Şimdi Ara

Canon 70d mi 760d mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bir makina almayi düşünüyorum 2800 küsür bütcem var 70d alırsam ikinci el almayı dusunuyorum. 760 alırsam sıfır. Bu yüzden ikilemde kaldım 760 de tam giriş seviyesi değil deniyor, siz bu konuda ne düşünuyorsunuz. ( lens bütcem 1200). Fotoğraf üzerine diyafram, örtücü, iso gibi terimleri biliyorum. O yüzden tavsiyelerinise ihtiyacim var şimdiden tesekkurler. Makinadan beklentim biraz uzun yıllar kullanmak en az 2, 3 sene. Daha. Sonra full frame gecmeyi dusunuyorum. Şimdiden tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 70d daha eski model ama sınıf olaral daha yukarı. Her şeyden önce gövde toza neme dayanıklı. Bir de daha çok düğme var. Yine 7 gos çekiyor daha hızlı. Ama 760 de ola ne bilmiyorum

Minimdeyim araştıramıyorum. 2 sene daha genç. Ne gibi yeni teknlojiler var bilmiyorum. Bu arada 70d nın bataryası 760nin iki katı çekiyor ki ben olsam 70d alırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: koçari

70d daha eski model ama sınıf olaral daha yukarı. Her şeyden önce gövde toza neme dayanıklı. Bir de daha çok düğme var. Yine 7 gos çekiyor daha hızlı. Ama 760 de ola ne bilmiyorum

Minimdeyim araştıramıyorum. 2 sene daha genç. Ne gibi yeni teknlojiler var bilmiyorum. Bu arada 70d nın bataryası 760nin iki katı çekiyor ki ben olsam 70d alırım.

Peki 60d icin ne dersiniz ? 760 de yerine nasil olur sizce

• 60d almak mantikli,70d lerde kronik sorunlar var.760d yi bilmiyorum ama bu seri bir alt segment oldugu icin fiyatina göre düsunmek lazim.

• quote:

Orijinalden alıntı: popturceyn

60d almak mantikli,70d lerde kronik sorunlar var.760d yi bilmiyorum ama bu seri bir alt segment oldugu icin fiyatina göre düsunmek lazim.

Ne gibi kronik sorunları olabiliyor ? Alırsam ithalatçı firma ile alabilirim zaten. Ayıplı ürün olursa çok sıkıntı yaşama ihtimalim olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: popturceyn

60d almak mantikli,70d lerde kronik sorunlar var.760d yi bilmiyorum ama bu seri bir alt segment oldugu icin fiyatina göre düsunmek lazim.

ne gibi sorunlar ?
  • Arama motorları var...

1. f1.4 lens aldım.1-2 saattır testler yapıyorum vs problem yok sonra bır farkettım ... Canon EOS 6D, 50mm 1.4USM, 16-35mm f/4 L IS USM, 70-200 f/2.8 L IS II .... denesın sadece 70d modellerınde sıkıntı varsa kronık bır sorun.
    2. I am having some focus issues with my Canon 70D. I noticed it a while back, did some research and discovered that center point focus issue.
    3. My new 70D has the dreaded focusing problem regarding the ... so in it goes for repair under warranty my first ever canon camera with a fault.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.