Şimdi Ara

Canon e414 Yazıcı 289TL (Usb Kablo Hediyeli)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
2
Favori
6.050
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Canon e414 Yazıcı 289TL (Usb Kablo Hediyeli)

Bu ürün internette en ucuz 345 tl usb kablosuda dahil değil
    Yazıcı ihtiyacı olan için güzel fırsat aynı yazıcıyı bende kullanıyorum içerisinde demo kartuş yok tam dolu kartuşlar var siyah 400 sayfa renkli 300 sayfa yazıyor baskı kalitesi vs. güzel ürün hakkında sorusu olan yazabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tesekkurler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam da ihtiyaç var şu ara kartuş dolum v.s nasıl yapabiliriz. Sıkıntı olur mu ?
    Sadece çocuklara ödev v.s için alırım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ergoben E kullanıcısına yanıt
    Benim siyah kartuş bitti dolum yaptım öyle kullanıyorum herhangi bir sıkıntı yaşamadım siz sadece çocuklara ödev vs. için alıyorsanız zaten bu model çok kârlı kırtasiyelerde renkli fotokopi 1.50 tl bu cihaz zaten 300 renkli basıyor :D
    Kartuş dolumla uğraşmak istemezseniz normal kartuşlarda 100-120 arası değişiyor fiyatları

• quote:

Orijinalden alıntı: akira toriyama

Benim siyah kartuş bitti dolum yaptım öyle kullanıyorum herhangi bir sıkıntı yaşamadım siz sadece çocuklara ödev vs. için alıyorsanız zaten bu model çok kârlı kırtasiyelerde renkli fotokopi 1.50 tl bu cihaz zaten 300 renkli basıyor :D
    Kartuş dolumla uğraşmak istemezseniz normal kartuşlarda 100-120 arası değişiyor fiyatları
    Teşekkür ederim alicam sanırım

• ergoben E kullanıcısına yanıt
    Ben 3 seneden fazladır kullanıyorum sadece geçen ay kartuş uçları çok fena tıkandığı ve ne denediysem bir türlü açılmadığı için bir tane siyah kartuş aldım. Dolum yapması ilk seferde uğraştırıyor ama ondan sonraki dolumlarda çok pratik geliyor birkaç dk da hallediyorsunuz, ayrıca internette dolum setleri satılıyor onlardan kullanabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ergoben

Tam da ihtiyaç var şu ara kartuş dolum v.s nasıl yapabiliriz. Sıkıntı olur mu ?
    Dolum videoları bolca var. Ve oldukça basit. 3 senedir kullanıyorum. Fiyat performans ürünüdür.

• 4-5 ay önce 150 liraya mı ne almıştım fiyatlar uçmuş

• ugur.k U kullanıcısına yanıt
    uzaktan eğitim ayağına insanlara kitliyolar böyle ben 1 ay önce 329 tl ye vatandan aldım 1 ay sonra bu fiyata ineceğini bilsem yine o zaman 400 tl olsa yine alırdım ihtiyaç anında alınan şeyler çünkü insanın ihtiyacı olunca fiyatınada bakmıyor alıyor geçiyor satanlarında işine geliyor bir ürün 4-5 ayda nasıl %100 den çok zamlanıyor aklım almıyor
  • quote:

HP var bende. Muhtemelen aynıdır. Siringayla boyayı içine akitiyorsun bu kadar. Doldur doldur yaz.

Arkadaş uyardı uzun süre doldurunca bozuluyormus. Bende henüz olmadı. Yeni kartuş 100 tele. Bilin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pi -- 19 Eylül 2020; 10:5:39 >
  • Arada sırada kullanıyor iseniz bu tarz yazıcılar alınmaz. Yeni bir teknoloji geliştirmedilerse kartuşların yüzde 90ı kurur gider. Sayfa maliyeti olur size 5 TL

• Bu Aldın Aldın ürünlerini A101 in online mağazasından alabiliyor muyuz acaba
  • bende hp vardı bi türlü kullanamadım kartuşları çok pahalıydı az kullanırsanız donuyor zaten açılmıyorda,bikaç kere bilgisayarcıya doldurtturdum iş görmedi,önceden canon vardı oda öyle.
    çok kullanır kendiniz doldurabilirseniz güzel bence

• Ussuz kullanıcısına yanıt
    Benim şansıma mi bilmem. Ancak aldığından bu yana renkli hala daha duruyor. 2012den önce almisimdir. Hep siyah yazdırmaya ayarlamistim renkli bitmesin diye. Geçen yanlışlıkla renkli yazdı. Sorunsuz çıkardı. Ha bunca yıldır tek tük anca yazdirmisimdir renkli.

Ve siyahi da arada sirada kullanıyorum. Sorun yok. Ufak bir doldurma kiti alacaksiniz tamamdır. Evdeki işler için tanklı yazıcı almaya gerek yok. Tabi sıcak fiyata bulmadiysaniz.

Ha bu arada USB kablo hediyeymis. Maliyeti belki 1.5 lira olan ve zaten gerekli bir şeyi hediye ediyorlar. Vay be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pi -- 16 Eylül 2020; 9:25:19 >
  • Komsular kullan diye 2 tane eski yazici verdiler kartuşları bitik kartusda makinadan pahali nerdeyse cocuga ara sira cıktı almak için idare edermi yoksq uzun ömürlü tankli model mi alsak

• uma350 U kullanıcısına yanıt
    Sadece şubelerde geçerli hocam. Millet boşuna sıraya girmiyor

• quote:

yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum.performans olarak çok çok memnunum.tek bir kronik sorunu var,bazen içine kağıt alırken 2-3 kağıt çekebiliyor.
    internetten istediğin marka herhangi bir dolum mürekkebi alıyorsun,eczanedende insülin iğnesi alıyorsun (çok ince uçlu olduğu için) kendi orjinal kartuşlarını delmeden,kesip biçmeden,etiketini hafif kaldırıp,kendi doldurma deliklerinden mürekkebi dolduruyorsun,havasını alma bilmem neyle uğraşmıyorsun.bu kadar.tak devam yazdırmaya.
  • sacmAdam kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam
  • Bu yazıcının diğerlerinden en büyük farkı tarayıcı ve fotokopi özelliğinin dijital olması diye biliyorum. Yazıcının üstünde bir alan vardı kağıdı onun üstünde telefonla fotoğrafını çekip uygulamadan çıkarttırabiliyoruz. O yüzden diğer yazıcılara göre daha ucuza satılıyordu. Bu modeli kullanan arkadaşlar tarayıcı ve fotokopi özelliğini verimli şekilde kullanabiliyor mu? Deneyimlerinizi aktarırsanız sevinirim.

• Fiyat güzel. Alınabilir dee mağazalarda denk getirmesi var.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.