Paylaşım Merkezi @@

fotoğraf alan kısmı bu

üst kısmı bu

bu da sırtta duruşu

burda da tr satış fiyatı falan var
    Pretty Boy Back Pack XL Red/Silver
    http://www.karfoshop.com/asp/listgroup.asp?lsort=5&lsdir=1&group=C000&brand=Crumpler%20Photo%20Bags&Page=4
  • GF olma kriterleri ne ki
  • quote:

Orjinalden alıntı: fearlessboy

GF olma kriterleri ne ki

Günün fotoğrafları ve fotoğrafçıları seçilirken tüm FotoKritik üyelerinin fotoğraflara verdiği puanlar, eleştirilere verdiği puanlar, fotoğrafların aldığı eleştiriler, eleştirilere verilen cevaplar, ziyaret sayıları ve kimin kime puan verdiği gibi parametreler kullanılarak otomatik olarak seçilir.

Seçim yapılırken son birkaç gün ya da haftada sağlanan veriler kullanılır, yani örneğin 2 yıl önce yüklenen bir fotoğrafın, son birkaç gün ya da hafta içerisinde yeterli derecede eleştiri, izleme ve puan alması durumunda anasayfada çıkması mümkündür.

Günün fotoğrafçıları ve fotoğrafları her gece saat tam 12'de bilgisayar tarafından seçilir. Dolayısıyla ertesi gün örneğin öğleden sonra kontrol ettiğinizde anasayfadaki fotoğraflardan daha yüksek olduğu halde anasayfada yer almayan fotoğraflarınızın olduğunu görme ihtimaliniz var. Bunun sebebi günün fotoğrafçıları seçildikten sonra aldığınız eleştiri puanlarıdır. Eğer yeteri kadar puan aldıysanız fotoğrafınızın ilerleyen günlerde anasayfaya çıkma ihtimali vardır.

Çeşitli fotoğrafların önplana çıkartılması ve hep aynı kişilerin anasayfada yer almaması için muhtelif önlemler alınmaktadır. Bu önlemler ve puan hesaplama yöntemleri sürekli izlenmekte ve iyileştirmeler yapılmaktadır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mithgor

bu arada biz kız arkadaşımla bir çanta aldık.
    150 ytl'ye aldık.

geçmiş olsun , sen taşıyacaksın o değil bana da hanım zarf atıyor alalım falan diyede , hiç işim olmaz diyorum , kendimi zor taşıyorum Neyse almışsın bir kere , güle güle kullan yada taşı
  • quote:

Orjinalden alıntı: webelectronics

quote:

bu arada biz kız arkadaşımla bir çanta aldık.
    150 ytl'ye aldık.

geçmiş olsun , sen taşıyacaksın o değil bana da hanım zarf atıyor alalım falan diyede , hiç işim olmaz diyorum , kendimi zor taşıyorum Neyse almışsın bir kere , güle güle kullan yada taşı

TECRÜBE BUDUR YAAA
  • Almadan düşüneceksin bir kere , o çantayı kim taşıyacak diye. benim başıma 4 kere geldi çünkü param yok diyorum , rengini beğenmedim diyorum , uyduracan ki bu işten kacacan yoksa çanta sana kilit
  • Sırt çantası taşımak gerçekten sıkıntı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katze -- 11 Ağustos 2008; 16:38:33 >
  •  @@ Canon EOS DSLR İnceleme ve Paylaşım Merkezi @@

işte size bir HeDeR çalışmam daha bu sefer fena HeDeR ettim fotoyu ne olduğunu ben bile bilmiyorum
  •  @@ Canon EOS DSLR İnceleme ve Paylaşım Merkezi @@

Bende ki çanta bu , rahatım yani. geniş de , tavsiye de edebilirim...

http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?categoryid=81481&productid=bd98855 gerçi ben 50 YTL almıştım o ayrı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webelectronics -- 11 Ağustos 2008; 16:41:59 >
  • ya ben özellikle sırt çantası aldım..
    yandan taşımalı var bi tane bende. sevmedim öyle.
    çok hoşumuza gitti..
    taşıma konusuna gelince :D ben taşıyacağımı bilerek aldım.. :D 2 body + laptop.. laptop 12.1 zaten sorun değil..
  • sinancım, yıldırımlı fotona ses edemedim oda çok güzel buda çok güzel ama sen daha güzelsin, ellerine sağlık :)
  • quote:

ya ben özellikle sırt çantası aldım..
    yandan taşımalı var bi tane bende. sevmedim öyle.
    çok hoşumuza gitti..
    taşıma konusuna gelince :D ben taşıyacağımı bilerek aldım.. :D 2 body + laptop.. laptop 12.1 zaten sorun değil..

tamam sen bilinçli almışsın , bişii diyemem
  • Eos 300D'nin orjinal çantasını kullandım 1 hafta müthiş kullanışlıydı.
    Geçen günlerde bu öantayı aradığımı dile getirmiştim burada. Acayip bir fiyatı olduğu söylenmişti
  • Genelde orjinal ürünler pahali olur , genel anlamda
  • Ama çok güzel çantaydı ya
  • benim cantada unomat yandan şeyetmeli, sırt çantası bizim imaja ters
    30ytl ye almıştım, cantanın 35845457874499 tane gözü var, küçük görünsede cok şey alıyor içine

şuraya koyduğum foto.da görünüyor

şurası :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sepulturgay -- 11 Ağustos 2008; 16:59:46 >
  • 
Sayfa: önceki 491492493494495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.