Şimdi Ara

### Canon EOS 6D İnceleme ve Ana Konu### (26. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
505
Cevap
4
Favori
34.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Yazmayı_Severim

Düşük ışık performansı oldukça iyidir özellikle iso performansına şapka çıkartırım zaten .raw çekeceğiniz için birazda yazılım yardımıyla noise neredeyse yok oluyor fotoğraftan 12800 iso’da. Bunu tecrübe etmiştim ve hayran kaldım o yönüne. Akşamları dosttur 6d. Ancak kullandığım süre boyunca ki bolca sokak fotoğrafı çektim memnun kalmadım merkez dışındaki netleme noktalarının performansından. Bir de şu var 6d bütçesine sahipseniz o parayı tutup da bir crop gövdeye vermek benim içime sinmez şahsen ama dünya da canondan ibaret değil. 6d’yi aldıktan sonra piyasaya bakmamıştım bile ne gelmiş ne gitmiş hangi teknolojik yenilikler olmuş vs diye. Belki o fiyat aralığında yeni üretim ff’ler vardır piyasada

3500 civarı sıfır 80d de var ,2.el 6d de var d610 da var. elimde iki lens var bir de 700D . çat pat öğrendik bir şeyler. daha iyi dinamik aralık daha iyi iso daha iyi bokeh istiyorum. bu yüzden ff düşünmeye başladım.

• dostlar 6D için iyi bir tele zoom lens arıyorum önerileriniz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: drjacob

dostlar 6D için iyi bir tele zoom lens arıyorum önerileriniz var mı?
    150-600 g2
  • drjacob kullanıcısına yanıt
    Geç cevap bütçenin en el verdiği...lens kalıcıdır öyle düşün...ben tele ihtiyacım olmadığı için üstüne düşmedim ama emin olduğum birinden tertemiz bir 70-200 f4L aldım ilk is si olmayan versiyon...olağanüstü muhteşem şahane...ha "is"siz zorluyor mu?olsaydı daha iyiydi ama gündüz ışıklı her ortamda is falan istemez her işi görür...200mm az gelebilir sadece FF de o hariç olağanüstü keskin efsane lenstir...ben 6d den ziyade cropluda kullanıyorum 320mm e tekabül ediyor...ama portre için tak 6d ye ötesi yok...Bir ara kafayı takmıştım 100-400mk2 ye 6-7 bin tl iken...bence zirve odur tele de netteki bütün .nceleme yorum ne varsa ezberledim...kai yi izle...bir de yıllarca kullanılan fiyat performans ürünü sigma apo önerilir 70-300...eh işte...Ama şu da var manuel bir lens olan vivitar almıştım eski bir zamanda 70-210...ebayden...70 lerden falan kalma...manuel fokus ama olağanüstüydü...Neyse bütçeye bağlı olarak L serisinden uzaklaşmayalım 2. el falan olsun L olsun yoksa tamronun da canonun da sigma nın da hemen hemen benzer özellik ve fiyat aralığında ürünleri var...

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.