Şimdi Ara

Canon EOS 700D KULLANICILARI PAYLAŞIM GRUBU (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
584
Cevap
12
Favori
29.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Lens tarafına geçince işler çok değişiyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARroWCoLT

Lens tarafına geçince işler çok değişiyor...

orası da öyle. sıfır lensler ateş pahası. ikinci elde de canon daha uygun.
  • Batarya süresi 450 falandı sanırım. Ama 600 kare çektim hepsi de raw. Eve geldiğimde pil bitmeye yakındır diyordum ama bi baktım 500 karelik ömür gözüküyor. Yanı 1000 karelik çok iyi bir batarya ömrü varmış cihazın . Bu konuda takdir ettim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uygun fiyat açısından nereyi önerirsiniz? Canon 100D almak istemiyorum boyutu nedeniyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neyhu

Uygun fiyat açısından nereyi önerirsiniz? Canon 100D almak istemiyorum boyutu nedeniyle.

canon hem gövde hemde lesn olarak daha uygun fiyatlıdır.
  • 700D Kullanıcısıyım 1 yıldır kullanıyorum dıyebılırım o kadar sık fotograf çekmıyorum ama ortalama 3000 civarı çekim yapmışımdır amatörlük döneminde çok boş fotograf çektim yeni yenı istediğim düzeyde kareler almaya başladım. 18-55 lenslerde çektiğiniz görseller varsa üzerine tartışalım yorumlayalım bırbırımıze yararımız olacagını düşünmekteyim.
  • Merhaba Arkadaşlar,

Bende de 700D var artı 10-18 geniş açı ve 1.8 mm lens var. Bu ikisini belli bir yere kadar birleştirebileceğim ve günlük olarak kullanabileceğim bir lens arıyordum ki sanki buldum. Kullanan arkadaşlar varsa yorumları alabilir miyim?

https://fotografium.com/urun/sigma-17-70mm-f-2-8-4-dc-macro-os-hsm-lens
  • Merhaba , canon 700d makinemin flaşı açılmıyor ekranda err05 uyarısı veriyor . Daha önce böyle birşey başına gelen oldu mu , çözümü nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cevizli.Lokum

Merhaba Arkadaşlar,

Bende de 700D var artı 10-18 geniş açı ve 1.8 mm lens var. Bu ikisini belli bir yere kadar birleştirebileceğim ve günlük olarak kullanabileceğim bir lens arıyordum ki sanki buldum. Kullanan arkadaşlar varsa yorumları alabilir miyim?

https://fotografium.com/urun/sigma-17-70mm-f-2-8-4-dc-macro-os-hsm-lens

17-50 f2.8 daha keskin ve daha ucuz ama makro yok. bence makro olması da baya önemli.

• Komkoman K kullanıcısına yanıt
    Mekanizma sıkışmıştır.Flaş açma tuşuna basıp elle yanlardan tutarak hafifçe yukarı çekin, flaş açılınca yaylı mekanizma aşağı yukarı zor hareket ediyorsa mekanizma kirlenmiştir ve temizlenmesi gerekir.
  • ali.kose kullanıcısına yanıt
    18-55 i özellikle tatilde fotoğraf çekmek için kullanıyorum.

Mesela bu fotoğraf gibi
     Canon EOS 700D KULLANICILARI PAYLAŞIM GRUBU
    Seascape 6 by ARroWCoLT, on Flickr

• ARroWCoLT kullanıcısına yanıt
    Hocam çok sağolun denedim oldu takılmıyor artık 👍

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kamerayı yeni aldığım pek bilgim yok kameralarla ilgili.
    Resimdeki işaretli tuşlara basarak zoom yaptığım zaman dijital ekranda gözüküyor fakat fotoğrafı çektiğimde ordaki şekilde gözükmüyor zoom yapılmamış şekildle gözüküyor ve video sırasında da yakınlaştıramıyorum o tuşlarla anca lensin yakınlaştırdığı kadar birde uzun pozlama yapmayı da bilmiyorum onun için bir rehber falan varmı?

Canon EOS 700D KULLANICILARI PAYLAŞIM GRUBU

• kedirsiyon K kullanıcısına yanıt
    Objektifin üzerindeki bileziği elle çevirerek yakınlaştırma yapacaksınız. O tuş sadece ekrandaki görüntü için...
    Makinanın yanında kullanma kılavuzu vermedilerse linkten indirebilirsin
    http://gdlp01.c-wss.com/gds/4/0300018744/01/EOS_700D_Instruction_Manual_TR.pdf
  • ARroWCoLT kullanıcısına yanıt
    Video sırasında yapılan zoomlar var onlar nasıl yapılıyor. Videodaki gibi olan dijital zoom dan bahsediyorum.
    https://www.youtube.com/watch?v=FxvJG42wTgE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kedirsiyon -- 13 Mayıs 2017; 17:47:59 >
    Evet elle zum yapılacak. O videoda değişik odakta çekilen görüntüleri montajlamış, hiçbir makina öyle aniden odak değiştiremez
  • 5 fps burs mode diyor ama seri çekimde 1 fps veya 2 fps çekiyor . Sorun ne olabilir?
  • olağan_şüpheli kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen hafıza kartın yavaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARroWCoLT

Muhtemelen hafıza kartın yavaş

transcend 16 gb. üzerinde 10 yazıyor muhtemeln class 10 dur.bir de sandisk adaptör var üzerinde . nasıl bir kart lazım tam verim için.
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.