Şimdi Ara

CANLI CANLI GOLF VI (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
2.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bence ilk çıkan stüdyo fotoğraflarından daha iyi duruyo makyaj olabilir ama yinede golf golftür değişmez değiştirtmezler
  • Açıkçası güzel duruyor, en azından şimdiki Gof V'lerden çok daha iyi... Keşke optik far olsaymış daha iyi olurmuş. Düz cam-halojen far kaliteyi düşürüyor bence. Bu arada, Golf VI'nın Türkiye'de resmi satışına ne zaman başlanacaktı acaba? Gelir gelmez yakından inceleyeceğim zaten...
  • beğendim.özellikle iç göstergeler ön far tasarımı ve jantlar
  • golf 5.5 olmuş
  • "V" serisi diğer "IV" serisine göre fazla tutmadığı için paso makyaj yeniliyolarlar güzel olmuş ama ayrı bir çekicilik yok arka stoplar ve ön farlar varklı ve biraz daha oval olmuş araç jantlar hala aynı şöle 18'inc ince yanak olsa daha güzel olur
  • Araç dizaynı çıplak gözle görülmeden resimle tam olarak anlaşılmasada ben beğenemedim

İçte ve dışta bol bol krom şeritler kullanılmış özellikle içeride her yuvarlatılmış köşeye bol bol kromla çerçeveler yapılmış

ama krom modası geçti artık Karbon bile araçların içinde kullanılmaya başlandı

Motor seçenekleri güzel fakat motoru güzel olanlarının fiyatlarıda güzel

Yürürüde eski golf ten

Resimdekiler üst versiyonları sanırım Navigasyon Büyük Çelik jant sis-farı çift bölgeli klima TSi motor vs var hatta

arada birtanesinin jantı küçük hiç beğenmedim o aracın duruşunu

İç kalite artmış gibi duruyor dışındada bazı yerler iyi olmuş eskisine nazaran mesela arka tamponun yarısı plastikti o düzeltilmiş

Ön tampona daha güzel bir şekil verilmiş, direksiyon, ibreler ve düğmeler daha ergonomik duruşuda daha estetik

Güncel Passatta dahi bulunmayan opsiyonlar olucak, Tsi daki çift egzost çıkışı ve tamponun altındaki plastik yer çok hoş olmuş

Park sensörü önede yapılmış gerçekten bazen iki araç arası ve duvar kenarında çok işe yarıyor

Göz sayılarının arttığını görüyorum ince detaylar ve yaşama alanı artmış güzel olmuş

Arka bagaj üstü spoiler oldukça estetik ve yürürü aynı olan araçta büyük jantlarla birlikte arkaya Downforce arttırması olası

Bu nedenle yol tutuş artmış olabilir buna önem vermiş olabilirler diye düşünüyorum

Golf severlere ve golf hayranlarına hitap eder bir araç olmuş ama Yeni Golf demeye dilim varmıyor

Golf 5.5 diyebilirim

• özellikle ön kısım güzel olmuş, arkayı da fena yapmamışlar
  • İç mekan tasarım olarak değilde kalite olarak güzel gözüküyor...temh@ sağol resimlerin için.
  • en üstteki araçta çok masif bir görüntü var.bu açıdan başarılı buldum.

içi siyah olan araç siyah deri döşeme ile oldukça hoş olmuş
  • muhteşem olmuş
  • ben bu " muhteşem olmuş, gerçekten süper tasarlanmış...vb" yorumlarını bir türlü anlıyamıyorum...tasarım konusunda makyajlanmış gibi durmaktan öte bişe yok, yani yeni olan bişe yok ortada, aynı golf trafikte hiçte yeni kasa gibi gezmiyecek alanlar açısından...308 çok satmadı farkındaysanız çünkü 307 tuttu hadi çok kopmayalım tasarımdan anlayışı sonunda aynı aracın makyajlanmış hali gibi bir araç çıkardı ortaya ve trafikte hiç göze batmadı yeni kasa olarak(307 gibi geziyor işte)...benim gibi çok insan vazgeçti 308 almaktan bundan sebeb...Golf dede aynı durum sözkonusu olacaktır, hele bide ilk çoktığında fahiş fiyatlarla satmaya çalışacaklarında bana hak vereceksiniz...
  • İster makyaj diyelim,ister 5.5 diyelim olayın özeti Golf VI tasarım olarak tam bir hayal kırıklığı.

Golf V'e göre en büyük artıları kapı ve tamponlardaki çıtaların kalkması ve konsoldaki şık makyaj...

Ne önü,ne arkası,ne yanı...hiçbir tarafını beğenmedim...Peugeot tasarım olarak 308'de nasıl çuvalladıysa VW'de Golf'te öyle çuvallamış...

Tabi Türkiye'de yine çok satacaktır ama yolda görenlerin başını çevirip bakacakları bir otomobil olmaktan çok çok uzak.
  • golf 5 ile aynı fiyata satılırsa ancak iyi bir satış rakamına ulaşacağını sanıyorum. pahalı bir fiyatı olursa mümkün değil satmaz.
  • bal gibide makyajlı. içini daha çok beğendim.
  • çok güzel olmuş ama vw grup vw ile audi'yi aynı platformda kullanmaya devam ediyor vw kullanıcıları için iyi audi kullanıcıları için kötü bir durum...
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.