Şimdi Ara

::: TOMORROWLAND 2017 ::: (Etkinlik tamamlandı)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.459
Cevap
11
Favori
32.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ::: TOMORROWLAND 2017 ::: (Etkinlik tamamlandı)

Konu en iyi masaüstü sürümde görüntülenir.

Yıllardır Belçika'da yapılan dünyaca ünlü elektronik müzik etkinliği Tomorrowland bu sene 21,22,23 Temmuz ve 28,29,30 Temmuz tarihlerinde iki hafta olarak düzenleniyor. Katılma fırsatı bulamayan bizler için yine internet üzerinden canlı yayınlanacak. Her sene olduğu gibi bu sene de canlı yayını takip ederken keyifli sohbetler ve paylaşımları bu konu altından yapacağız.

4 farklı canlı yayın olacak. Bir çok müzik türüyle canlı performans sergileyecek olan djleri istediğiniz yayını seçerek izleyebilirsiniz.

Herlese iyi eğlenceler.

30 TEMMUZ PAZAR - TÜM YAYIN SAATLERİ

Türkiye saati için +1 ekleyin
    [simage][/simage]

Kaçıranlar için setler burada:http://365.tomorrowland.com/channel/Tomorrowland-2017-livesets/9

TOMORROWLAND 2017 AFTERMOVIE

biletler:https://www.tomorrowland.com/en/festival/tickets

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HAAltuntas -- 20 Eylül 2017; 16:50:14 >

• Rezimizi ön saflardan yapalım hemen
  • önden rez. 1 2 3 degil tam 6 koca gun. efsane olacak. yansin diye ben.

bende burdan takip ediyorum güzel paylaşımlar yapıyor twitter @cikcikgribi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drhardware -- 21 Temmuz 2017; 13:4:32 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yıllardır hayalini kurduğum festivale imkansızlıklardan dolayı şimdiye kadar gitme fırsatım olmamıştı, ancak şimdi mezun olmuş ve iş sahibi bir insan olarak artık o sene bu sene diyorum :) gitmeyi düşünen arkadaşlar olursa iletişimde olalım yine
  • Yerimizi alalım
  • Bence her sene olduğu gibi bu sene de Tomorrowland'in hakkını DV&LM verecek.
  • adettendir,kıvrılalım şuraya
  • Töbe bismillah daha cok var yaww

Yerimizi alalim tabiiii

Edit:ultra2017 konusu nerde reizz göremedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ucuzlukavcisimezarciamca -- 27 Aralık 2016; 0:08:26 >
  • Bugün bilet bilgileri saat 12:00 de belli oluyor. Merak ettiğim Pre-Registration saat 19:00 da ön kayıtı önce yaptırmak bilet almak için ne kadar önemli ?
  • Arkadaşlar bu sene gitmeye niyetli olan arkadaşlardan pre- regestration yapan oldu mu? Ve bu her ülkeden ilk 20 olayını yakalan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: efesb

Arkadaşlar bu sene gitmeye niyetli olan arkadaşlardan pre- regestration yapan oldu mu? Ve bu her ülkeden ilk 20 olayını yakalan var mı?

Ben yaklaşık 9 dk içinde yaptım ön kayıtı, daha erken 20 kişi varsa bilemem artık, yabancı forumlardaki yorumlara göre 5-6 gün sonra ilk 20 ye girdiğine dair ayrı bir mail geliyormuş. Bekleyip görücez bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eray-E

quote:

Orijinalden alıntı: efesb

Arkadaşlar bu sene gitmeye niyetli olan arkadaşlardan pre- regestration yapan oldu mu? Ve bu her ülkeden ilk 20 olayını yakalan var mı?

Ben yaklaşık 9 dk içinde yaptım ön kayıtı, daha erken 20 kişi varsa bilemem artık, yabancı forumlardaki yorumlara göre 5-6 gün sonra ilk 20 ye girdiğine dair ayrı bir mail geliyormuş. Bekleyip görücez bakalım.

Bilgi için teşekkür ederim. Bende nasıl belli oluyor diye düşünüyorum bu ilk 20.
  • Bugün Saat: 19:00 da Global Package biletleri satışa çıkıyor, bakalım o sene bu sene mi ? İşin ilginç kısmı package satış başlangıcı için bile "Don't Refresh this page" ifadesinin yer alması. Umarım yoğunluk çok olmaz da yıllar sonra biletimi artık alabilirim.

Edit: Yaklaşık 10 dklık sayfa yenilemelerinden ve tarayıcıların çökmeleri moral bozukluğu ile onlarca denemeden sonra resmen Tomorrowland biletimi almış bulunmaktayım !!. Gittiğimde bol bol fotoğraflarla ve mesajlarla sizi bilgilendireceğim dostlar. İnanılmaz mutluyum şuan, yılların hayali resmen gerçek olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eray-E -- 21 Ocak 2017; 20:57:48 >
  • Hayallerimden biride bu festival. ulaşım ve çadır dahil olmayan dreamville+full madness paketi 290 euroymuş. Bu senede ekrandan izlemek istemiyorum. Arkadaşımı ikna edebilirsem bende gidicem.Tek gidilmez. ilk amsterdam sonrada otobüsle festival alanına geçicen efsane olur..

Neyse gidecek olanlara şimdiden iyi eğlenceler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de aldim 2 tane global journey paketi bir diger arkadasim ve kendim icin. 4 kisi gidiyoruz toplam amsterdam'dan gececegiz festivale. hepimiz yeni 18 olduk bu yaz en guzel yazimiz olacaga benziyor. ilgilenen genc arkadaslarimiz olursa amsterdam'da ya da festivalde bir gathering yapabiliriz, turk'un sohbeti muhabbeti eglencesi daha bir farkli olur tabii.
  • sanırım bu forumda pre registration yapıp ilk 20 ye girmiş ve bilet alma hakkı kazanmış kimse yok..
  • Gidiyok mu
  • Hocam tek gidilmeyecek bir durum yok. Ben Tomorrowland Brezilya' ya tek gittim ki tehlikeli bir ülke olmasına rağmen.
    Gitmeden önce çok arkadaş edindim orada yalnız değildim.

İmkan bulursanız direk gidin, adam bulamamak gibi şeyleri dert etmeyin.
  • Şahsen bende tek gidicem, ama hiç sorun etmiyorum yalnız olup olmamayı. Sonuçta orda bir kültür buluşması gerçekleşiyor herkesin herkesle tanışıp konuşabildiği bir ortam. Ki böyle organizasyonlardan önce birçok yerde tomorrowlande gideceklerin gitmeden önce whatsapp ya da facebook grupları sayesinde buluşup orda tanışma fırsatları yakalıyor. Ben kendi yakın arkadaşlarımın maddi sebepten ötürü katılamadıkları için vazgeçemezdim bu festivalden zira yıllardır beklediğim fırsattı.
  • Arkadaşlar Tomorrowlande gitmek için bilet şansımız sadece geçen haftalarda olan pre-registration mıydı yoksa başka bilet satış zamanı olacak mı? Birde vize işlerinizi falan bilet almadan halletti mi herkes yoksa bilet aldıktan sonra vize yetişmemesi gibi bir sorun olur ondan korkuyorumda
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.