Şimdi Ara

Canon EOS 600D KULLANICILARI KULÜBÜ (257. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.928
Cevap
122
Favori
625.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaslar bende bugün aldım. fotoğrafları paylaşırım artık. benide listeye eklerseniz cok sevinirim. tşk
  • quote:

Orijinalden alıntı: gamero

merhaba arkadaslar bende bugün aldım. fotoğrafları paylaşırım artık. benide listeye eklerseniz cok sevinirim. tşk

hayırlı olsun arkadaşım.ve burda adet olmuş güzel bir iyi dilek daha.ışığınız bol olsun
  • teşekkür ederim.
  • Arkadaşlar herkese selam. Beni de listeye ekleyebilirsiniz. Makinem bugün ulaştı elime. 18-55 ISII kit lens canon eurosia garantili ve ufak eos sırt çantası hediyesiyle 1600TL' ye satın aldım. Forumu en baştan okumaya başladım şu an 30. sayfadayım. En kısa zamanda tamamını bitireceğim. Görüşmek üzere...
  •  Canon EOS 600D KULLANICILARI KULÜBÜ

Sigma 10-20 @10 mm
    Canon Kiss X5

• Çok güzel hocam ellerine sağlık :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçekten çok güzel bir fotoğraf olmuş. Elinize sağlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHI

Canon EOS 600D KULLANICILARI KULÜBÜ

Sigma 10-20 @10 mm
    Canon Kiss X5

Guzel foto ellerinize saglık. Merak ettiğim 600d lerde 5100ilerde oldugu gibi belli renkleri çekme varmıydı. Mesala sadece sarı veya kırmızı renk canlı kalan yerler siyah beyaz.

• Hayır, onu Photoshop'ta yaptım.

Beğenmenize sevindim arkadaşlar :)
  • pazar günü yaptığım çekimlerden bir kaçı ;) devamı burda ;) DH- Emirhan Coşkun Sergisi

• quote:

Orijinalden alıntı: bilemir

pazar günü yaptığım çekimlerden bir kaçı ;) devamı burda ;) DH- Emirhan Coşkun Sergisi

ve efsane geri dönerr paylasmiyordun nezamandir?! güzell görünüyor hocam hepsi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anart -- 12 Mart 2013; 21:01:42 >

• Eline sağlık kardeşim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: anart

quote:

pazar günü yaptığım çekimlerden bir kaçı ;) devamı burda ;) DH- Emirhan Coşkun Sergisi

ve efsane geri dönerr paylasmiyordun nezamandir?! güzell görünüyor hocam hepsi

foruma girmiyordum ya :/ bir aralar buralar hep şukadar fiyata aldım felan muhabbeti olunca sıkılıyorum ben :)

bu arada makinamı satıyorum kit lens battery grip 3 adet pil tripot şeklinde ilgilenen olursa p.m atsın ;)

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-fotograf-kamera-dijital-fotograf-makinesi-canon-600d-18-55-isii-plus-battery-grip-plus-hediyeler-118051908/detay/

gripsiz ve 2adet pilsiz 1300tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilemir -- 13 Mart 2013; 11:14:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: nayaleo

http://forum.donanimhaber.com/m_72488323/mpage_1/f_/key_//tm.htm

çanta + 70x300 lensi ne kadara bırakırsın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: anesss

çanta + 70x300 lensi ne kadara bırakırsın?

O değilde özel mesaj çok faydalı birşey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bf5 -- 13 Mart 2013; 20:16:49 >
  • Arkadaşlar merhaba,

Ben bu makinayı almayı düşünüyorum. Genel olarak makinadan memnun musunuz değil misiniz bir fikirlerinizi yazarsanız çok sevinirim. Yada alternatif olarak önerebileceğiniz başka bir makina var mı? Görüşlerinizi rica ederim.

Teşekkürler,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maxcrow

Arkadaşlar merhaba,

Ben bu makinayı almayı düşünüyorum. Genel olarak makinadan memnun musunuz değil misiniz bir fikirlerinizi yazarsanız çok sevinirim. Yada alternatif olarak önerebileceğiniz başka bir makina var mı? Görüşlerinizi rica ederim.

Teşekkürler,

makineden genel manada memnunum ama kit lens performansı hoşuma gitmiyor almak isterseniz

tamron 17-50 2.8 ya da sigma 17-70 2.8-4 os ile beraber almanızı tavsiye ederim

para çok sıkıntı olmazsa canon 15-85 is usm ile beraber de alınabilir

kit lens ile güzel fotoğraf çekilemez diye birşey yok ama sensörün ve işlemcinin gücünü tam manasıyla destekleyemiyor bu yüzden daha kaliteli optikleri kullanmak makinenin performansını arttıracaktır.

• quote:

ÜSTAD ÖZELLİKLE SON FOTO MÜKEMMEL..TEBRİKLER..

• quote:

Orijinalden alıntı: ceramicer43

quote:

ÜSTAD ÖZELLİKLE SON FOTO MÜKEMMEL..TEBRİKLER..

teşekkür ederim hocam :)

kendi makinamın ilanı arkadaşlar..
    http://forum.donanimhaber.com/m_72745430/tm.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: aragorn20

quote:

Orijinalden alıntı: Maxcrow

Arkadaşlar merhaba,

Teşekkürler,

makineden genel manada memnunum ama kit lens performansı hoşuma gitmiyor almak isterseniz

tamron 17-50 2.8 ya da sigma 17-70 2.8-4 os ile beraber almanızı tavsiye ederim

para çok sıkıntı olmazsa canon 15-85 is usm ile beraber de alınabilir

kit lens ile güzel fotoğraf çekilemez diye birşey yok ama sensörün ve işlemcinin gücünü tam manasıyla destekleyemiyor bu yüzden daha kaliteli optikleri kullanmak makinenin performansını arttıracaktır.

Teşekkür ederim vermiş olduğunuz bilgiler için. Büyük ihtimalle bende bu makinayı alacağım.

• 
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.