Şimdi Ara

@@ Canon EOS DSLR İnceleme ve Paylaşım Merkezi @@ (2201. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44.057
Cevap
43
Favori
1.830.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21992200220122022203
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR GRUBUMUZA TÜM FOTOĞRAFCI DOSTLARIMIZI BEKLİYORUZ...
    FACEBOOK GRUBUMUZ MODA VE PORTRE KULÜBÜ...

https://www.facebook.com/groups/modaportre/

HERKESİ BEKLİYORUZ....
  • Rumeli Feneri Köyü / Feneri

@@ Canon EOS DSLR İnceleme ve Paylaşım Merkezi @@

flickr / 5DMII / Canon 24-105 f/4 L USM / 24mm / f/22 / 3sn. / ISO 50

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tevfikteo -- 16 Temmuz 2014; 1:01:26 >
  •  @@ Canon EOS DSLR İnceleme ve Paylaşım Merkezi @@
  • Şurda bi takip mesajım bulunsun :)
  • Merhaba arkadaşlar 2010 yılında aldığım üniversite dersi için mecbur olduğundan 500D Canon model DSLR ımı satmak istiyorum.
    2 yıldır pek kullanmadım.
    son günlerde çektiğim fotoğraflar 9000 lerde adlanıyor muhtemelen shutter sayısıdır.
    yanında lowepro kare çanta tripod ve kablolu uzaktan kumandası var. lens aldığım zaman gelen 18-55 AF lens.
    sizce kaça satılır. fiyatı ne olur bilmediğim için henüz ilan açmadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nohackmove

Merhaba arkadaşlar 2010 yılında aldığım üniversite dersi için mecbur olduğundan 500D Canon model DSLR ımı satmak istiyorum.
    2 yıldır pek kullanmadım.
    son günlerde çektiğim fotoğraflar 9000 lerde adlanıyor muhtemelen shutter sayısıdır.
    yanında lowepro kare çanta tripod ve kablolu uzaktan kumandası var. lens aldığım zaman gelen 18-55 AF lens.
    sizce kaça satılır. fiyatı ne olur bilmediğim için henüz ilan açmadım.

600 lira civarı satılır.
  • Merhaba arkadaşlar," canon eos m" kullanan varsa yorum alabilirmiyim? 550d kullanıyorum çok ağır büyük gelmekte, ufak birşeyler bakıyorum.
  • tevfikteo kullanıcısına yanıt
    Elinize sağlık içim açıldı. Çekim bilgilerini paylaşmanız da biz amatörler için çok yardımcı.
  • Teşekkürler
  • Arkadaşlar merhaba sx150 alacaktım daha sonra biraz araştırınca 2. el 450d almanın daha mantıklı olacağını düşünüyorum.Bu makineyi önerir misiniz ? eğer sıkılırsam kolay satabilir miyim ? 2.El piyasası nedir ? shutter sayısı en az kaç olmalı ? sorularım biraz saçma oldu galiba ama kusura bakmayın :)
  •  @@ Canon EOS DSLR İnceleme ve Paylaşım Merkezi @@

f/12 30sn iso100

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat_60 -- 12 Ağustos 2014; 16:15:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre Aksu

Willow Warbler (Söğüt Bülbülü) by Emre Aksu Photography (Life in Nature), on Flickr

mrblar hocam ellerinize sağlık çok güzel çıkmış.
    bunu hangi makine hangi lens ve hangi değerlerde çektiğinizi öğrenebilirmiyim. tşkler... :)
  • Evet cok guzel bir fotograf...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Hiç Açılmamış sıfır kutusunda satılıktır.

http://www.sanalpazar.com/Canon-600d-18-55mm-Dc-Iii-Lens-Kit-Dslr__isp31195470
  • Sizce 650dmi almak daha mantıklıdır d5100mü? D5100ü kit lensde olan performansı için istiyorum 650dyide kullanım açısından ve af motoru için düşünüyorum 2.lens olarak 50mm tercih edicemde canon portrelerde ne kadar iyi sonuç verir? Bide lenslerde ısye vrye gerek varmıdır 18-55de?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rouvax

Ya da başlığı ilgilenmek isteyen bir arkadaşa da devrede bilirim öyle bir şansımız var ise.
    Canon 60d makinamı kutu içeriği tam olarak Ankara içi elden satmayı düşünüyorum
    Ürün üzerinde en ufak çizik yada kullanım izi yoktur
    Yaklaşık 2-3 ay kullandım. İş yoğunluğundan kullanma imkanım olmadı
    Aynı süre zarfında mark 2 , 40d, 60d yi gaza gelip almıştım
    3 makina olunca daha çok mark 2 yi kullandım
    40d yi yiğenime hediye olarak yılbaşında verdim
    Mark2 de satıldı .
    Açıkcası fotoğraf çekmeye 5-10 sene ayıracak zamanım kesinlike olmayacak gibi
    Çoluk çocuk iş-güç saç baş yolduruyor diyebilirim
    Ürün Sıfırdan farksızdır. 8-10 bin kare çektiğimi farz ediyorum
    Ayna ve sensörü pırıl pırıldır
    Satış miktarını vade farksız 9 taksit şeklimde de yapabilirim
    Bütçenizi zorlamadan rahat rahat ödersiniz
    Aylık ödeme miktarı 200 tl olmuş olur
    Almak isteyen ö.m alatbilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi panasonica -- 6 Mart 2015; 13:26:15 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 650d tamron 17-50

_MG_2366_1 by burbur45, on Flickr
  • sizce hangısını almalıyım yenı baslayacagım ban klırsa aralarında pekde bir fark yok donen ekran vs ozlellık olrak nerdeyse aynı sızın cevaplarınız benım ıcın daha degerlı sımdıden çok teşşkur ederim. d3200 18-105 vr kit mi Yoksa D5100 18.55 vr kit mi ? yada canon serilernde 600d 18-55 + 50mm f1.8 Lenlı paket hangısını onerırsınız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LasTcaLienTe

sizce hangısını almalıyım yenı baslayacagım ban klırsa aralarında pekde bir fark yok donen ekran vs ozlellık olrak nerdeyse aynı sızın cevaplarınız benım ıcın daha degerlı sımdıden çok teşşkur ederim. d3200 18-105 vr kit mi Yoksa D5100 18.55 vr kit mi ? yada canon serilernde 600d 18-55 + 50mm f1.8 Lenlı paket hangısını onerırsınız ?

Dinamik aralık,detay ve ıso performansı iyi olanı tercih edin.
  • sizin tercihiniz ?
    ne olurdu
  • 
Sayfa: önceki 21992200220122022203
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.