Şimdi Ara

Canon EOS 700D KULLANICILARI PAYLAŞIM GRUBU (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
584
Cevap
12
Favori
29.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Destek/Support tan ulaşılıyor.

Şu linke tıklayıp makine seçip Software seçeneğinden ulaşabilirsin.

http://www.canon-europe.com/support/
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARroWCoLT

Destek/Support tan ulaşılıyor.

Şu linke tıklayıp makine seçip Software seçeneğinden ulaşabilirsin.

http://www.canon-europe.com/support/

donwload diye bir buton yok.
  • olağan_şüpheli kullanıcısına yanıt
     Canon EOS 700D KULLANICILARI PAYLAŞIM GRUBU

700D seçince böyle bir ekran açılması gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARroWCoLT

700D seçince böyle bir ekran açılması gerekiyor

böyle bir ekran açılmadı da senin verdiğin resimdeki adresi zorlayınca buldum sonunda. ne chrome ile mi alakalı anlamadım. bu kadar zor olmamsı lazım bunu bulmak. neyse yardımın için teşekkür ederim.

• Fotoğraf çekiyor musunuz?

10-18mm STM
    Cat 30 by ARroWCoLT, on Flickr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARroWCoLT -- 25 Mart 2017; 21:45:12 >

• ARroWCoLT kullanıcısına yanıt
    buralar soğuk buralar ıssız
  •  Canon EOS 700D KULLANICILARI PAYLAŞIM GRUBU
    Consultation by ARroWCoLT, on Flickr

Hocam bu fotograf icin ne uyguladiniz? Photoshopta islem gormediyse anlatir misiniz? Bugun cok guzel bulutlu hava vardi ama 20ye yakin cekim yaptim ve sonuc 1 ya da 2 tane icime sinen fotograf oldu. Shutter diyafram ve isoyu dogru kullandigimi saniyorum. En azindan pozometrede sasmiyor. Ama bir objeye odaklandigimda bulutlar bembeyaz bir sey oluyor. Dusuk pozlamada ise obje simsiyah bir sey oluyor. Tabi makineyi tanimiyorum belki ondandir.

Bir de lensin ustunde tozlar var. Salaklik yaptim koruma kapagini cebimde tasidim. Hava pompasi is gorur mu? Ya da eski hava ufleyen bir sabun deterjan kutusu is gorur mu? Bir de gozluk beziyle temizlesem nasil olur?

Bir de sifirdan baslayan birisine kaynak onerir misiniz? Son olarak cekilen fotograflari ve bunlarin kimliklerine bakabilrcegim bir site var mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi optimizatio3n12123 -- 10 Nisan 2017; 16:10:43 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lightroom'da tek kare raw dan + - ve nötr üç jpg oluşturulup, Photomatix isimli HDR uygulama programında birleştirildi. Gözlük silme bezi gerçek ipekse ve daha önce yağlanmış gözlük camı silinmediyse, yani temizse olur. Fazla bastırmadan hafifce silemeye dikkat etmek gerekiyor. Deterjan kutusu tamamen kuruysa olur, bu iş yapılmış olan pompalar çok pahalı değil, bir tane al istersen. Bulutların beyaz çıkmasını istemiyorsan pozlama seçeneklerinde ismini hatırlamadığım dengeli pozlama yapan bir seçenek var, onu seçersen daha belirgin bulut elde edebilirsin.
    Tamamdır sağ olun hocam çok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • koca forumda aktif bir 750d konusu bulamadım. özellikler olarak makineyi beğendim ama türkiyede pek tutulmamış anlaşılan. incelemeleri okuyorum daha profesyonel makinelerde olan özellikler getirildiğinden söz ediliyor. fiyatı sebebiylemi makine pek tutulmadı acaba?
  • Fiyatı sebebi ile olabilir, zamanla fiyatı düşerse kullanıcı sayısı artacaktır.
    canon konusunda nikon muhabbeti yapmak en sinir bozucu şey olabilir ama bu fiyat seviyesinde nikon daha iyi olabilirmi acaba diye düşünmeye başladım. araştırmalarım sürüyor ama daha önce araştırmış sonuca ulaşmış birileri bilgilendirebilirse sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: realbrutal

koca forumda aktif bir 750d konusu bulamadım. özellikler olarak makineyi beğendim ama türkiyede pek tutulmamış anlaşılan. incelemeleri okuyorum daha profesyonel makinelerde olan özellikler getirildiğinden söz ediliyor. fiyatı sebebiylemi makine pek tutulmadı acaba?

nelermiş o prof makinelerden getirilen özellikler merak ettim
  • quote:

canon konusunda nikon muhabbeti yapmak en sinir bozucu şey olabilir ama bu fiyat seviyesinde nikon daha iyi olabilirmi acaba diye düşünmeye başladım. araştırmalarım sürüyor ama daha önce araştırmış sonuca ulaşmış birileri bilgilendirebilirse sevinirim

nikon daha iyi ama fiyat performans konusunda kötü sanırım. lensleri de pahalı canona göre. bu yüzden canon tercih ediliyor. sen kıyas yaptığım modelleri söyle biz de fikir sunalım sana.
  • eos 700d için tripod almayı düşünüyorum. Bana önerebileceğiniz kullanışlı ucuz bir tripod var mı acaba? Şimdiden teşekkürler.
  • bro128 B kullanıcısına yanıt
    Tripodda çok ucuza kaçmak iyi olmuyor maalesef, ben ucuz bir şey kullanıyorum, az bir rüzgar olsa sallanıyor. İyi bir markanın orta karar bir modelini almakta fayda var. Manfrotto modellerine bakabilirsin.
  • olağan_şüpheli kullanıcısına yanıt
    araştırmalarımda birbirine denk düşen modeller nikon d5500 ile canon 750d. yabancı sitelerdeki reviewlere karşılaştırmalara da bakıyorum d5500 daha çok beğenilmiş anladığım kadarıyla. siz ne düşünüyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bro128

eos 700d için tripod almayı düşünüyorum. Bana önerebileceğiniz kullanışlı ucuz bir tripod var mı acaba? Şimdiden teşekkürler.

Mini tripod işimi görür derseniz kesinlikle manfrotto pixi evo.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

araştırmalarımda birbirine denk düşen modeller nikon d5500 ile canon 750d. yabancı sitelerdeki reviewlere karşılaştırmalara da bakıyorum d5500 daha çok beğenilmiş anladığım kadarıyla. siz ne düşünüyorsunuz?

http://cameradecision.com/compare/Canon-EOS-750D-vs-Nikon-D5500

d5500 alınabilir.
    daha iyi foto kalitesi
    daha iyi dinamik alan
    daha iyi iso performansı
    daha iyi çekim sayısı
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.