Şimdi Ara

Canon'dan yeni bir zoom canavarı daha : PowerShot SX60 HS (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
2.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

PowerShot SX60 HS makinamı satıyorum.

1.450 TL..

• Bu alet bana göre de Sony hx400v ye rakip olabilecek bir makine , özellikle video kayıtta digic6 işlemcisinin hızlı odaklaması ve full hd kayıtta 60 kare yakalayabilmesi 65x optik zoom özelliği ile canon kalitesinin birleşmesi Sony den daha iddialı bir makine çıkmasına sebeb olmuş ,Şu anki fiyat aralığı 1400-1500 civarı ,biraz daha düştüğünde ben bir tanesine sahip olacağım

• Biz de hala filmli makinalarla takılak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İmaj kalitesi hava şartlarına göre değişiyor. Ancak öyle olmasına rağmen hayli iyi. Optik zum başarılı. Dijital yakınlaştırmayı sonuna kadar kullanırsanız fotoğrafta suluboya etkisi ve kumlanmalar artıyor. Yazılımsal olarak zengin bir içeriğe sahip olan bu ürünü iki haftadır kullanıyorum. Meraklısına çok şey sunuyor. SLR ile kıyaslanamaz ama sınıfında çok iyi.

• BEN CANON SX35 KULLANDIM.12 MP.HİÇ GÜZEL FOTOLAR ÇEKMİYOR.CANSIZ RESİMLER AMA VİDEODA BAŞARILI.

• panasonic ten dx sensörlü ve leica lensli bir süperzoom bekliyorum....bu 2 özellik ve bu iki özelliği kullanabileceğimiz donanımla gelirse dslr parasına alırım:D

• Öğrenciyim . Bu serinin PowerShot sx40 Kullanıyorum. Memnunum benim kameramda 35x zoom olduğu halde çok iyi yakınlaştırıyor (bana göre). Bu Kamerayı düşünemiyorum artık.

• CANON POWERSHOT SX60 ile P900 arasında kaldım..

Nikon da mağazalarda yok hala

• Şimdi konuyu hortlattım ama kusura bakmayın.

Ben bu makinayı özellikle video çekim için düşünüyorum. Tabii iş olursa fotoda olur. Kullanan arkadaşlar video hakkında kapalı ortam gündüz ortam çekimleri hakkında bilgi verebilir mi?

Teşekkür ederim.

• Bu makine için hangi hafıza kartları kullanılabilir. Micro sdhc kartı adaptörle taksak çalışır mı elimde var 3 tane bu şekilde 3 kart da başka cihazlarda (bilgisayar, telefon) çalışıyorlar ama makine hiç birini görmedi kart yok diyor. Kart yuvası mı arızalıdır kartlar bunun için uyumsuz mudur?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ciddili C kullanıcısına yanıt
    Destekledigi kartlar: Sd/sdhc/sdxc ve uhs-l.

Mikro sdhc de kullanabilirsiniz adaptör yardımıyla.

• Ay fotoğrafı avantajı haricinde başka bir artısı var mı?

• Bu makinelerin avantajı her özelliklerini tek parça halinde bünyesinde barındırması yani yanında extra bir şeye gerek yok ama görüntü kalitesinden ödün vermek zorunda kalınır. Extradan bu cihazın optik zoomu çok yüksek sadece.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.