Şimdi Ara

Canlı Akademi Nasıl Birşey?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
5.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bugün milli eğitimden bir adam geldi bize bunu önerdi Ayda 90 tl . Annem kabul etti. siz bunun nasıl birşey olduğunu biliyormusunuz üye olduysanız memnun oldunuz mu bi cevaplayıverin :D

• hg_265 H kullanıcısına yanıt
    Gelen adam Milli Eğitim'den olamaz. Milli Eğitim'den böyle bir pazarlama yapılamaz. Gelen kişi ne satmışsa size, Milli Eğitim üzerinden ciddiyet sağlayıp kesin sonuca ulaşmak istemiş. Başarılı olmuş da...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hg_265

Arkadaşlar bugün milli eğitimden bir adam geldi bize bunu önerdi Ayda 90 tl . Annem kabul etti. siz bunun nasıl birşey olduğunu biliyormusunuz üye olduysanız memnun oldunuz mu bi cevaplayıverin :D

Cd verdi heralde size geçenlerde bu yolla dolandırılan birini görmüştüm adamlar büyük miktarda para alıp cd verip gitmişler, sizde aynı duruma düşmüş olmayasınız.
  • BÜNYANLI38 kullanıcısına yanıt
    bize biraz bu sitenin faydalarını anlattı abime ygs lys falan filan kitapları verdi (abimin bu kitaplarla bi ilgisi çalışması gereken bi yanı yok ) içinden cd'de çıktı ama hiç kullanmadık sonra zaten şu anda bunu iptal ettirmeye çalışıyoruz onların adresine gittik işleme girdiğini söylediler ama 1 haftadır bişi yok sonra en sonunda internet üzerinden onların yayımcılığını şikayet ettik sonra onlar bizi aradılar şikayeti kaldırmamızı onların bu işi iptal edeceğini söylediler 2 gündür yine bişi olmadı en sonunda dilekçe yazıcaz artık ne olur bilemiyorm
  • Öğretmen bul gel, ben sana ücretsiz uzaktan eğitim sitemi kullandırayım.
    Karşılıklı canlı ders sistemi.
  • necipamir kullanıcısına yanıt
    nasıl yani beleşmi ... beleşse napmam gerekiyo
  • bu arada nasıl teğmen onbaşı falan olunuyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: hg_265

bu arada nasıl teğmen onbaşı falan olunuyo

sistem beleş. sen öğretmenini bul yeter. tamam olur dersen kullanıcı adı şifreni gönderirim.

dershane adresini özel mesaj olarak gönderiyorum

Yüzbaşı ve teğmen olmak için belli bir mesaj sayısını geçmen yeterli. ilk basamak için sanırım 50 mesaj, sonrası 100 olmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi necipamir -- 11 Aralık 2014; 9:27:12 >
  • hg_265 H kullanıcısına yanıt
    Öyle birşeyler duydum ama ne kadar sağlıklı bilmiyorum. Karşılıklı soru cevap yapılabiliyorsa ne ala...
  • myutopia kullanıcısına yanıt
    Mantıklı tespit!!!
  • Canlı akademi 90 tl değil 200 tl
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.