Şimdi Ara

canım sıkılıyoooooooooooooo

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • gençlerrr pfffffffff la 2 gün oldu bayramda ne ziyaretimize gelen var ne pazar günü doğum günümü kutlayan yalnızlığı benim kadar derinden yaşayan kankitolarım napcaz bu halden kurtulmak için

• Başlığa bakıp gene mi bu traktör dedim, yanılmışım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hüso valla benimde canım sıkılıyor. zaten ne yalan söyliyeyim , geçmişte hep kötü anılarım olduğu için şu bayramları sevmiyorum. üzerime acayip bir mahmurluk çöküyor . ama yinede eskiden daha güzeldi şimdiye nazaran. torpil , dinamit falan patlatıp atraksiyon yapıyorduk arada. şimdi birinden eser yok.
  • hacı abi sabah uyanınca güne karamsar olarak uyanıyorum yine boş geçecek bi gün diyorum
  • kervan çek.hem para kasarsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naberabi -- 29 Temmuz 2014; 19:56:45 >
  • Hüseyin** kullanıcısına yanıt
    al bendende o kadar kardeş. eskiden öyle değildi biliyormusun? hep pozitif uyanırdım , bugün güzel olacak , hava da güzel falan filan feşmekan, ama gel gelelim o günler hep kötü oldu. ondan sonra da hayata olan pozitif inancımı yitirdim. artık bende senin gibi hep karamsar uyanıyorum. birçok kişi bunu yaşıyor ama , tesadüf değil yani.
  • bu halden kurtulmanın çaresi yok galiba
  • benimde cuma doğum GÜNÜM. BAYRAM LA DOĞUM GÜNÜ PARASI BİRLEŞİNCE İYİ HASILAT ELDE EDİYORUM.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hüseyin**

bu halden kurtulmanın çaresi yok galiba

Çare var ama o çarenin çaresi yok. Çaresi ise parayla başlar , değişik ortamlara girme , değişik kız arkadaşlar edinme , hobi edinme , sosyal aktivitelere girişme vs....... diye gider.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackjack8696

quote:

bu halden kurtulmanın çaresi yok galiba

Çare var ama o çarenin çaresi yok. Çaresi ise parayla başlar , değişik ortamlara girme , değişik kız arkadaşlar edinme , hobi edinme , sosyal aktivitelere girişme vs....... diye gider.

Alıntıları Göster
    para dedin o iş yatar

Nebari o ne la

Norge mutlu yıllar pampa
  • Hüseyin** kullanıcısına yanıt
    sanada pamps
  • quote:

para dedin o iş yatar

Nebari o ne la

Norge mutlu yıllar pampa

Dostum o zaman sen şimdiden kasayı yan yatır. bunun dışında önerebileceklerim , kişisel gelişim kitapları , psikiyatr , hobi edinme , parayla bağlantılı olabilir ama değişik sosyal aktiviteler gibi şeylerle kurtulabilirsin bu karamsar düşünceden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackjack8696

quote:

para dedin o iş yatar

Nebari o ne la

Norge mutlu yıllar pampa

Dostum o zaman sen şimdiden kasayı yan yatır. bunun dışında önerebileceklerim , kişisel gelişim kitapları , psikiyatr , hobi edinme , parayla bağlantılı olabilir ama değişik sosyal aktiviteler gibi şeylerle kurtulabilirsin bu karamsar düşünceden.

aktif olarak 2 sene body yaptım 2 ay profesyonel çalıştım sonra saldım yine küçüldüm işe girip pro ya devam edicem 3 5 aya rambo gibi olup ego tatmin edicem başka bişey aklıma gelmiyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.