Şimdi Ara

CANON EOS 70D SAHİPLERİ KULÜBÜ (96. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.984
Cevap
29
Favori
116.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar makinanın lens olduğu sayfada düzeltme verisi yok neden yazıyor ne demek bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurtog
    Bunlar ham hali fotograflarin.

Ham ve de 1920x1280 = 2.5 mp. ufaltılmış hali

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jiddi -- 28 Ekim 2016; 22:15:39 >
  • 2016 Kasım ayı itibari ile sıfır olarak 70D+18-135 stm lens almak mantıklı mı?
  • 18-55 stm 760d mi
    Yoksa 18-55 stm 70d mi daha manrıklıdır.

Ve 70d nin wifi sinde donma, kopma, fotoğafı yavaş alma, telefondan kamerayı kontrol edip fotoğraf çekerken hata vs bir şey yok dime?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LynXMaSTeR kullanıcısına yanıt
    Hocam canonturk te de gördüm yine mesajınızı. Acaba 70d ye fazla mı para veriyoruz. 760d daha mı mantıklı olur?

80d çok pahalı.

Edit: ben 18-55 is stm li alıcam. Fiyatları, indirimleri birbirimize aktarsak güzel olur. Eurasia veya paralel ithalat alacağım ben. Spot veya mağaza garantiye girilmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wheatley -- 10 Kasım 2016; 16:39:14 >
  • paralele de girme hocam. ben telefonu öyle aldim sonra sirketi kapatmislar muhatap bulamadim.
    70D yi video için düşünüyorum genelde. bi de fps olayı var.
    2 senedir bu modeli almayi düşünüyorum. Şimdi tekrardan kafa karıştırmak istemem. onu alcam ve rahatlicam kismetse :)

• arkasalar 70D için yazılım güncellemsi yayınlanmıs içerigini bilen varmı neleri düzettiler.
  • lorddincer kullanıcısına yanıt
    EF-S 18-135mm f / 3.5-5.6 IS USM veya EF 70-300mm f / 4-5.6 IS II USM objektifli fotoğraf makinesini kullanırken, objektif sapmaları düzeltme.
    Bu 2 lensten biri yada ikisi var ise faydası olan bir güncelleme olarak görünüyor. O kadar.
  • jiddi kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam bilgi için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umaci

İyi günler. 70d ile time-lapse çekmek istiyorum bunun için illa intervalometer almak gerekli mi? Ya da wifi üzerinden yapılabilir mi? Daha önce 70d ile time-lapse çeken varsa yardımcı olursa sevinirim.

?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lorddincer

arkasalar 70D için yazılım güncellemsi yayınlanmıs içerigini bilen varmı neleri düzettiler.

Ben güncelleme yaptım ancak bir fark göremedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: srcn09

quote:

Orijinalden alıntı: lorddincer

arkasalar 70D için yazılım güncellemsi yayınlanmıs içerigini bilen varmı neleri düzettiler.

Ben güncelleme yaptım ancak bir fark göremedim

Guncelleme linki varmidr acaba
  • guncelleme yapan varmi arkadaslar canon 70d firmware diye aratınca cıkıo.... yukleyen varmı
  • "70D + 18-135mm STM" satanınız var mı?
  • Arkadaşlar biraz acil cevap gerekiyor. Yarın son kararı vermemiz lazım çünkü.
    Konu şu. BUlunduğum kentte üniversite için fotoğraf makinesi alınacak. Rektör beni aradı ve yardım istedi.
    Bende Canon 70 d yi önerdim.
    GOld bilgisayarde 18-135 stm lensle birlikte 3600 tl ye de bulduk.
    SOrun şu. Bu kamera uzun video çekimlerinde sıkıntı yaratır mı.
    Hem foto için hem de video için kullanılacak.
    İllede video kamera lalamı mı
    Acil cevap yazarsanız sevinirim.
  • jethoca kullanıcısına yanıt
    fotoğrafçılık ve video için fiyat performans hem kısa videolar ve VLOG için en iyi seçeneklerden birisini önermişsiniz.

film çekmek video dan başkadır. renk derinliği farklı olduğu için film makinaları başka kategori. hatta o sebeple ayırmak için orjinal yazılım yarım saat video çekiminden fazlasına müsaade etmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jethoca

Arkadaşlar biraz acil cevap gerekiyor. Yarın son kararı vermemiz lazım çünkü.
    Konu şu. BUlunduğum kentte üniversite için fotoğraf makinesi alınacak. Rektör beni aradı ve yardım istedi.
    Bende Canon 70 d yi önerdim.
    GOld bilgisayarde 18-135 stm lensle birlikte 3600 tl ye de bulduk.
    SOrun şu. Bu kamera uzun video çekimlerinde sıkıntı yaratır mı.
    Hem foto için hem de video için kullanılacak.
    İllede video kamera lalamı mı
    Acil cevap yazarsanız sevinirim.

gold bilgisayardaki ürün internet üzerinden sipariş verilemiyor sanırım.
    dükkanda da o fiyata verirler mi pek emin değilim.
  • Merhaba arkadaşlar bende video ve foto örneği olsun diye birşeyler paylaşmak istedim 1 yıla yakın 70D kullanıcısıyım kardeşimin youtube kanalı için çektiğim minik video umarım video çekim örneği görmek isteyen arkadaşlar için örnek olur:
    18-135 STM Lens ile gün ışığında çekilmiştir gerçi kanaldaki diğer videolarda 70D ve 18-135 STM lens ile çekildi ama bu video benim hoşuma gidenlerden
    https://www.youtube.com/watch?v=YlFqHiNNtWA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exelente -- 13 Aralık 2016; 15:21:31 >
  • jethoca kullanıcısına yanıt
    Sorunuzu eflatoon cevaplamış ama bende ekleme yapmak istedim,30dk ve üstü videolarda çekimi kesip yeniden başlatmanız gerekiyor sanırım 70D de ama zaten 30dk üzeri video çekmek de çok mantıklı birşey değil,bir ikinci olay 30dk videoda zaten batarya bitiyor yedek bataryanız olması lazım,hem foto hem video için ideal bir makina,kendi tecrübemden örnek vermem gerekirse 18-135 stm lens ile odaklama gibi şeylerle uğraşmamak için ve kaliteli fotograflar çekmek için ideal bir makina 70 D.E zaten üniversiteye fotoğraf makinesi alınacakmış amaçlarıda belli,çok güzel video çeken bir kameraları da olmuş olacak ekstra olarak.
  • kurtog kullanıcısına yanıt
    Güncelleme yapan var mı ve nasıl yaparız.

• 
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.