Şimdi Ara

Canon EOS 600D KULLANICILARI KULÜBÜ (394. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.928
Cevap
122
Favori
625.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 392393394395396
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar merhaba. Bende 600D var. Bir hevesle almıştım. Daha sonra dolaba kaldırdım tertemiz çantasının içinde duruyor. Doğru düzgün kullanmadım bile. Üründe çizik darbe hiç bir şey yok. Kablosu sarj yuvası hepsi tertemiz. Satmak istesem kaça satarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: basis35

arkadaşlar merhaba. Bende 600D var. Bir hevesle almıştım. Daha sonra dolaba kaldırdım tertemiz çantasının içinde duruyor. Doğru düzgün kullanmadım bile. Üründe çizik darbe hiç bir şey yok. Kablosu sarj yuvası hepsi tertemiz. Satmak istesem kaça satarım.

cihazın shutter sayısı 1174 (ilgilenen olursa)
    dediğim gibi az kullanıldı
  • basis35 kullanıcısına yanıt
    yanında kit lensi ve bataryası sağlam ise ,kullanmadığını söylemişsin, 800-1000 civarlarında satmanı öneririm.bu kamerada videoda otomatik odak yok.alacak kişi boynunda kolye niyetine taşıyacaksa bunu söylemende fayda var.sonradan aranızda tatsızlık çıkabilir.birde video çekmek için class 10 ayda daha hızlı kart gerekli olduğunu söylemelisin.
  • montevo kullanıcısına yanıt
    cevap için teşekkür ederim. Umarım bu işten biraz anlayan biri denk gelir de almak ister. Çünkü bende çok bilgili değilim açıkçası.
  • magic lattern urdum.artık videoları daha düşük bitrate de ve daha uzun çekebiliyorum.ayrıca 4gb boyuttan sonra otomatik kesip yeni dosya açabiliyor.
  • temiz garantisi devam eden bir 600d ne kadar eder, ikinci el araştırıyorum. giriş olarak kullancağım. görüşlerinizi beklerim
  • Hocam beni de ekler misi. Yeni katıldım aranıza
  • Merhabalar. Makine evde boş boş dururken aklıma esti ve kullanmaya karar verdim. Daha doğrusu son aldığım telefon yüzünden bi merak saldım fotoğraf çekmeye falan. Zaten hatırladığım kadarıyla bi 7 yıllık vardır demiştim makineye 2011 de çıkmış. Ufaktan başlamak için yeterli mi sizce yoksa ikinci elden çıkarıp yerine farklı birşey almalımıyım? Teşekkürler şimdiden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Veinglory

Merhabalar. Makine evde boş boş dururken aklıma esti ve kullanmaya karar verdim. Daha doğrusu son aldığım telefon yüzünden bi merak saldım fotoğraf çekmeye falan. Zaten hatırladığım kadarıyla bi 7 yıllık vardır demiştim makineye 2011 de çıkmış. Ufaktan başlamak için yeterli mi sizce yoksa ikinci elden çıkarıp yerine farklı birşey almalımıyım? Teşekkürler şimdiden.

başka birşeye hiç gerek yok. 5 yıl daha işinizi görür. makine iyi. masrafa girmeyin. nasıl derler ışığınız bol olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ceolin

Hocam beni de ekler misi. Yeni katıldım aranıza

hayırlı olsun. geç oldu ama:)
    telefondan 5 kat (çok mu oldu)iyi çektiğini gördünüz değil mi.
    bol çekimler
  • 335 nolu üyeliğe talibim.
  • Beni de ekleyebilirsiniz 4 yıllık kullanıcısıyım
  • bende varım..
    ayrıca benim lensin ön camı çatladı (sanırım koruyucu) ne yapmam gerekli..
     Canon EOS 600D KULLANICILARI KULÜBÜ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi valeron03 -- 7 Eylül 2017; 22:58:32 >
  • valeron03 V kullanıcısına yanıt
    bunun tamiri basit olur diye düşünüyorum.

bu arada bende canon 600d kullanıyorum ve magic lattern yüzünden oto odak sistemim bozuldu.objektifi nereye çevireceğini bilemiyor kamera.motor limit bilgileri karıştı sanırım.yeni yazılım yüklemekte çözmedi.
  • http://www.tolgaaras.com/ Bu arkadaş sorunlarınıza çözüm olacaktır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saygın Üye

Beni de ekleyebilirsiniz 4 yıllık kullanıcısıyım

ojgeldin be ya. ışıın bol olsun.:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mechultipo

quote:

Orijinalden alıntı: Saygın Üye

Beni de ekleyebilirsiniz 4 yıllık kullanıcısıyım

ojgeldin be ya. ışıın bol olsun.:)

eyvallah. bugün ilk defa 700d kullandım 18-135 hoş makinaymış dokunmatik ama onu sevmedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar selam canon 700d kullanıyorum cihazı güncellemek istiyorum ama menülerde firmware bölümü yok. Bilgisi olan var mı? Ne yapmak lazım?
  • 10K SHUTTERDA çantalı hafıza kartlı 900 liraya alınır mı sizce ?
  • İmcomprehensible kullanıcısına yanıt
    Ölü bir cihaz bu saatten sonra 900 lira değil 750 bile vermeniz hata olur. Para biriktirip zamana yayarak başka bir ürün alın.
  • 
Sayfa: önceki 392393394395396
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.