Şimdi Ara

@@ Canon EOS DSLR İnceleme ve Paylaşım Merkezi @@ (1607. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
44.057
Cevap
43
Favori
1.830.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16051606160716081609
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Geri dönmen güzel.Ufukta nikona dönmek varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sh@rKs-PoWeR

@tuğra_

Valla her an her şey olabilir ama Nikon'dan 30d ayarında bi makine almak biraz bizi kasar heralde
    Yine de net konuşmamakta fayda var
  • Güzel fotoğraflar. herkesin eline sağlık

teknikkonular

İstanbulda yaşayınca her fotoğraf klasik oluyor artık. Her türlü çekildiği için sıradan kalıyor. Benim amacım fotoğrafı beğenmeniz değil zaten kusurlarımı bulup beni düzeltmeye şevketmeniz

Bugün...
    Beylerbeyinden bir sokak arası
    400D-18*55 lens

F 4.5
    ISO 100
    1/20 sn.

@@ Canon EOS DSLR İnceleme ve Paylaşım Merkezi @@
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuğra_

quote:

@tuğra_

Valla her an her şey olabilir ama Nikon'dan 30d ayarında bi makine almak biraz bizi kasar heralde

Nikon konusu portresiz kaldı haberin olsun.Ben yusufçuk portesi koyuyorum ama kesmiyo milleti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CanTnçr -- 30 Temmuz 2011; 0:00:42 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tuğra_

quote:

@tuğra_

Nikon konusu portresiz kaldı haberin olsun.Ben yusufçuk portesi koyuyorum ama kesmiyo milleti

Marka ayrımı yapmazsanız eklerim arada oraya da
  • Olur olur
  • Gündüz vakti uzun pozlama denemesi(tripodsuz duvar destekli)

Gece vakti uzun pozlama denemesi(tripodsuz duvar destekli)

Bu da bonus:)

• Pier

ilk fotoğrafta kedi ışıklı tarafa yürüyor olsaydı iyi olurdu

ayrıca bonus olan çok güzel
  • @synchro

Kedi yürümüyor ki kaçıyor şarapçı. Doğru düzgün bir poz alamadım bir türlü. Hiç istediğim yerde durmadı. Sanki özellikle güzel pozdan kaçıyordu
  • @pier

Fotoğrafı beğendim ve bence biraz daha ışık eklersen ve renkleri daha sıcak hale getirirsen çok daha iyi olur.Tebrik ederim.İstanbul harika bir şehir,her yeri ayrı bir güzel,Ankara'da yıllardır yaşayınca nedense bana her kare çok özel geliyor oraya dair.Tekrar tebrik ederim.
  • synchro , Teşekkür ederim Aynen öyle hocam 18-55 kesin yatıcak, 50 mm bayağı hoşuma gitti.

teknikkonular , Hocam klas foto daki fiyatlar malesef mağazadakiler ile tutmuyor 2 siteleri varmış biri kapalıymış alışverişe, eski fiyat çıkıyormuş falan filan bende uyuzluğuna almadım ordan, 70-300 ler falan biraz daha ucuz gözüküyor diğer sitesine göre onuda artık önümüzdeki aylarda hallederim
  • @Voldroy

Hangi fotodan bahsettiğini de belirtseydin güzel olur.Ben tahmin olarak gün batımını ele alıyorum ve diyorum ki , orjinal halinde daha güzel durduğunu düşündüm:)

@Corvette

Emin ol 50 mm den sonra 18-55 i makineye takmak adama koyuyor. Ben yaşadım ordan biliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Piêr Dé Sans -- 30 Temmuz 2011; 1:13:34 >
  • Piêr Dé Sans, Valla bir ara takasmı yapsam diye de düşündüm Artık kullanmazsam zoom lens alırken takas yaparım

Tam istediğim gibi oldu :) Yorumlarınızı bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Corvette. -- 30 Temmuz 2011; 1:41:57 >
  • F/P olarak; Sigma 50-150mm f2.8 mi Canon 70-200mm f4 L mi?

Sifir garantili Sigma icin 2.el garantili Tokina 11-16 f2.8 + 2.el spot Canon 55-250mm vermek akil kari midir?
  • @Corvette.

Hayırlı olsun

Lensi nereden nekadara aldın? Mahsuru yoksa paylaşır mısın?

Haydarpaşa'nın da renkleri çok hoşuma gitti. Hiç bir düzenleme yaptın mı?Makinada hangi ayarları kullandın?

Amma soru sordum be
  • @tuğra_
    Hocam kendi kendini nasıl çekiyorsun bana da öğret...

@Piêr Dé Sans
    Doğrudur ama genelde farklı yeni açılar görmek istiyor.

Bu arada kedili fotoğrafını sevdim. fotoğrafın çevresinde oluşan karanlık ps mi yoksa orjinal mi?

Ve bonus da güzel

@Corvette.
    Sen al memnun kalırsan ben de alırım

Bu arada VoldroY'un Tamron 70-300'ü var sordun mu ona

Fotoğraf biraz bana karanlık geldi. Ama senin tarzın buysa saygı duyarız

Ve diffriend sorusunu ek olarak bende ucuz geniş açı bir lens istiyorum yok mu öneri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bixie

merhaba arkadaşlar. 500d kullanıyorum battery grip ararken ebaydan çok ucuza buldum
    http://cgi.ebay.com/Battery-Grip-Canon-EOS-450D-500D-1000D-BG-E5-BGE5-/320735444748?pt=Batteries_Chargers&hash=item4aad527f0c
    sizce bu ne kadar sağlıklıdır 24.50 $ dışında bir para ödeyecekmiyim ve ne kadar sürede gelir?
    cevaplarsanız teşekkürler...

• Teknikkonular

Etraftaki karanlık orjinal
  • Pier, gece yaptığın uzun pozlamayı çok beğendim

Corvette, O insanlar orada olmasaymış daha mı güzel olurdu diye düşünmeden edemedim.

Ayrıca hepinize günaydın.

Bu da yeni günün fotoğrafı.

Ben iyi alıştım her gün bir fotoğraf koymaya
  • @teknikkonular
    Hocam ultra genis aci mi yoksa 17mm gibi bir genis aci mi?

Ultra icin en uygun Sigma 10-20mm'dir; fakat kullanmis birisi olarak sunu soyleyebilirim ki, gercekten berbat bir lens. Keskinlik yok neredeyse. Bende bu yuzden gece cekimleri de yaptigim icin Tokina 11-16 f2.8 aldim. Gerek dis yuzey kalitesi, gerekte optik kalitesi gercekten cok iyi. Fotograflari Tamron 17-50mm f2.8 keskinliginde. Kesinlikle tavsiye ederim. Yuvam'da (Hayyam ici degil, lensleri burdan alirim) 1250 liraya 2 yil garantili alinabiliyor.
  • 
Sayfa: önceki 16051606160716081609
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.