Şimdi Ara

Canlı Yayında Kadına Yumruklu Saldırı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • müge anlının programında bu gün bir olay yaşanmış. kadının biri evliyken başka birinden hamile kalmış ama kocası çocuğu kendinden sanıyor 4 sene babalık ediyor canlı yayında aslında ondan olmadığını öğreniyor ve o anda kadına yumruk atıyor, siz olsanız ne yapardınız?

ve tam yumruk anında teyzelerin halleri, kimi şaşkın kimi gülüyor kimi tepkisiz kimi öfkeli, tam bir özet.

Canlı Yayında Kadına Yumruklu Saldırı

• Yani şiddet uygulanmamasından yanayım ancak ben böyle birşey öğrensem ben de o an kendimi tutamayıp çok kötü şeyler yapabilirim Sakinlikle karşılanacak birşey değil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi kaç gündür öğlen haberlerinde denk geldim, kelimenin tam anlamıyla cinayetlik bir kadın bu, ALLAH tan elinden aldılarda bir .......... için hapse girmedi zavallı adam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam doğru olanı yapmış. Oh ne güzel sen her haltı yiyeceksin ama sırf kadınsın diye yaptıkların yanına kalacak. Kim bilir kaç kadına şiddet diye pazarlanan olayın ardında ne iğrençlikler var. Olaylar direkt kadına şiddet diye anlatılıyor ama işin arka planını anlatan yok. Kadın ne yaptı belli değil.

Bu arada dayak kötüdür diye bir şey yok. Kadın, erkek fark etmez hak edene dayak gerekir.

Bizde ki yargının leşliğini de hesaba katarsak, erkeklerin kendi adaletlerini kendileri sağlamaktan başka bir seçeneği de yok.
  • Bu tür programlar toplumun ruh sağlığını ciddi şekilde olumsuz etkiliyor. Okumayı sevmeyen, herhangi bir etkinliğe katılma alışkanlığı bulunmayan, tatile gidecek parası olmayan orta ve üzeri yaştaki insanlar günlerinin önemli bir kısmını bu programları izleyerek geçiriyor.
    İnsanlar bir süre sonra gerçek ile kurgu arasındaki farkı ayırt edemez oluyorlar ve bu programlardaki saçmalıklar insana normal olaylarmış gibi gelmeye başlıyor. Bildiğim kadarıyla bu durum özellikle Amerika'da çok fazla yaşanıyor ve orada da gelir ve eğitim seviyesi düşük insanlar bu olayları normalleştirip, çoğu kurmaca olayı gerçek sanıyor.
    Sonuç olarak, asıl dertleri ekonomi olması gereken insanlara yeni bir dünya kuruluyor ve bu tarz saçmalıklar insanların tüm sorunlarının önüne geçiyor. Maalesef ki bu durum da iktidarların işine yaradığından, hiçkimse müdahale etmiyor.
  • Kadın toplumu bile çıldırtacak cinsten birisi kocası ne yapsın
  • Niye yumruk atmiski? Sandalyeyi suratinin ortasina gecirseymis keske o.punun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RustyCohle -- 9 Ocak 2021; 10:36:16 >
  • Video nerde hocam izlenmiyor ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: BigMuffin

Video nerde hocam izlenmiyor ki?
    youtubeden silmişler
    burada var;
    http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/395705/cocugun-kendinden-olmadigini-ogrenen-adamin-kadina-saldirmasi
  • haketmiş kız.ulan bide cıkmış gercektende sonucun adamdan yana olmasını bekliyor.lan herkesi kandirirsinda bilimi tıppı nasıl kandırcan.o...pu
  • Aynı şeyi adam yapsa (yer değiştirin bireyleri) kadın tutup tekme, tokat, yumruk atsa oh iyi olmuş derdi insanların hemen hemen hepsi. Yanılıyor muyum?

O yüzden bu ve bunun gibi durumlarda kadın veya erkek fark etmez insan olan her birey sinir patlaması yaşayabilir.

Haklı veya haksızdır ama burada adam zoruna giden bir duruma karşı agresif bir tepki vermiş.
  • Haklı tepki. Buna ancak ekşici pembe liboşlar karşı çıkar. Imı kıdına şiddit vır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O kadın beyanı esastır, kadına şiddete hayır, kadın hakları, kadın, kadın, kadın diye gezenler, her türlü pisliğin kaynağı çıksa ananız ne güzel olur. Babanız bilinmeze keşke. Çip olsanız.

Hangi değer bu durumda erkeği suçlayabilir? Hangi yasa bunu suç sayabilir? Hangi hukuk burada erkeğe ceza kesebilir?

Toplumun, insanlığın dinamikleri ile oynadınız. Ülkedeki çocukların yarısı çip. Mutlu musunuz?

Atalarımız boşuna dememiş. Kadının sırtından sopayı, karnından bebeği eksik etme diye. Boş bırakırsan doldururlar içini senin yerine. Sonra da elin çipine babalık edersin.

• hepsi senaryo.
    ajanslardan kiralanan tipler oynuyor millet de izliyor.
  • Az bile yapmış kimse kusura bakmasın. Aynısı evliyken başka bir kadından çocuk yapan erkek içinde geçerli.

• dayağı hak etmiş. arada birde gülüyor kadın utanmadan.
  • Kusura bakmayın doğru ise haklı ya işin ucunda kadına şiddet değil aslen yalan erkeklik gururu kandırılma enayi yerine konma var kimi koyarsanız koyun açıkçası bu topraklardaki hiçbir insanın tepki göstermeden oradan çıkacağını sanmam kurgu mu gerçek mi bilmem ama kadın haketmiş tabi yazılanlara göre dedim doğru
    haketmiş.Kamuya açık bir kanal ve direk habere çıkıyorsun birde kolay değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 7 Aralık 2018; 0:12:5 >
  • Kadının,mağdur adamın ve çocuğun rehabilite edilmesi lazım çünkü kadının hareketleri normal bir seyirde ilerlemiyor 5 dk gülüyor ardından ağlıyor adam ise saatli bomba gibi haklı olarak yaşadığı travmadan kaynaklı öfke patlaması geçiriyor çocuğu ise zorlu günler bekliyor.
  • Yav nasıl bu dönemde yaşıyoruz herkes namussuz olmuş gerçekmi bilmiyorum ama cidden gercekce lanet olsun o kadına. Işte bu yüzden kadın erkek ayıranlardan nefret ediyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.