Şimdi Ara

CANON EOS 60D SAHİPLERİ KULÜBÜ (176. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.625
Cevap
40
Favori
352.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Wiperagain

Bugün Hayyam Klas fotodan 60D mi aldım. Fiyat 2220 Lira Çanta+Filtre+Hafıza Kartı hediye. Almak sorun değilde inşallah sorun çıkmaz eğer çıkarsa da bundan sonrası artık Klas Foto'nun kalitesini belirler. Ama satış esnasında gayet düzgün davrandılar sağolsunlar.

Güle güle kullan bi sorun çıkmaz inşAllah
    Önümüzdeki haftaya bende alıcam kısmet olursa 60d
  • quote:

Orijinalden alıntı: keyhusrev

Merhabalar arkadaşlarlar,
    Ben de uzun araştırmalarım sonucunda Canon 60d almaya karar verdim ancak haliyle nerden alacağıma karar veremedim. Sıfır mı ikinci el mi almak daha iyi olur bilemiyorum.
    Fotografa çok meraklıyım, bundan önce hiç SLR makine kullanmadım ama artık geçmek istiyorum bu konu ile ilgili olarak tavsiyeleriniz benim için çok önemli.
    Öncelikle nasıl almak daha uygun olabilir size?

Hayyam pasajından paralel ithalat alın

Hem sıfır olmuş olur hemde teknoloji mağazalarındaki kadar pahalı olmaz
  • ben Karaman'da ikamet ediyorum, internetten almak güvenli mi sizce? bedavashop.com diye bir site var, hem resmi garantili hem de paralel ithalat satıyor. ya da yeniçarşım.com gibi sitelerden almak nasıl olur?
  • quote:

ben Karaman'da ikamet ediyorum, internetten almak güvenli mi sizce? bedavashop.com diye bir site var, hem resmi garantili hem de paralel ithalat satıyor. ya da yeniçarşım.com gibi sitelerden almak nasıl olur?

Ben oradan almistim, sorun yasamadim.
  • Canon yeni başlayanlar için eğitim veriyor. Bilmeyenlerin dikkatine!
  • quote:

Orijinalden alıntı: BCanon2013

Canon yeni başlayanlar için eğitim veriyor. Bilmeyenlerin dikkatine!

nerede?
  • Taksim ve Moda' da eğitimleri oluyor gorselakademi den kayıt yapıyor olması gerekiyor. siteye yeni girdim bende şimdi inceliyorum. Hatta online eğitimleri bile mevcut sanırım. Detaylı bakıp bilgi veririm.
  • Arkadaşlar ürünlerinizi yenicarsimdan rahatlıkla alabilirsiniz. Resmi garanti veriyorlar ve faturalı piyasaya göre ucuz ürünlerdir. Ben Canon 60D yi çok seviyorum ama ne yalan söyleyeyim nikonun renkleri gerçeğe daha yakın. Bi kırmızıyı vatanda yanyana koyun 2 makineyle de çekin farkı rahatlıkla göreceksiniz. Ama 60D bir fenomen oldu artık, kullananlara selamlar.
  • 60d güzel makine ne yalan söyleyeyim 650d ile arasında çok çok kalmıştım, hatta 650d nin imaj olarak çok daha iyi oldugunu görüyordum ama yine de büyük body diye aldık sadece bakalım ne olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dOmi

60d güzel makine ne yalan söyleyeyim 650d ile arasında çok çok kalmıştım, hatta 650d nin imaj olarak çok daha iyi oldugunu görüyordum ama yine de büyük body diye aldık sadece bakalım ne olacak.

650D imaj olark çok daha iyi değil, sadece bir nebze fazla olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: cwr

quote:

Orijinalden alıntı: dOmi

60d güzel makine ne yalan söyleyeyim 650d ile arasında çok çok kalmıştım, hatta 650d nin imaj olarak çok daha iyi oldugunu görüyordum ama yine de büyük body diye aldık sadece bakalım ne olacak.

650D imaj olark çok daha iyi değil, sadece bir nebze fazla olabilir

sadece şu teste bakın bir;

http://www.the-digital-picture.com/Reviews/ISO-12233-Sample-Crops.aspx?Lens=458&Camera=808&Sample=0&FLI=0&API=3&LensComp=458&CameraComp=736&SampleComp=0&FLIComp=0&APIComp=3
    her değişken aynı iken keskinlik farkı çok fazla. ): bunu göre göre aldım 60d yi hem de 300 lira fazla verip.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dOmi -- 17 Mart 2013; 23:57:42 >

• Sigma 50mm f/1.4 yada;
    Canon 50mm f/1.4

Portre çekimleri için düşündüğüm lensler sanırım üst seviye umarım yakın bir zamanda almak nasip olur.
  • valla aranıza katılmak için sabırsızlanıyorum ancak alamadık bir türlü.
    İstanbul'da olsak Hayyam'ı yol ederdik ama burada iş internete kaldı :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wiperagain

Sigma 50mm f/1.4 yada;
    Canon 50mm f/1.4

Portre çekimleri için düşündüğüm lensler sanırım üst seviye umarım yakın bir zamanda almak nasip olur.

Sadece portre içinse 85 almak daha mantıklı bence
  • quote:

valla aranıza katılmak için sabırsızlanıyorum ancak alamadık bir türlü.

Bende 60d alıcam ama GÜVENEMİYORUM HAYYAM ESNAFINA ?
    Benim ev hayyama 2 km hele motora bi atladımı 5 dk, Ama güvenemiyorum kimseye, Havadan 400 tl verip resmi garantili de almak istemiyorum makineden anlayan birisi olsada keşke yardımcı olsa da alsak
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaleli58

quote:

valla aranıza katılmak için sabırsızlanıyorum ancak alamadık bir türlü.

Bende 60d alıcam ama GÜVENEMİYORUM HAYYAM ESNAFINA ?
    Benim ev hayyama 2 km hele motora bi atladımı 5 dk, Ama güvenemiyorum kimseye, Havadan 400 tl verip resmi garantili de almak istemiyorum makineden anlayan birisi olsada keşke yardımcı olsa da alsak

Ben makineden anliyorum:) link atmistim ama gordun mu bilmiyorum.Ctesi nasipse istanbuldayim ilgilenen arkadaslar yeni cihaz 5000 de kutusu iviri ziviri daha naylonunda duruyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

•  CANON EOS 60D SAHİPLERİ KULÜBÜ

Yemek hazır...
  • merhaba arkadaslar benım canon 600D + 18-55 + 50 1.8 setim var suan dubai deyim 60D + 18-135 set 1990 tl burda sadece 60D body 1490 tl sızce sadece body alıp 600D body mu satıp body guncellemesi yapmaya değer mi? 2 senedir 600D kullanıyorum suan memnunum. Birde yeni lens almayı düşünüyorum. Genel portre, manzara, doğa resmi çekiyorum genelde. Sizce hangi lensi alayım ??

Canon 10-22 mm lens - dubai fiyatı 1325 tl
    Canon 17-40 mm L lens (fiyatına daha bakmadım)

birde zoom lensim yok zoom lens olarak 55-250 mm alsam nasıl olur 425 tl dubaide yada 70-300 mm mi alsam ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Devilsbutcher -- 20 Mart 2013; 0:10:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Devilsbutcher

merhaba arkadaslar benım canon 600D + 18-55 + 50 1.8 setim var suan dubai deyim 60D + 18-135 set 1990 tl burda sadece 60D body 1490 tl sızce sadece body alıp 600D body mu satıp body guncellemesi yapmaya değer mi? 2 senedir 600D kullanıyorum suan memnunum. Birde yeni lens almayı düşünüyorum. Genel portre, manzara, doğa resmi çekiyorum genelde. Sizce hangi lensi alayım ??

Canon 10-22 mm lens - dubai fiyatı 1325 tl
    Canon 17-40 mm L lens (fiyatına daha bakmadım)

birde zoom lensim yok zoom lens olarak 55-250 mm alsam nasıl olur 425 tl dubaide yada 70-300 mm mi alsam ?

Bende 55-250'yi ₺475'ye almıştım. Daha sonra keşke 70-300 alsaydım dediğim oldu.

Onun fiyatı ne kadar acaba?
  • 70-300 le titretmekten foto çekemezsiniz, 55-250 de is baya iyi çalışıyor. yatıp kalkıp dua edersiniz bana bak, sakın 70-300 almayın derim.
  • 
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.