Şimdi Ara

Canon eos 650D + 18-55mm Lens (Kupon + Bonus) Kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
2
Favori
1.229
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben bugün sipariş verdim. Normal fiyatı 1349 Lira, gitti gidiyor %5 indirim kuponu ile 1.281,55 TL oluyor. + 100 lira Word puan veya maxipuan ile birlikte size 1.18un ü1,55 TL oluyor. Bence sıcak fırsat.

Buyrun ürünün nlink:http://urun.gittigidiyor.com/fotograf-kamera/canon-eos-650d-18-55mm-lensdijital-slr-fotogra-137777300

Canon eos 650D + 18-55mm Lens (Kupon + Bonus) Kampanyası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heamvivna -- 4 Aralık 2014; 19:51:01 >

• N11 den alınca daha uyguna geliyor bence
  • haki_programmer H kullanıcısına yanıt
    mesela hangi kampanyası ile ?
  • haki_programmer H kullanıcısına yanıt
    Şu an çanta hediyeli 1399TL ye var. 100TL indirimle 1299 TL oluyor. 111TL bonus ile 1188 TL oluyor. (Maksimum u olana 100TL indirimle 1199TL oluyor). 111TL
    kupon veriyor 1077TL ye maledilebiliyor. Ben şahsen 100TL indirimin son kullanma günü olan pazar gününe kadar ekstra bir indirim gelmezse Makine+50mm 1.8 lens
    ile 1668TL ye gelen iki ürünü 100TL tık hızında indirim ile 1568TL ye gelecek ve bu sayede 111TL bonus ve 222TL kupon kazanarak toplamda 1235 TL ye hem makine
    hem de lens gelecek (Ekstra
    olacak indirimleri saymıyorum bile) @messevim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haki_programmer -- 4 Aralık 2014; 21:11:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haki_programmer

Şu an çanta hediyeli 1399TL ye var. 100TL indirimle 1299 TL oluyor. 111TL bonus ile 1188 TL oluyor. (Maksimum u olana 100TL indirimle 1199TL oluyor). 111TL
    kupon veriyor 1077TL ye maledilebiliyor. Ben şahsen 100TL indirimin son kullanma günü olan pazar gününe kadar ekstra bir indirim gelmezse Makine+50mm 1.8 lens
    ile 1668TL ye gelen iki ürünü 100TL tık hızında indirim ile 1568TL ye gelecek ve bu sayede 111TL bonus ve 222TL kupon kazanarak toplamda 1235 TL ye hem makine
    hem de lens gelecek (Ekstra
    olacak indirimleri saymıyorum bile) @messevim

Cok iyiymis yav :) lakin 222 liralik kuponun kullanim sarti nedir ? Illa sepette urun mu olmasi gerekiyor ?eger oyleyse 5 para etmez bir indirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 222 tllik kupon nasil geliyor maximum var 100 tl ordan %5 mobil uygulamadan ama 222 tl kupon nasil

• darugga kullanıcısına yanıt
    1500 lira ve üstüne 222 liralık çek veriyor lakin beş para etmez bence. çünkü 222 liralık çeki kullanabilmek için sepetinin 1000 lira üstü olması lazım.
  • Ürün alacak olan için sıcak bence. Ben o kuponu 1000 TL lik bir laptop veya cep telefonu için kullanmak istediğimde 222 TL kupon + 111TL bonus ile 333TL düşürerek 667 ye gelecek. Heleki bu alışveriş zamanında gelecek bir %10 indirim veya başka bir kampanyada 500 küsurlara bile inebilir yani neredeyse %50 ye yakın bir indirim söz konusu

• quote:

Ürün alacak olan için sıcak bence. Ben o kuponu 1000 TL lik bir laptop veya cep telefonu için kullanmak istediğimde 222 TL kupon + 111TL bonus ile 333TL düşürerek 667 ye gelecek. Heleki bu alışveriş zamanında gelecek bir %10 indirim veya başka bir kampanyada 500 küsurlara bile inebilir yani neredeyse %50 ye yakın bir indirim söz konusu

Benim bildigim 111 liralik bonus tek bir sefer için geçerli. Ama buna ragmen sicsk sayılabilir. Baya bir plan yapmışsınız:)

Benimde suan hedefim lens almak lakin acaba aliexpressten alabilir miyim bilmiyorum

• maxipuan kampanyasını göremedim?
  • Tek bir sefer derken başka bir indirimle birleşmez diyorsan, sanmıyorum çünkü bonus bankayla alakalı yani banka veriyor ve diğer kuponlarla veya indirimlerle birleşir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Girrffe

maxipuan kampanyasını göremedim?

Hocam iş bankası n11 inde dahil olduğu birçok online alışveriş sitesinden yapılan alışverişler için 1000/100 puan verdiği genel bir kampanya yapmış. Eticaret maxipuan diye aratırsan görebilirsin.

• bence de şuan n11 deki daha avantajlı
  • arkadaşlar peki maximum u aldık demişşiniz bonusu nasıl alacağız ? nasıl kombi yapılıyor net anlatabilir misiniz ?
  • Lens DC mi IS Mi?
  • Gold'da canon 100d (dc lens) + canta + 16gb hafiza kartiyla birlikte 1200 e satiliyor.

• Girrffe kullanıcısına yanıt
    hocam 15 aralığa kadar geçerli. internetten googleye eticaret iş bankası yazın kampanya çıkacaktır. Orada katıl butonuna tıklayarak kampanyaya dahi olabilirsiniz.
  • quote:

Tek bir sefer derken başka bir indirimle birleşmez diyorsan, sanmıyorum çünkü bonus bankayla alakalı yani banka veriyor ve diğer kuponlarla veya indirimlerle birleşir.

Hayır hocam, tek sefer den kastım yani bir müşteri aynı kredi kartıyla tek bir defa 111 TL bonus kazanabilir. Onu ifade etmeye çalıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ttchopper

Lens DC mi IS Mi?

Malesef DC.
  • Shift41 kullanıcısına yanıt
    100d almak istiyordum lakin sonrada vazgeçtim. Geçen hafta hepsiburadada vardı kampanya, 1099 lira + çanta hediye.. 650d bana daha çekice geliyor. daha performanslı sayılır, birkaç + özellikleri var.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.