Şimdi Ara

CANON A SERİSİ FOTOĞRAF MAKİNALARI ***inceleme***fiyat***fotoğraflar*** (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
534
Cevap
1
Favori
66.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Canon a 720 IS bitane makro 2 tane kar fotosu

CANON A SERİSİ FOTOĞRAF MAKİNALARI ***inceleme***fiyat***fotoğraflar***

• Kar değil pamuk mübarek...

• Özlemişiz gerçekten

• Bu fotoğraf siyah, beyaz ve griden bıkanlar için...

• panora çalışması kış günlerinden:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hlsng -- 20 Şubat 2008; 22:51:05 >
  • @rondo
    @semb
    @hlsng güzel fotoğraflar, elinize sağlık
    ben de bi foto atayım

• hemşerim güzel fotoğraf,galiba çamlıktan bir kare çekmişsin.
    quote:

Orjinalden alıntı: 10_ur

@rondo
    @semb
    @hlsng güzel fotoğraflar, elinize sağlık
    ben de bi foto atayım

• @coban393
    evet kardeşim;hemşerim denizli çamlık
    zaten uzun zamandır yağmadığı için çıkamadım bir türlü çamlıktan :)
    senden de bekleriz denizli fotoları
    sağlıcakla kal
  • Kardeş ben denizliliyim ama görevim gereği konya ereğlide ikamet ediyorum,yazdan beri gitmemiştim memlekete fotoğrafını görünce iyi oldu,gitmiş kadar oldum,baya iyi yağmış kar.devamını bekleriz
    eline sağlık....
    quote:

Orjinalden alıntı: 10_ur

@coban393
    evet kardeşim;hemşerim denizli çamlık
    zaten uzun zamandır yağmadığı için çıkamadım bir türlü çamlıktan :)
    senden de bekleriz denizli fotoları
    sağlıcakla kal
  • DENİZLİ'nin göbeği olan Çınar'dan bir foto...
  • Arkadaslar, Canon´un bu makinasi hakkinda acil görüslerinize ihtiyacim var. Almaya karar verdim gibi ama yanlis bir sey yapmak istemiyorum. Lütfen makina hakkinda duydugunuz bir seyler bile varsa paylasabilir misiniz?

Canon PowerShot A470 - 7 megapiksel
    7.1 megapiksel resim çözünürlüğüne sahip olan Canon PowerShot A470 dijital fotoğraf makinesinin 2.5 inç (6.35 cm) büyüklüğünde LCD ekranı ve 3.4x optik zum objektifi bulunuyor. Kamera kırmızı, mavi, yeşil ve gümüş olmak üzere dört renk seçeneği ile birlikte geliyor. Canon Avrupa yetkililerinden Mogens Jensen’in ürünle ilgili sözleri şöyle: “Yeni Canon PowerShot A470 modelimizde dikkati çekmesi gereken nokta Canon’un tasarım ve üretim kalitesi eşliğinde günlük çekim koşullarındaki zorlukları ortadan kaldırmasıdır. Canon sadece geçici değil akıllıca ve yenilikçi çözümler ürettiği için görüntü kalitesi alanında liderliğini sürdürmektedir. Canon’un tanıttığı yeni dijital fotoğraf makinesi de kamera sarsıntısı ve görüntülerdeki bulanıklıklar gibi yaygın sorunları genel görüntü kalitesinden ödün vermeden ortadan kaldırmakta.”

Canon A470 - Motion Detection Teknolojisi
    Canon, yeni Motion Detection (Hareket Tespit Edebilen) Teknolojisi ile fotoğraflardaki bulanıklık sorununa yenilikçi ve akılcı bir çözüm getiriyor. Motion Detection Teknolojisi High ISO Auto modunda aktif hale getirildiğinde Yüz Tanıma Teknolojisi, mevcut parlaklık değerleri ve çekimi yapılan nesne hareketleri gibi çeşitli bilgileri topluyor. Canon A470 dijital fotoğraf makinesi bu bilgileri topladıktan sonra nesne hareketini dengelemek için mevcut ISO 80 ve ISO 800 değerleri arasından en uygun minimum değeri belirliyor. Motion Detection algoritmalarının geni bilgi girdisi ve duyarlılığı Canon’un sisteminin görüntü üzerinde gereksiz yere noise oluşumlarına yer bırakmadan bulanıklık etkisini gidermesine olanak tanıyor.

Canon A470 - Yüz Seçme & Takip Teknolojisi
    Canon’un yeni modeline entegre etmiş olduğu Face Detection White Balance (Yüz Tanıma Beyaz Dengesi) ve Face Select & Track (Yüz Seçme & Takip) özellikleri kullanıcılara portre ve topluluk fotoğraflarının çekiminde oldukça kolaylık ve esneklik sağlıyor. Face Detection White Balance fonksiyonu daha önceki Yüz Tanıma teknolojisinde pozlama, netleme ve flaş değerlerinin ayarlanmasına ek olarak fotoğrafı oluşturan kare içerisindeki insan yüzlerinin beyaz ayarını da otomatik olarak gerçekleştiriyor. Bunu sonucunda mevcut ortam ışığı ne koşullarda olursa olsun doğal ten tonlarında fotoğraflar elde edilebiliyor. Face Select & Track ise çerçeve içerisinde seçilen bir insan yüzünü takip ederek fotoğrafın çekim anında en uygun sonuçların elde edilmesine olanak tanıyor.

Canon PowerShot A470 kamera - Otomatik netleme
    Kameranın yeni AF Point Zoom özelliği deklanşöre yarım basılı iken kullanıcının otomatik netleme çerçevesini büyüterek insan yüzlerindeki ifadeleri yakından kontrol edebilmesine olanak tanıyor. Otomatik netleme performansı da geliştirilmiş. Kullanıcılar zayıf ışılandırılmış ortamlarda sorunlu olan çekimleri artık rahatlıkla gerçekleştirebiliyorlar.

• quote:

Orjinalden alıntı: semb

quote:

Orjinalden alıntı: mrtmrl

Adı AŞK...

A 550

Yorumlarınızı bekliyorum

Fotoğraftaki arkadaş daha çok televizyonda maç seyrediyo havasında... Hatta tuttuğu takım gol yemiş gibi...

Muharremin hanımı: - Muharrem, beni seviyor musun?
    Muharrem: - ...
    - Muharrem diyorum???
    - Efendim...
    - Sen beni dinliyor musun Muharrem?
    - Heee tabi dinliyom?
    - Ne dedim ben en son.
    - Muharrem dedin ya.
    - Başka ne dedim?
    - ... (Ulan hep aynı şeyler, dır dır dır)

Yanlış anlama olmasın, son yazdıklarım tamamen kurgudur. İstek üzerine tarafımdan silinebilir...

silme kardeş mükemmel bi derleme olmuş,hakikaten benim bu arkadaş nie böle bakmış yaw;olmazsa aşk havası katmalı:)

• quote:

Orjinalden alıntı: mrtmrl
    silme kardeş mükemmel bi derleme olmuş,hakikaten benim bu arkadaş nie böle bakmış yaw;olmazsa aşk havası katmalı:)

Belki şöyle bir şey olabilir...

• Kompakt Canon'lara 4 yeni kardeş geldi.

Yeni A580 ve A590 kasaları itibariyle göze hoş gelen değişlikler içeriyor. Bize de gevezelik edecek konu çıktı...

Bir arkadaş da a470'le ilgili soru sormuş. Kağıt üstünde diğer a400 serisine göre çok çok da farklılık yok. Yüz tanıma özelliğini öne çıkarmışlar. Kasada yine biraz değişiklik yapmışlar. Bence en önemli iyileştirme sensöründe yapılmış. 1/3 inç yerine 1/2,5 inçlik kullnılan sensör böylece büyütülmüş. Lcd ekran ebadı ve kalitesi arttırılmış. Fiyat 130 dolar civarında olacakmış. (miş diyorum çünkü ülkemizde fiyatlar değişiyor). Fiyat- performans oranının, makina kullanılmaya başlandıkça, örnek fotoğraflar görününce ortaya çıkacağını düşünüyorum...

• A470 in sensörü bizim makinalarlarla aynı ikiside 1/2.5...
    ah o 2,5 i 2 nin altına düşürücekler ki bak resimlerde keskinlik nasıl artıyor.
    ahh ahh diyorum bazen.
  • quote:

Orjinalden alıntı: opentelcll
    A470 in sensörü bizim makinalarlarla aynı ikiside 1/2.5...
    ah o 2,5 i 2 nin altına düşürücekler ki bak resimlerde keskinlik nasıl artıyor.
    ahh ahh diyorum bazen.

Aynen katılıyorum... a600 serisini bu yüzden seviyorum. Kasa da büyük ama sensör avantajı var. Darısı diğerlerine...
  • yalnız bu a470 de ilk gözüme çarpan vizörün olmamayışı.(hani tek gözümü kırpıp bakarızya çekerken)
    yine tip olarak 400 serisine baya benziyo.birazdaha yuvarlamışlar o kadar.
  • Yeni kardeşler...
    A580

A590is
  • O kadar yazdık karşılaştırmasını da yapalım bari...

3 YENİ MODELİN KARŞILAŞTIRMASI

İlave olarak a570 de karşılaştırmada yer alıyor. (En az 4 model istiyor malum)
  • @semb paylaşımların için sagol..
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.