Şimdi Ara

Canlı | Nvidia MX150 performans testi (Yayın özeti)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Düzenli canlı yayınlarımız devam ediyor. Sizden gelen istekler doğrultusunda Nvidia MX150 GPU taşıyan HP Envy 13 ultrabook ile oyun oynadık.

Canlı yayın özetine buradan ulaşabilirsiniz. 

• İşlemci %50 yük ile 80 derece sıcaklıkla iş yapıyor. Gpu ise %99 yükle 67 derecede seyrediyor. Eğer bir sene içinde, sürekli bu yük altında kalırsa, birinci sene sonunda en kötü macun işi ister bu makine.
    HP Compaq Nx6125 (Turion 64 işlemcili) deneyimime dayanarak söylüyorum.

• yurt dışında olsam, mesela otel odasında sıkıldım açar oyun oynarım..

hocam o kadar yurt dışına gitmişsiniz gidin biraz hava alın gezin tozun oyun oynamak nedir ben olsam 1 dk bile vakit ayırmam oyuna öyle zamanlar.
  • artık ultrabook sınıfında grafik kalitesi yüksek oyunları görmek güzel, sadece oyun olarak bakmamak lazım tabi grafik tasarım, video, film, fotoğraf gibi işlerle uğraşanlar için de sevindirici gelişme.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Platform ultrabook olarak cok iyi olmusta hic alinmamasi gereken bir markanin urun tanitimini yapmmissiniz. HP alipta basi agrimayan yok ne yazik ki. Keske Dell vb adam gibi hizmet veren, alev topuna donmeyen makine ureticilernden birinin urunu cikmis olsaydi. Aman HP'ye bulasmayin. Amerikanin Casper'i.

• Bende mx150 ekran kartının performansını merak ediyordum. Süper olmuş teşekkürler. Xiaomi mi notebook pro incelemesi bekliyorum.

• Yeni tanıtılan Xiaomi notebook 15.6 pro, 8.nci nesil işlemcili, Mx150 ekran kartlı ve çift fanlı. Umarım performans değerleri yüksek olur.

• Dell vostro ya benziyor. Onda da 940mx vardi. Ayni sekilde cabuk isinip hiz dusuruyordu. Cs go bile oynasaniz 5-6 round sonra kasilmaya basliyacak makine.

• Düşük fiyat mottosuyla piyasaya sürüyorlar ama Türkiye faktörünü göz ardı ediyorlar. Oyun oynanabilen ama çok da pahalı olmayan ürünler. Ama bakıyorsunuz fiyatlarının oyun kartlarından hiçbir farkı yok. vergiler mahvediyor bizi. Böyle bir makine alacağıma madem fiyatlar uçmuş gider doğru düzgün oyun kartı taşıyan bir makine alırım. Örnek olarak söylüyorum. Böyle kartları taşıyan ürünler 2500 tl civarında satılıyor. Oyun kartlarını taşıyan ürünler de 3000 tl civarında satılıyor. Siz olsanız hangisini alırsınız? burası Türkiye.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.