Şimdi Ara

Canlı fiyat değişimleri ve fiyat geçmişi (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
247
Cevap
53
Favori
20.133
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    mantıklı yorum

burdaki ölücü tayfaya ucuz nerde gösterecem diye bilmem kac liralık avukat destekli ödenek cıkmasın birde
  • yapmaya çalıştığınız şeyde @webbie nin söyledikleride mantıklı umarım başarılı olursunuz.
  • kizilzenci K kullanıcısına yanıt
    E-BEBEK.COM u ekleyebilir misniz
  • e-bebek icin calismalara baslarim bu aksama eklenmis olur.

@webbie tesekkurler yorumun icin fakat ben sadece publicly accessible datalari tariyorum ve bunu yaparken robots.txt uzerinde belirtilen crawling rule'lara uyuyorum. pek bir sikinti yasanacagini sanmam, ama sikinti yasanirsa da ilimli yaklasip cozebilirim. zaten karsi tarafin sunucularina zarar verecek duzeyde bir aktivite olmadigina eminim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kizilzenci -- 2 Eylül 2016; 11:31:03 >
  • şu bimeks çok sorunlu galiba saçma sapan değişiklikler yapıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Physicist_Emre

şu bimeks çok sorunlu galiba saçma sapan değişiklikler yapıyorlar

evet surekli bir degisiklik var bimeks'te. ona ayar cekecegim, atiyorum urun fiyati 100tl altinda ise %2den dusuk degisiklikleri gormemezlikten gelmek gibi
    Hocam siteye yeni eklenen ürünler için bir bölüm olacak mı? Atıyorum piyasada 500 tl olan bir ürün teknosada 200 tl'den ilk kez yayınlansa böyle bir fırsat kaçacak mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arbalet

Hocam siteye yeni eklenen ürünler için bir bölüm olacak mı? Atıyorum piyasada 500 tl olan bir ürün teknosada 200 tl'den ilk kez yayınlansa böyle bir fırsat kaçacak mı?

baslangicta boyle bir ozelligimiz ve hedefimiz yok. sistem aslinda indirim takibi ve onayi (sahte/gercek indirim) mantigiyla basladi, once o kisimlari halledelim devamini istekler ve yeterliligim olcusunde getiririz
    bunun apk sını yapsan ücretli olsa yine alırım. yada siteye girişi ücretli yapsan yine alırım.
    o derece heyecanlandıran bir projen var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drvimu

bunun apk sını yapsan ücretli olsa yine alırım. yada siteye girişi ücretli yapsan yine alırım.
    o derece heyecanlandıran bir projen var.

hepsi gelecek, tamamen ucretsiz. web bittiginde ilk isim arkadasim ile beraber hem android hem ios uygulamasini cikarmak. tabii bu surec uzun surebileceginden dolayi once sadece bildirimleri vs. alabileceginiz basit bir app de hemen web'den sonra yayina alinacak

cok tesekkurler
  • En büyük indirimler listesi güncellemesinde hata var. Mesela en yeni fiyat değişimleri listesinde akan %46 civari indirimli SONY MDR-RF811RK ürünü en büyük indirimler listesine atmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sharap

En büyük indirimler listesi güncellemesinde hata var. Mesela en yeni fiyat değişimleri listesinde akan %46 civari indirimli SONY MDR-RF811RK ürünü en büyük indirimler listesine atmadı.

suan sol ve sag taraf senkron degil, sadece yenilerseniz sag taraf guncelleniyor; sol taraf ise surekli canli - bu 2 kisim site acildiginda tamamen degisecegi icin suan uzerine dusmuyorum, sadece ilgili kisilerin mail adreslerini toplamak amacli olarak sitede goruntuluyorum. dikkatinizden kacmamasi cok iyi, tesekkur ederim bildiriminiz icin.
    canlı aktif değişimler kısmına %10 ve üzeri olanlar düşse nasıl olur.
    çünkü bazen masif şekilde %0,1-2 gibii akış oluyor ve yüksek değişimli olanları alta itip kaybediyor.
    bir de sanırım sitelerin tüm kategorileri dahil değil. örneğin cep telefon ları kısımları eklense demo bile olsa filden belki bişeyler düşer :)
    teşekkürler

not: ebebek sitesini halen bekliyorum ;)
    bende bir öneriyle geleceğim size :)
    bazı firmalar bindirimden sonra indirim yapıyor gözle görülebilecek derece.. o yüzden firmalara özel indirimleri takip edebileceğimiz bi düzenleme yapabilir misiniz ?

yani şöyle ki checkbox olarak tüm firmaları koyup takip etmek istediğimiz firmaları check yaparsak sadece o firmaların indirimlerini bize göstersin ?

hepsiburada
    teknosa
    webdenal
    bimeks

bu firmalardan sadece bimeks'i seçtiğimde sadece bimeksteki fiyat değişimlerini görebileceğim bi düzenleme ?

bu sadece öneridir :)
  • En büyük indirimler bölümü şuan hep microsonic tablet kılıfı. Oraya filtreleme özelliği şart. Filtreleme mağaza,fiyat aralığı ve kategori şeklinde olmalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar suan gordugunuz arayuz bu sekilde kalmayacak, yukarida istediginiz ozelliklerin neredeyse tamaminin oldugu bir yapi tasarliyorum. elimden geldigince hizli olmaya calisiyorum, ama tek basina proje (hele bu kadar kapsamliyken) biraz uzun surebiliyor
  • Dostum emeğin için teşekkürler bitmiş halini merakla bekliyorum.
  • nasıl gidiyor hocam. son durumlar nasıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: kizilzenci

e-bebek icin calismalara baslarim bu aksama eklenmis olur.

@webbie tesekkurler yorumun icin fakat ben sadece publicly accessible datalari tariyorum ve bunu yaparken robots.txt uzerinde belirtilen crawling rule'lara uyuyorum. pek bir sikinti yasanacagini sanmam, ama sikinti yasanirsa da ilimli yaklasip cozebilirim. zaten karsi tarafin sunucularina zarar verecek duzeyde bir aktivite olmadigina eminim

hocam e-bebek :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: drvimu

quote:

Orijinalden alıntı: kizilzenci

e-bebek icin calismalara baslarim bu aksama eklenmis olur.

hocam e-bebek :)

ya kendi bilgisayarimda e-bebek'i yapip eklemistim de server'a atmamisim, simdi atip aktiflestirdim.

proje durumunu soran arkadaslara:
    suan icin guzel gidiyor arkadaslar, benimle beraber calisacak 1-2 yazilimci daha buldum sanirim. bakalim yavas yavas geliyoruz :)

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.