Şimdi Ara

Canlı yayında konuğunu kovdu! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
1
Favori
2.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • adam haklı diyen gençler... bunun 5n 1k daki röpörtajını izleseydiniz anlardınız kim daha agresif. oradaki sunucu adama neredeyse küfürü basıyordu, yüzü sinirden kıpkırmızı olmuştu...
    adama bi soru soruyorlardu gidip alakasız cevaplar veriyordu yani ''ben dyom ankara sen diyon g**ümkara'' hesabı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi öglena -- 26 Mayıs 2010; 21:18:44 >
  • adet dönemi idare edin
  • Bu tür kadınlara ilk görüşte aşık oluyorum Allahım kurtar beni bu gazaptan
  • uff sinir olurum böyle kadınlara..hem saldırı hem karşı tarafı suçlar.. çingene gibiler valla... artık özel günündemidir nedir?
  • Gerildim valla. Ne sinir bozucu bir tip.
  • alın 2 sinide içeri kapansın konu :)
  • Sert kadınları severim
  • zamanında beyblade sabriyi de canlı yayında dısarı almıslardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur

Kadında bi mallık var sanıyorum özel günü falan Adam son derece normal olarak açıklamasını yapıyor.

Katılmamak elde değil,
  • Panter emelin kızı AHAAAHAHAHAHAHHAHA
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trumpeter Swan

Sert kadınları severim

bir şey de demem artık
  • Kadın haklı beyler..

Geçen gün bu adam CNN TÜrk te cüneyt özdemiri de delirtmişti.

Ki Emmiyetin raporu yayınlanmadan, BU abidik gubudik ulusal kriminal büro ( ammada havalı bir isim bulmuşlar) belkide sırf kendi reklamları için ortaya çıktılar,

Görüntülerde 40 yerde yapıştırma tespit ettik felan filan o az kıllı bu çok kıllı diye yorum yapmışlardı,

Emmiyet Kriminal ise, Görüntüdekilerin montaj olmadığı ama baykal olup olmadığının da tespit edilemeyeceği ve sadece başta ve sonda görüntülerin kesilmiş olduğunu söylendi.

Sunucu kadın da haliyle, Emmiyetin raporuyla sizinki tamamen zıt dedi,

Adam,Milleti enayi yerine koyup, Bİzim raporla yüzde yüz ölçüşüyor ayağı çekti.

Ve kadın fıttırdı

hayranıyım.

Buda yine geçen gün hakkında çıkan haber

quote:

Canlı yayındaki şok iltifat, Özge Özsağman'ı kızdırdı!
    Özge Özsağman'ın konuğu Prof. Orhan Kural, söylediği sözle ünlü ekran yüzünü çılgına çevirdi.

Özge Özsağman'ın dün akşamki konuğu İTÜ Maden Fakültesi Ana Bilim Dalı Başkanı Prof.Dr. Orhan Kural idi.

Konu haliyle Zonguldak'ta göçük altında kalan işçilerin dramıydı.

Özsağman, ilk sorusunu sorduktan sonra bir aksilik çıktığını farketti.

Kural'ın yaka mikrofonu bozuktu. Kural'a mikrofonunun bozuk olduğu bu nedenle kendi yaka mikrofununa konuşması gerektiğini söyledi.

Özge kendi mikrofonunu çıkardı Prof Kural'ı da yanına davet etti.

Kural yavaşça sandalyesini kaydırıp Özge Özsağman'a yaklaşırken aynen şöyle dedi:

-"Özge hanım bunun için bile olsa size yaklaşmak büyük zevk!"

Özsağman, gündemdeki bir konu için konuk olmuş koca İTÜ bölüm başkanına tek bir soru sorup hemen gönderdi.

Muhtemelen dramatik bir konuda konuşulurken yapılan bu iltifattan hoşlanmamıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cefucsa -- 26 Mayıs 2010; 22:32:52 >

• Kadın daha adam bağlanmadan amacını belirlemiş saldırmak tam bir komplo var adamı durduk yere suçlu göstermeye çalışmış yayından falan kovmasıda cabası adamın yaptıgı hiç bir olumsuz şey yok.
  • özge özsağman her zaman böyle adam dövecek gibi haber sunuyor zaten. sinir stres içinde bir kadın.
  • Anlamadığım bu kadın cinsel yaşamında da agresifmidir?Vay onla takılan adamın haline,adamo döver lan bu yatakta,kırbaç,jop manyağı yapar
  • kadın haklı.
  • ben 155 i aradığımda polis bana sakince adresimi sordu,bende söyledim,daha sonra adam sokağıda sordu,bende başka bir yerde olduğum için sokağı bilmiyordum,bana öğren diye bağırdı
    bir anda parladı,yani geneli böyle sinirlidir
    ama kolay değil hergün suçluyla uğraşmak,psikolojileri etkileniyor,sinirli olmaları doğaldır
  • Bu kadın şeytan bakışlı. Çok tehlikeli bir kadın. Allah bu gibilerin şerlerinden korusun ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cefucsa

Kadın haklı beyler..

Geçen gün bu adam CNN TÜrk te cüneyt özdemiri de delirtmişti.

Ki Emmiyetin raporu yayınlanmadan, BU abidik gubudik ulusal kriminal büro ( ammada havalı bir isim bulmuşlar) belkide sırf kendi reklamları için ortaya çıktılar,

Görüntülerde 40 yerde yapıştırma tespit ettik felan filan o az kıllı bu çok kıllı diye yorum yapmışlardı,

Emmiyet Kriminal ise, Görüntüdekilerin montaj olmadığı ama baykal olup olmadığının da tespit edilemeyeceği ve sadece başta ve sonda görüntülerin kesilmiş olduğunu söylendi.

Sunucu kadın da haliyle, Emmiyetin raporuyla sizinki tamamen zıt dedi,

Adam,Milleti enayi yerine koyup, Bİzim raporla yüzde yüz ölçüşüyor ayağı çekti.

Ve kadın fıttırdı

hayranıyım.

Buda yine geçen gün hakkında çıkan haber

quote:

Canlı yayındaki şok iltifat, Özge Özsağman'ı kızdırdı!
    Özge Özsağman'ın konuğu Prof. Orhan Kural, söylediği sözle ünlü ekran yüzünü çılgına çevirdi.

Özge Özsağman'ın dün akşamki konuğu İTÜ Maden Fakültesi Ana Bilim Dalı Başkanı Prof.Dr. Orhan Kural idi.

Konu haliyle Zonguldak'ta göçük altında kalan işçilerin dramıydı.

Özsağman, ilk sorusunu sorduktan sonra bir aksilik çıktığını farketti.

Kural'ın yaka mikrofonu bozuktu. Kural'a mikrofonunun bozuk olduğu bu nedenle kendi yaka mikrofununa konuşması gerektiğini söyledi.

Özge kendi mikrofonunu çıkardı Prof Kural'ı da yanına davet etti.

Kural yavaşça sandalyesini kaydırıp Özge Özsağman'a yaklaşırken aynen şöyle dedi:

-"Özge hanım bunun için bile olsa size yaklaşmak büyük zevk!"

Özsağman, gündemdeki bir konu için konuk olmuş koca İTÜ bölüm başkanına tek bir soru sorup hemen gönderdi.

Muhtemelen dramatik bir konuda konuşulurken yapılan bu iltifattan hoşlanmamıştı.

videosu yok mu bu olayın acaba?

• Telefonu adamın kapatması lazm.%90 adam haklı... ama kadın cin gibi olunca...
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.