Şimdi Ara

Canon 550D, 650D hangisi? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
2.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sh@rKs-PoWeR

Bence en iyi seçenek

hocam nikon 5100 ne diyorsunuz kit lensle beraber 475 euro link kafam karisti baya ya
  • D5200 modeline bakın derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sh@rKs-PoWeR

D5200 modeline bakın derim

744 euro kit lensli hali cok pahali
  • Ozaman D5100 tercih edin. Gayet güzel bir makinedir. Kesinlikle pişman etmez
  • gövde + kit lens yeterliyse 650d. bütçe sabitken yanına farklı bir objektif ya da ekipman alınacaksa 550d benzer modelleri fazla aratmaz.
  • 650 d akar. .
  • beklemedeyim 650d fiyatlari dusuyor gecen gun 570 euro oldu hemen tukendi buda demek oluyor ki fiyatlar bu ay sonu dusecekk
  • Döner ekran bence DSLR'larda mutlaka bulunması gereken bir özellik. Yani her makinede standart olmalı o derece diyeyim. Bazen çok güzel açılar yakalayabiliyorsunuz. Bu yüzden 600D-650D-60D gibi bir modeli tavsiye ederim. Alabiliyorsanız 60D almanız daha iyi hatta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alibotan

beklemedeyim 650d fiyatlari dusuyor gecen gun 570 euro oldu hemen tukendi buda demek oluyor ki fiyatlar bu ay sonu dusecekk

650 d alıcaksan seri numarasına dikkat et
    linke bak-----> http://shiftdelete.net/canon-650dnin-sorunu-buyuyor-39212.html
  • http://www.youtube.com/watch?v=aYsWZz_kPqc bu kalitede Canon 550D ile çekim yapılabilir mi ?
  • Canon 600D aldim 492 euroya tesekkurler yardimci olan herkese..
  • quote:

Orijinalden alıntı: byJuck

http://www.youtube.com/watch?v=aYsWZz_kPqc bu kalitede Canon 550D ile çekim yapılabilir mi ?

Bundan daha iyi çekimleri Sony DSLR lerle yapabilirsin hemen hemen tümünün video performansları Canon ya da Nikon ile kıyaslanamaz bile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: waspistool

quote:

Orijinalden alıntı: byJuck

http://www.youtube.com/watch?v=aYsWZz_kPqc bu kalitede Canon 550D ile çekim yapılabilir mi ?

Bundan daha iyi çekimleri Sony DSLR lerle yapabilirsin hemen hemen tümünün video performansları Canon ya da Nikon ile kıyaslanamaz bile.

Canon daha iyi diye duydum
  • quote:

Canon 600D aldim 492 euroya tesekkurler yardimci olan herkese..

Hayırlı olsun. İlk izlenimlerinizi paylaşabilirmisiniz?
  • quote:

Hayırlı olsun. Güle güle kullanin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dohnny Jepp

quote:

Hayırlı olsun. İlk izlenimlerinizi paylaşabilirmisiniz?

sagol hocam ilk dslr makinam suanda beni yeterince tatmin etti gerek fotograf kalitesi gerek pil performansi video ile isim olmadigi icin 600d aldim ki resim konusunda 650d den gozlu gorulur hic fark yok bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: waspistool

quote:

Hayırlı olsun. Güle güle kullanin.

sagol tesekkurler hocam
  • 600d nin video konusunda sürekli af dışında 650d den hiçbir eksiği yoktur
  • ARKADAŞLAR İLGİNEN VARSA CANON 550D SIFIR GİBİ VATAN BİLGİSAYARDAN ALDĞIM MAKİNAMI SATIYORUM 100 FOTO FALAN ÇEKTİM VİDEO ÇEKMEDİM.1 HAFTA KULLANDIM SONRA KUTUSUNA KOYDUM ÖYLECE DURUYOR FULL KUTU AKSESUARLARI VE FATURASI VAR. YANINDA HEDİYE 500 TL DEĞERİNDE TAMRON 70-300 AF LENS VERİYORUM.TERTEMİZ MAKİNA ÇİZİĞİ VURUĞU GEDİĞİ YOK SIFIRI 2000 TL KÜSÜR ACİL İHTİYAÇTAN 1400 TL VERİCEM

email: mgozhan@gmail.com
  • 550D alacağınıza daha güncel 600D almanız daha mantıklı olacaktır. Fotografium' um incelemesini vs izlemenizi tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.