Şimdi Ara

CANON EOS 60D SAHİPLERİ KULÜBÜ (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.625
Cevap
40
Favori
352.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bende hafta başında 60D'ye kavuştum. Yanında 18-135 ve 55-250 lens var. Fakat 55-250 lens'i satmayı düşünüyorum. Gerçi başlangıç için herkes bu lensi almayı düşünüyor ama benim bilmediğim bişey var sanırım.

Benim sormak istediğim herhangi biriniz takılı pixel ile karşılaşan oldu mu ?
  • ........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murti200 -- 14 Mayıs 2011; 16:57:15 >
  • ...........................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murti200 -- 14 Mayıs 2011; 16:56:09 >
  • artık 60d sahibiyim listenize eklenebilirim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: semdeg

İşte yeni çektiğim fotolar:)

Bu fotoğraflarıma "Zevkler ve Renkler" adını verdim

Yakın çekimlerde netlik sorunu var... Kestaneler güzel olacamış emme kararsız bir netlik... Makinenin eline bırakırsan netlik tercihini o hep ortaya yapar o da iyi olmaz her zaman... Başarılar...
  • Beyler.
    Yakında Bende mevcut body yi değiştireceğim. Şu an için en uygun 50D görünüyor. 60D yi de düşünüyorum da hareketli LCD pek bana göre değil gibi. 7D de henüz daha pahalı ama zorlarsam belki.. Tavsiye edermisiniz 60D yi. 50d body beni büyülemişti açıkçası. Sağlam gövdesi var. 60D nin gövdesi 500D gibi plastik mi?
  • 7D tavsiye ederim...
  • .............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murti200 -- 14 Mayıs 2011; 16:57:57 >
  • Arkadaşlar 60D ile ufak amatör klip gibi birşey çektik.. Çok karanlık bir ortam ama.. buradan izleyebilirsiniz:

http://vimeo.com/16813722 720P
  • quote:

Orijinalden alıntı: ^^CoNCoN^^

Canon 60D ile Canon 18-135 ve Sigma 10-20 ile çektiğim fotoğraflar

CANON EOS 60D SAHİPLERİ KULÜBÜ

60D bir tarafa, araba harika...
  • 60d tanıtım video su gerçekden çok başarılı.cihazı ilk eline alan insanları bile eğitir.keşke türkçeye çevrilebilse de anlayamayan arkadaşlar da faydalabilse.
  • @coxackie

Sağol dostum..
  • arkadaşlar iki makina arasında ikilemde kaldım benim için video kaydıda önemli canon 60d ve 7d bildiğiniz gibi 7d daha pahalı bana canon 60d 2100 liraya 18-135mm lensle canon 7d de 2900 e yine 18-135 lensle gelecek ikisinin arasında kaldım ve soruyorum 7d nin kamera kaydı 60d ye göre dahamı iyidir yoksa ikisinde aynımı olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: gribulut

arkadaşlar iki makina arasında ikilemde kaldım benim için video kaydıda önemli canon 60d ve 7d bildiğiniz gibi 7d daha pahalı bana canon 60d 2100 liraya 18-135mm lensle canon 7d de 2900 e yine 18-135 lensle gelecek ikisinin arasında kaldım ve soruyorum 7d nin kamera kaydı 60d ye göre dahamı iyidir yoksa ikisinde aynımı olur
    Eger çok profesyonel değilsen 7D yapıp 60D nin yapamayacağı hiç bişi yok belli bi noktadan sonra lens kaliteleri ve photoshopla işleme daha ağır basıyor.Ben şu an 70-200mm f/4 IS USM ve 50mm 1.8 almayı planlıyorum.18-55 var keskinlik olarak yetmiyo.18-135 yerine 17-70 tavsiye ederim inceleyin bi.18-135 de kenarlarda kararma ve keskinliği çok iyi değildi.
  • Arkadaşlar merhaba,

Canon 60D almaya karar verdim.
    ancak fiyat konusunda çok tereddütlüyüm.
    Ortada çok farklı fiyatlar dolanıyor.
    18-135 kit lensle birlikte 2100 TL ye alınırmı?

Yada sizler nereden kaç TL ye temin ettiniz.
    Yardımcı olabilirmisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xcamplus

Arkadaşlar merhaba,

Canon 60D almaya karar verdim.
    ancak fiyat konusunda çok tereddütlüyüm.
    Ortada çok farklı fiyatlar dolanıyor.
    18-135 kit lensle birlikte 2100 TL ye alınırmı?

Yada sizler nereden kaç TL ye temin ettiniz.
    Yardımcı olabilirmisiniz.

1250 dolara aldım ben body i ,18-135 bilmiyorum.
  • 18-135 kit lensle gecen hafta alım 60D yi.. Ele rahat oturan bir makina, kesinlikle tavsiye ederim..7D niyetim vardı ancak aradaki fiyat farkıyla iyi bir lens almak daha mantıklı geldi bana...fotograf kalitesi, hareketli lcd ve tasarımı gayet güzel..
  • Bende artık bir canon 60d sahibiyim. Sigma 10-20 geniş açı lensle birlikte aldım. Canon 50mm f 1.8 lenside sipariş verdim daha elime ulaşmadı.
    Hafıza kartı olarakhttp://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?categoryid=1100011&productid=ft00276
    Aldım kargoda yarın elime ulaşacak. Clas10 20 mb/saniye max yazma/okuma hızı var yorum yapanlarda memnun işallah 60d için yeterlidir.

60d + sigma 10-20 (ikiside sıfır, japon malı) = 2290 tl
    Canon 50mm f 1.8 (sıfır) =200 tl
    16 gb clas10 Toshiba SD =100 tl
    Hepsi = 2590 tuttu işallah kazık yememişizdir :) gerçi bayabi araştırıp aldım (2 aydır).

Şimdi iyibir çanta almam lazım şöyle doğa koşullarına dayanıklı fakat yardıma ihtiyacımvar 60d kullanan arkadaşlar bir el atın. Cantanın el çantası olmasını istiyorum omuza asılanlardan.(okul çantası gibi büyük sırt çantası değil). İçine makine+lens birde lens konabilsin yeter.Yani 60d ve üstüne takılı 50 mm lense sığacak yer birde yanlarına sigma 10-20 sığmalı. Tek çantada 3 ünüde taşımak istiyorum. Birkaç çanta buldum ama ya sadece lens takılı makina sığıyor yada makine + 3 4 tane lens alacak kadar büyükler. Bana istediğim gibi 3 ünüde aynı anda taşıyabileceğim en küçük çanta lazım.
    Varsa böyle birşey bilen model yada linkini yazarsa sevinirim.
  • Kullanıcı yorumları benim için çok önemli.
    Makina hakkındaki yorumlarınızı belirtirseniz çok makbule geçer.
    Satın alma kararımı direk olarak etkileyecek.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.