Şimdi Ara

@@ Canon EOS DSLR İnceleme ve Paylaşım Merkezi @@ (2202. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
44.057
Cevap
43
Favori
1.830.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21992200220122022203
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LasTcaLienTe

sizin tercihiniz ?
    ne olurdu

D3200
  • 18-105 bence fotograf olralk da guzel fotolar cıkartıyor gozlemlerıme gore haklısınıuz
  • Merhaba,

Bende canon xa20 var, video kamera ve kısa film / tanıtım filmi gibi işler için canon 5d Mark 2'de almayı düşünüyorum... Yani video için. Bu konuda yorumlarınızı alabilir miyim?

Teşekkürler,
  • canon 5d classic ve sigma 24-60 f2.8 lens ile
     @@ Canon EOS DSLR İnceleme ve Paylaşım Merkezi @@
  • Ufak bir fotoğraf sistemi seçme rehberi hazırladım: http://halkboyleistiyor.com/wp/?p=3684
  •  @@ Canon EOS DSLR İnceleme ve Paylaşım Merkezi @@

Canon 60 D - 18*135 mm
    Blue Beads by ARroWCoL T, on Flickr
  • Konunun "Fotoğraf Dünyası ve Genel Sohbet" konu başlığı altında da görünebilecek şekilde ayarlanması hususunu rica ederim.
  • canon 5d classic ve 85 mm1,8 ile

• Canon EF 28-560 Lens patenti hakkında dedikodu:http://bokeh.digitalrev.com/article/patent-canon-ef-28-560mm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    *** by Arranger, on Flickr
  • yıllar önce bu konudan yola çıkarak tavsiyeler üzerine 60D almıştım
    çok yararı olmuştu bu konu bana
  • 700D&Tamron70-300VC
    Crow 2 by ARroWCoLT, on Flickr
  • ARroWCoLT kullanıcısına yanıt
    Cok guzel bir fotograf olmus.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • forumu kullanıcısına yanıt
    quote:

Orijinalden alıntı: forumu

Cok guzel bir fotograf olmus.

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARroWCoLT -- 12 Haziran 2016; 9:55:42 >
  • arkadaslar merhaba. uzun zamandir fotograf cekiyorum ama biraz daha uzmanlasmak istiyorum. belki kursa da gidebilirim. sanirim eylul sonu gibi alabilecegim. aklimda 70d var ama 80d cikinca biraz kafam karisti. sorularim su sekilde.
    1.onumuzdeki aylarda bu urunde fiyatlarda dusme olur mu
    2.alirsam magazadan mi almam mantikli yoksa sirkeciden mi?
    3. genel olarak sokak fotolari cekiyorum, kit lensi ne kadar iyi, ya da ne alabilirim yanina
    4. belki yurtdisina cikma durumum olabilir. orda sirf body de satiliyor cogu yerde, body alip yanina baska bir lens almam mi mantikli olur yoksa ne tavsiye edersiniz
    5. 80d almaya deger mi? birkac video izledim yazi okudum ama tam kafamda bir sey olusmadi maalesef. isin icinde olanlarn yorumlarini merak ediyorum acikcasi. tesekkurler
  • arazis_med A kullanıcısına yanıt
    Eğer yoğun olarak sokak fotoğrafı çekecekseniz, abarttığımı düşünebilirsiniz ama abartmıyorum, elinizdeki hesap makinesinin fotoğraf çekebilme özelliği var ise işinizi o bile görür

Şimdi siz karar verin 70D kit lensi ile birlikte yeterli olur mu olmaz mı

Makineden ziyade fotoğrafçılık anlamında kendinize yatırım yapın. Zaten bilgi, beceri düzeyiniz arttıkça makinenin sadece teferruattan ibaret bir şey olduğunu anlayacaksınız özellikle de sokak fotoğrafçılığında. Deklanşöre basacak olan sizsiniz, kameranın arkasında biri yoksa isterse evrenin en iyi makinesi olsun o an'lar hep kaçacaktır ve 70d yazdığınız içiniz söylüyorum o modeli, evet yeterli birçok çekim türü için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yazmayı_Severim -- 13 Haziran 2016; 2:13:17 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazmayı_Severim kullanıcısına yanıt
    hocam zaten bu yuzden makineye gecmeyi bu kadar erteledim. iphone 4s'le basladim, suanda 6la cekiyorum, az cok kendimi gelistirdigimi dusunuyorum. bakmak istersenizhttps://www.instagram.com/arazmed/ bakabilirsiniz, dusuncenizi de merak ediyorum. ama artik telefon bana yeteriz gelmeye basladi, daha kaliteli olsun istiyorum cektiklerimin. sokaktan kastim o anlamda degildi, ok kapali alanda cekmiyorum anlaminda demek istedim. fotolara bakarsaniz zaten az cok ne demek istedigimi anlarsiniz. tesekkurler yorumunuz icin.
  • arazis_med A kullanıcısına yanıt
    Galerinize baktım, ben olsam dslr'a hiç bulaşmam Eldeki imkanlarla güzel işler çıkartmışsınız, eğer dslr'a bulaşırsanız işlerin telefon boyutundaki gibi kolay olmayacağını da az çok bilirsiniz. İşin kötü tarafı bir süre sonra 'bu fotoğrafı telefonla da çekebilirdim' noktasına gelmeniz pek muhtemel

Tabi teknik nedenlerden ötürü tercih etmek isteyebilirsiniz fotoğraf makinesini ve aynasız makineleri de bir araştırın derim, özellikle ebatları ve pratiklikleri konusunda dslr'lardan daha etkili/verimli olabiliyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazmayı_Severim kullanıcısına yanıt
    cok tesekkur ederim. bunu dusunucem. :)
  • 
Sayfa: önceki 21992200220122022203
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.